• Stojan přišel poškozený tak, že je na vyhození
    • Kostky měli jinou barvu než jsem objednala

zboží prislo po třech týdnech což se mi vůbec nelíbí a další věc je taková ze je to dětský set . Za prvé rukavice úplně na hovno. Je to pouze imitace rukavic . A část do které se lije voda tak teče. Takže toto zboží rozhodně ne!!!! Pozaduji vraceni peněz

Tablet absolutně nevyhovuje potřebám běžného uživatele. Seká se, nereaguje dotyk, chybi systém android. Nedoporučuji

• Dobrá cena
    • Žádnou nevidím

• Maji zajimave zbozi, ktere jinde nenabizi
    • Zadna komunikace ani informace, kdy zbozi prijde.
    • Prevapuje me, ze dnes, ani po 15 dnech, kdy zasilku nemam a nikdo mi nic nepise, tak dostanu email s zadosti o zpetnou vazbu na obchod.

• I když jsem četla na tento e-shop spoustu ne moc dobrých hodnocení, přesto jsem se rozhodla objednat, protože měl jako jediný eshop výrobek, který jsem sháněla.
    • Zboží bylo odesláno až po 10 dnech.

Až na dlouhou dobu než bylo zboží odesláno, proběhlo vše v naprostém pořádku. Zboží bylo dobře zabaleno. Obchod mohu doporučit.

Obchod nedodržuje to co slibuje

Dodací doba byla delší než jsem čekala. Ale aspoň se obchod snažil se mnou komunikovat. Je před Vánoci, takže se to dá i očekávat.

• Na email nikdo neodepisuje, po více jak 14 dnech nemám žádné informace že by mi balík měl dojít. Jsem velice ráda že jsem zboží nezaplatila předem. Nedoporučuji

Tento obchod nedoporučuji

• Zboží zatím nedorazilo, dlouhá dodací lhůta

Stále nemám zboží ani info kde zásilka vězí☹️

Vše bez problémů, rozhodně doporučuji!

Avizovaný termín nedodržen, na zboží čekáme 4 měsíce, nulová komunikace z obchodu. Jako by nebyli. Tudíž nedoporučuji.

• dlouhá dodací lhůta, jinak při objednávkách přes internet distanu zboží do 2-3 dnů

Zadna informace zadne zbozi.

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Platila jsem převodem z účtu, na fakturu s číslem účtu jsem čekala 2 dny.Ale na to upozorňují na svých web stránkách.Zboží dorazilo do týdne a v pořádku.

• Zboží nedošlo ani po dvou týdnech, ale 2 dotazníky ano.

Nebrat.

dodací lhuta