Dobrý den. Objednala jsem si barvu zelenou a poslali jste mi modrou. Škoda, že se v barvách nevyznáte.

• Vše od nabídky, přes objednání až po dodání zcela v pořádku

• Super komunikace! Doporučuji !

• Reakce na dodání byla pozdě a až po výzvě

• rychlost, spolehlivost

• Zboží dorazilo,bohuzel nefunkční.Nevim,jestli jen smula na vadny kus,nebo je to normalni,reklamaci jsem nevyuzil,kvuli 300kc se mi to nevyplati a nemam ani chut litat na poštu.

• ceny

• Zadne vyhody
    • Zbozi vubec nedorazilo
    • Spatna komunikace, neodpovidaji na emaily
    • Penize nebyly dosud vraceny

Objednavka probehla v prosinci, nikdo nereaguje na emaily, nekomunikuje, je konec brezna a nemame ani zbozi ani penize

Nenakupujte zde! Nedoporucuji!

• JSOU TO PODVODNICI!!!!Zboží jsem vrátila v zákonné lhůtě 14 dnů. Ještě v LEDNU!!! DO TEĎ ŽÁDNÉ PENÍZE JSEM NEDOSTÁLA. KDYŽ ZJISTÍLI ŽE JDE O NÁVRAT PENĚZ PŘESTÁLI KOMUNIKOVAT!!! TEĎ NEMÁM ANI ZBOŽÍ ANI PENÍZE. A TO JSEM JEŠTĚ UTRATILA ZA ODESLÁNÍ BALÍKU.

PODVODNÍCI !!!!

Reakce obchodu GLOBAL EXPORT IMPORT

Vážená paní,
    peníze Vám byli vráceny na účet včas a komunikace probíhala tak jak má. Prosíme o nešpinění naši firmy.
    Tým Global Export Import

• Dobrá komunikace

Z důvodu neplánované cesty jsem prosila o pozdržení odeslání objednávky o pár dní a vyšli mi vstříc, potvrdili to i e-mailem. Balíček pak přišel v pořádku v termínu dle mého přání a zboží bylo v pořádku.

• Super
    • Super rychlá dodávka

• Zbozi roztrhle na 3 mistech nutna oprava obchod nedela asi zadnou kontrolu .

Reakce obchodu GLOBAL EXPORT IMPORT

omlouváme se za komplikace,nicméně zboží je originálně zabaleno a pokud zjevně nevidíme poničení produktu,nemůžeme do zabaleného výrobku zasahovat z důvodů podezření ,že produkt není nový a byl už používán. Každý zákazník má právo po rozbalení a zjištění špatného stavu ( jak popisujete), zboží vrátit,tomu se tak do dnešního dne z Vaši strany nestalo. Zboží bychom vyměnili za nové.
    S pozdravem Global tým

• Rychlost dodání a cena

Velmi rychlé jednání.

Objednal jsem vánoční stromeček,výslovně uvedeno,že pouze v červené barvě,přesto dorazil v barvě bílé.

• Velmi rychlé dodání

Super spokojenost

Rychle vyřizení ke spokojenosti zakazníka

• dobrá komunikace

Obchod prodává zboží bez českého návodu. Po mém upozornění, že návod chci, mi nebylo vyhověno. S tím že zboží mohu vrátit. S něčím takovým, jsem se nikde nesetkal. Prostě hrozné jednání ( jsem velmi slušný). Obchod v žádném případě, NEDOPORUČUJI.