Zboží přišli jine než objednála. Na zprávu ze jine Zboží obchod neodpovídá. Na zprávu jak se vrátit zboží neodpovi.

Hezký den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za komplikace spojené s Vaší objednávkou.

V systému jsem dohledala, že se s Vámi kolegyně snažila spojit telefonicky a následně Vás ohledně zboží i vrácení kontaktovala i přes e-mail. Zašlete nám zboží zpět, samozřejmě Vám budeme kompenzovat náklady s tím spojené.

Budeme rádi, když nám dáte šanci napravit si reputaci při příští objednávce. V takovém případě se na mě neváhejte obrátit.

přeje Anet

• Je nabízeno zboží,které není na skladě!!!

Reakce obchodu GOLDEX

děkujeme za zpětnou vazbu.

Omlouváme se za komplikace s objednávkou. Moc nás mrzí, že zboží, které jste si objednala jsme němeli skladem, tato situace nastane v případě, kdy máte objednané zboží, jehož máme skladem pouze 1 ks a dorazí nám na něj více objednávek najednou.

Objednávka byla po telefonickém rozhovoru stornována.

přeje Anet

Hodinky přišly s vybitou baterií.

Reakce obchodu GOLDEX

děkujeme za zpětnou vazbu a mrzí nás, že došlo k dodání nefunkčního zboží.

Prosím, zašlete nám hodinky zpět, obratem vyměníme baterii a hodinky Vám odešleme. Samozřejmě Vám budeme kompenzovat náklady s tím spojené.

přeje Anet

Poslali jiný rozměr náramku, než jsem chtěla.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Za to, že jsme Vám omylem poslali jino délku řetízku, se velmi omlouváme a doufáme, že jako kompenzaci přijmete slevu na další objednávku.

Anet :-)

Dne 3. 2. 2024 jsem si objednala 2 prsteny. Jeden ve velikosti 53 a druhý ve velikosti 56. Po doručení zboží jsem zjistila, že jsou mi oba prsteny velké. Domluvila jsem se na výměně zboží na prodejně v Brně. Na prodejně oba prsteny přeměřili a bylo mi sděleno, že jeden má velikost 54 a druhý 57. Prý se to občas stává. Prsteny v mé objednané velikosti na prodejně neměli, zaměstnankyně mi nabídla, že mi moji původně objednanou velikost objedná znovu a zdůrazní požadavek na správnou velikost s tím, že až prsteny znovu dorazí, zkontroluje velikost a po té mi napíše zprávu, že je zboží k vyzvednutí. Ve čtvrtek 15. 2. 2024 mi přišla SMS, že objednávka je již na prodejně, a že si ji můžu vyzvednout. Dne 16. 2. 2024 jsem jela znovu do Brna. Po vyzkoušení prstenů jsem zjistila, že mi velikost opět nesedí. Po přeměření prstenů bylo zjištěno, že jeden prsten byl dodán opět ve velikosti 57 a druhý cca 51,5. To znamená, že výzva k vyzvednutí mi přišla, aniž by došlo k ověření dodané velikosti. Chápu, že se může stát chyba, ale 2x u dvou prstenů? Tedy 4x chyba? Proč mám platit za chyby jiných? 2x zbytečná cesta do Brna, náklady na cestu, ztráta času a ve výsledku nemám nic. Měl to být dárek k narozeninám.

Reakce obchodu GOLDEX

moc se omlouváme za komplikace spojené s Vaší objednávkou. Bohužel chyba byla na naší straně.

Doufáme, že i přes tuto zkušenost, vrátíte-li se k nám opět pro nákup šperků nebo hodinek, se nám podaří tuto zkušenost napravit. V takovém případě mě prosím neváhejte kontaktovat, rádi Vám nabídneme kompenzaci.

S přáním hezkého dne Vám za tým Goldex.cz přeje

Anet :)

Objednala jsem 2krat zboží, po každé mi přišla jiná velikost než jsem uváděla v objednavce. Když jsem kontaktovala prodejnu, tak se pani jenom do tel, smála aniž by se "alespoň" omluvila, takže takový přístup se mi nelíbí. Jinak šperky pěkné.

Reakce obchodu GOLDEX

Moc se omlouváme za komplikace spojené s Vaší objednávkou. Bohužel chyba byla na naší straně.

Na spokojenosti našich zákazníků nejen se šperkem, ale i se službami, které svým zákazníkům poskytujeme, nám velmi záleží.

Prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle 728 857 722, ráda bych s Vámi celou situaci vyřešila.

Doufáme, že Vás tato zkušenost neodradí a budeme se těšit na další možnou spolupráci.

