• zakoupeno v Go-shop.cz před 3 lety

Moje objednávka byla vyřízena a zboží doručeno velmi rychle a bez problémů.

• zakoupeno v Go-shop.cz před 4 lety

• Ocenujem rychlu, promptnu reakciu obchpdu tak na moju objednavku ako i na moje doplnujuce otazky. Tovar prisiel v poriadku, pekne a pedantne zabaleny. Prajem teamu Go-Shop.cz vela spokojnych zakaznikov a vela uspechov aj pri sireni tejto krasnej hry.
  • zakoupeno v Go-shop.cz před 4 lety

• velmi vstřícné jednání a odborný komentář

• bezokladné jednání
    • poměrně rozsáhlý sortiment
    • výrazné zaměření na deskovou hru GO
    • chybí https zabezpečení webových stránek

Kdo má zájem o hraní GO, neudělá chybu, navštíví-li tento obchod.

• zakoupeno v Go-shop.cz před 4 lety

Objednaný tovar dorazil na poštu podľa psč, ktoré som uviedla, avšak tovar mal byť doručený kuriérom osobne na konkrétnu adresu, ktorú som uviedla. Kuriér mi ho nedoručil na adresu, ktorú som uviedla. Musela som si ísť po tovar osobne na poštu. Nebola som o tom však vopred informovaná, musela som sama urgovať mailom obchod, v akom stave je moja objednávka.

Reakce obchodu Go-shop.cz

To je nám líto, nicméně výtka by měla směřovat spíše na poštu, která měla zboží dodat, ale nedodala.

• Jediný specializovaný obchod v ČR
    • Nabizí profesionální i amaterské zboží s přesnými parametry

Objednávka byla rychle vyřízena. Nenašel se žádný problém či sebemenší prodlení. I internetové stránky obchodu dostatečně popisují zboží a postup dodání.

• Skvelá komunikácia

• nemám zkušenosti
    • nevím

spolupráce velmi dobrá, bezchybná, dodací lhůta delší než obvykle, ale byly mezi tím Velikonoce, bez dalších komentářů

• Originalita

• doručování prostřednictvím České pošty

• jediný takto zameraný
    • web je neprehľadný pre nezasväteného

majiteľ vychádza maximálne v ústrety a má záujem o každého nakupujúceho... prajem mu veľa úspechov

• zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• V podstate jediný e-shop zameraný na go v celej ČR a SR.

Všetko v poriadku, no česká pošta je česká pošta... Súprava čo dorazila je super, počet kameňov sedí, ak budem v budúcnosti chcieť znovu niečo s go, tak jednoznačne navštívim tento obchod.

• zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• Jeden z mála obchodů s go materiálem.
  • zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• Přehlednost stránek, skvělý sortiment, který se jinde jen tak nevidí, rychlá komunikace obchodu.
    • Žádné jsem neshledala.

Se vším jsem byla spokojená, zboží dorazilo v pořádku, pěkně zabalené. Rychlá odezva ze strany obchodu, okamžitá expedice. Doporučuji.

• zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• Ochota, rýchlosť dodania, výborná komunikácia.
    • Žiadne.

Určite odporúčam - takto by mal fungovať každý obchod.

• zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• speciálka, jinde jsem zboží ani nenašla
  • zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• Máte jednu výhodu, jste jediný obchod tohoto druhu, který se mi podařilo na internetu najít.
    • A nakoupila jsem u vás, protože máte výběr od těch nejlevnějších druhů až po ty opravdu drahé, a tak si člověk může vybrat a poskládat si svojí sadu podle sebe.

Stránky mi přijdou přehledné.
    Zboží jsem objednala a do tří dnů mi vpořádku dorazilo. Je teda pravda, že kameny jsem kontrolovala způsobem, dozy jsou plné a kameny všechny stejné. Šupleru jsem nechala spát v šuplíku a o velké početní výkony jsem se raději též nepokoušela. :-D
    Obchod bych klidně doporučila, podle uveřejněných dotazů a odpovědí, mají zde své zákazníky radi.
    S reklamací zkušenost nemám. :-)

• zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• experti na go, kvalita zboží
    • žádné

• kvalita, spolehlivost, flexibilita

Kvalitní zboží, vyborná a rychlá komunikace, max. flexibilita a spolehlivost při doručení balíku do zahraničí (Francie).
    Jsem velmi spokojená! Vřele doporučuji! :)

• zakoupeno v Go-shop.cz před 5 lety

• Hrací deska na shogi byla v původní zásilce poškozena. Reklamoval jsem ji a jako reakce se mi dostalo velmi vstřícné vyřízení reklamace. Obratem jste mi zaslali novou desku, která již v pátek dorazila v pořádku. Tu desku starou jsem dnes odeslal na Vaši adresu (viz email).
    • 1) Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • 2) Zboží, které jsem ve Vašem obchodě objednal, nebylo možné v požadovaném rozsahu sehnat jak v kamenných obchodech po celé Praze, tak v eshopech.
    • Tento typ nákupu mi vyhovuje...

Jednoduše řečeno doporučuji! Rychlost a serióznost.