• Normální ceny

Nemám výhrady. Na stránkách měli špatně zadanou cenu produktu, který jsem si objednala, což jsem netušila, nicméně když to prodavač na prodejně řešil s vedoucím, uznali naprosto bez váhání a bez problému svou chybu a produkt mi dali za cenu, za kterou jsem jej objednávala. V Čechách je to mile překvapivý přístup. Děkuji.

Sympatický osobní přístup na prodejně.

zde jsem nakoupila, protože je zboží cenově výhodnější než u ostatních a doručení zdarma. Trošku vázla komunikace s kurýrem, ale vše se nakonec vyřešilo.

• Velmi rychlé odeslání zboží na pobočku k vyzvednutí.

• vstřícnost

ochota

Velmi dobrý obchod

V tomto obchodě jsem si objednala zboží poprvé, do dnešního dne nedorazilo (cca 13 dní). I když na webových stránkách je zboží na "skladě", evidentně nějaká chyba. A ze strany obchodu nepřišla jediná zpráva, tudíž kvality obchodu nemohu zcela objektivně zhodnotit.

• Zadne. Neochotny a nespolehlivy personal
    • Neschopnost, neochota, nespolehlivost

Nedoporucuji. Objednala jsem si zde lahev pred dvemi tydny, ktera dosud nedorazila. Na maily neodpovidaji. Slibuji, jak se nejpozdeji do 10dni ozvou, co s objednavkou a nejsou ani schopni napsat, ze zbozi neni a nebude k dispozici. Neochota pracovniku, kteri jsou navic neprijemni. Zatim nejhorsi zkusenost s internetovym obchodem!

• Tento obchod nereagoval ani na můj dotaz ani mi do dnešního dne nic nepřišlo. Rozhodně, jestli zboží dorazí i tak na moji adresu. Postavím se k tomu tak jako oni....tedy ignorativně.

Že je zboží skladem se sice dočtete ale realita je jinde.

• Kvalitní zboží
    • Komunikace s prodejci (vstřícnost, rychlost)
    • E-shop měl provozní "mouchy" (doba červencových dovolených)
    • V e-shopu nebyla informace o dostupnosti zboží (ale ta zase u některých obchodů nebývá pravdivá)

Celková spokojenost (i přes drobné technické potíže při objednávce přes e-shop = vyřešeno telefonicky s okamžitou odezvou).
    Obchod je zřejmě dražší než nejlevnější konkurenti, ale jako jediný nabízel k prodeji produkt, který jsem chtěl (spacák Mammut Igloo 3-Season), když pominu oficiálního distributora pro ČR).
    Glumstore doporučuji.

• co se tak dívám, tak je tento obchod dražší než konkurence...např u batohu kolem 1600 je tu cena 1850 ....

Raději se vždy podívám i jinde.

• - odborně vyškolená obsluha
    • - profi poradenství
    • - nic není problém, co nemají, objednají
    • - rychlé dodací lhůty
    • - slevy na internetu
    • - bonusy za nákup
    • - MAXIMÁLNÍ VSTŘÍCNOST
    • Určitě by se něco našlo, ale v mém případě nevím o ničem

Přišel jsem, poradili, předvedli, já vyzkoušel, objednal a koupil. Děkuji za rady a pomoc s nákupem

• Široký výběr zboží jak na eshopu, tak i na prodejně. Prodejna umístěna u vestibulu metra Flora. Skvělá dostupnost, metro, autobus, tramvaj. Příjemní prodavači. Zajímavé ceny, předražené to tam rozhodně nemají.
    • Menší prodejna, na to kolik zboží na ní nabízejí. Vše je tam nacpáno, menší přehlednost.

Prakticky se nedá tomuto obchodu nic vytknout. Vše si můžu prohlídnout na webu a objednat si to na prodejnu. Jsem pražák a tak nemusím si to posílat domů poštou.