S přáním hezkého dne Vám za tým Goldex.cz přeje

Anet :)

• rychlost dodání

Zakoupila jsem přívěšek, který měl být dárkem. Ten jsem zaplatila převodem. První překvapení bylo, že přišel na dobírku. Po tel. domluvě jsem tedy zaplatila i dobírku. Druhé překvapení bylo, že přívěšek byl pokřivený. Zásilka byla dobře zabalená v molitanu a krabičce a nebyla nikde poničená ani proražená. Znovu telefonát, ale tentokrát již jenom arogance a nepříjemné jednání. Svedli to na přepravce. Peníze zpět za dobírku jsem obdržela asi po 14 dnech. Dárek jsem musela objednat jinde a ten pokřivený mi zůstal, protože bych zaplatila za poštovné více, jak za celý přívěšek. Ale neochota a arogance mě od tohoto obchodu odradila, tak , že už v něm víckrát nenakoupím.

Hezký den,

Prosím věřte, že u nás nejsou tyto situace standardem. Na spokojenosti našich zákazníků nám velmi záleží. Doufáme, že i přes tuto zkušenost, vrátíte-li se k nám opět pro nákup šperků nebo hodinek, se nám podaří tuto zkušenost napravit.

přeje Anet

Zatím mi objednané zboží nepřišlo.
    Bohužel se jim rozbil stroj, což chápu, že se stává. Ale měla jsem objednanou věc jako darek pro 8 letou dceru od prababicky. Na oslavě neměla prababicka co předat. Stává se to, ale zamrzí to.

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Moc se omlouváme za komplikace spojené s Vaší objednávkou.

přeje Anet

• Objednala jsem si hodinky s českými názvy dnů v týdnu. Značka PRIM...prim mi sice dorazily, ale s anglickými názvy dnů...na objednávce přitom byla Značka CZ

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Za to, že jsme poslali jiné zboží, se Vám velmi omlouváme.

• Výběr a možná i cena

V nabíce bylo stále již vyprodané zboží, což mně bylo sděleno asi až po 3 dnech. Nakonec jsme se dohodli na koupi podobného zboží, to však bylo odesláno na poslední chvíli, a tak nedorazilo do Štědrého dne. Navíc uvedená gramáž zlata v nabídce neodpovídá gramáži uvedené na faktuře, kde je nižší.

• Nespolehlivý

Objednala jsem 15.12. Do dnešního dne se ani neozvali. A to měl být vánoční dárek.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Zkontrolovala jsem v systému Vaši objednávku, 19.12. Vám byl zaslán email, že Vaše zboží je připravené k převzetí na prodejně.

Nastalá situace nás mrzí, ale z naší strany proběhlo vše v pořádku.

• Neochota.

Katastrofa neprofesionální jednání.Tenhle obchod už více ne.Nabizi to co vůbec nemají.Špatna komunikace.Nevaži si zákazníka.Za mě velké zklamání.

Reakce obchodu GOLDEX

děkujeme za zpětnou vazbu.

Objednávka byla po telefonickém rozhovoru stornována.

přeje Anet

Objednávka zněla na náramek bílé zlato a přijde náramek klasický zlatý. Manželka bohužel nosí jen bílé zlato. Budu muset reklamovat a před Vánoci.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Za to, že jsme poslali jiné zboží, se Vám velmi omlouváme. Prosím, zašlete nám náramek zpět, následně Vám zašleme správný a uhradíme náklady s tím spojené.

Anet :-)

• rychlé objednání i dodání

• Žádná komunikace,zboží nedorazilo,dnes je to týden

přeje Anet

Náušnice jsou moc hezké, ale nezapinaji vracím zpět

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Veškeré šperky před odesláním k Vám pečlivě kontrolujeme. Pokud jste i přesto objevili vadu a chcete zboží reklamovat, neváhejte nás kontaktovat. Náušnice vyměníme za nový kus, případně vrátíme peníze.

přeje Anet

• Obchod mi několikrát nedodal celou objednávku, každý pátek mají posílat zpět peníze za vrácené zboží - pátek proběhl, peníze nikde

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Zkontrolovala jsem Vaši historii objednávek a z naší strany proběhlo vše v pořádku, včetně poslání peněz.

Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 608 444 747, ráda bych s Vámi celou záležitost dořešila.

• úplně jiné zboží

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Za to, že jsme poslali jiné zboží, se Vám velmi omlouváme.

Prosím, zašlete nám zboží zpět, rádi ho vyměníme za správné, případně vrátíme peníze.

Anet :-)

• Doby den, je mi to velmi líto, nemohu řetízek s přívěskem pozitivně hodnotit, jelikož jsem sice produkt v zásilkovně uhradila, ale po rozbalení v zásilkovně jsem zjistila, ze je krabička prázdná. Okamžitě jsem řešila v obchodě zásilkovny. Balíček byl vrácen a budu cekat, jestli odejdou peníze z účtu nebo jestli je stačila zasilkovna zablokovat. Uvidime, jak bude krádež řešena. Po detailní prohlídce jsme s prodavačkami uznali, ze musel byt balíček rozlepen a zalepen lepenkou zásilkovna. Takže velké zklamámánís pozdravem Hyklová

čekám na prsten již 7 dnů a stále nic !!!! není co hodnotit