www.glmobile.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze www.glmobile.cz

JF

Přidáno: 8. března 2017

• rychlost, cena

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku velice si vážíme Vašeho velmi hezkého hodnocení. Přejeme hodně zážitků a radosti se zakoupeným zbožím. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Přidáno: 30. prosince 2016

• Dobrá cena.
  • Zboží bylo v obchodu uvedeno jako na skladě, ale nebylo skladem.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, za chybné uvedení dostupnosti předmětného výrobku se ještě jednou omlouváme. Uzavření Vaší objednávky proběhlo v době maximálního předvánočního vytížení, kdy v době uzavření objednávky nedošlo k progenerování aktuální dostupnosti konkrétního výrobku v našem systému. O této skutečnosti jste byl obratem telefonicky informován a bylo Vám nabídnuto, že zboží můžeme doobjednat do 3dní, případně můžeme provést storno objednávky. Vy jste zvolil první nabízenou variantu a my jsme zboží opravdu 3 den od uzavření objednávky předávali do expedice, kdy Vám bylo již následujícího dne doručeno. Vážíme si Vašeho hodnocení, zároveň jste však mohl více objektivně ocenit naši snahu a korektní přístup k okamžitému sjednání nápravy u této vzniklé situace. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Alena Čepeláková

Hrbol1

Přidáno: 10. prosince 2016

• Kvalitní komunikace,rychlá doprava,příznivé ceny

Příznivé ceny,rychlé dodání.
Ano doporučil bych tento obchod ostatním.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice děkujeme za Vaše velmi kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Vlado

Přidáno: 29. listopadu 2016

Problém s dodáním byl na straně dopravce - České pošty. Komunikaci obchodu hodnotím na jedničku. Děkuji.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice děkujeme za Vaše velmi kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Co se týče problému s dobou dodání předmětného zboží, Česká Pošta jako naše primární kurýrní služba je v průběhu dlouhodobého pohledu z naší strany více než dobře hodnoceným přepravcem (zejména z důvodu týkající se kvality i rychlosti přepravovaného zboží). V předvánoční době, zvláště pak na území středních Čech a zejména hlavního města Prahy dochází občasně z důvodu extrémního množství zásilek v kontextu s omezenými počty doručovatelů k občasným prodlevám v délce doby doručení. Tyto momentální výpadky se snažíme operativně ve spoluprácí s Českou Poštou co nejvíce eliminovat ke spokojenosti zákazníka. I přes tuto negativní skutečnost, jsme velmi rádi, že hodnotíte náš e-shop tak pozitivně. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Usmevacek

Přidáno: 28. listopadu 2016

• Cena mobilniho telefonu co jsem si vybral. Rychle dodani, majitelka ochotna a velice rychla na vyrizeni me objednavky.
  • Zadne nevim, mozna vice reklamy na internetu tohoto e-shopu!

Celkove vinikajici e-shop, vice prislusenstvi pro mobilni telefony by neskodilo :-) vsem doporucuji a zaroven bych dal 10 hvezdicek za ochotu.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Velice děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si velmi vážíme. Přejeme Vám hodně radosti a zážitků se zakoupeným zbožím. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Hynek Harvánek

Přidáno: 25. listopadu 2016

• Osobní, příjemný přístup.
  • Nižší ceny, než konkurence (u mého produktu).
  • Menší sortiment, ale své zboží jsem našel.

Na obchod jsem narazil díky jedné z nejlepších cen mého produktu. Objednávka rychle vyřízena, osobní příjemné jednání v dolaďování obj.
Rozhodně doporučuji i ostatním využití.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si velice vážíme. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Uživatel bez avatara

Usmevacek

Přidáno: 24. listopadu 2016

• Levny e-shop
  • Majitelka e-shopu velice ochotna.
  • Komunikace nevazne
  • Bonus tvrzene sklo na mobilni tel. zdarma
  • Rychle dodani urciteho zbozi
  • Mensi darecek pribalen :-) ( Neocekavane )
  • Urcite nezanevru na tento e-shop a jeste si neco doobjednam k mobilu
  • Zatim nic, spokojenej jsem :-)

Hledal jsem urcity model telefonu a nasel tento e-shop.
Mohu doporucit, tento e-shop. Pokazne pri nejakem dotazu okamzita odpoved! Velice rychle dodani a vyrizeni me objednavky. Pribalen necekany darecek ( Ozdobná krytka proti prachu )

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice Vám děkujeme za velmi pozitivní hodnocení našeho e-shopu, kterého se velmi vážíme. Přejeme hodně radosti a zážitků se zakoupeným zbožím. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Asik

Přidáno: 19. listopadu 2016

• Rychlost,komunikace

Přidáno: 18. listopadu 2016

• Z potvrzení objednávky automatem - že se bude objednávka zpracovávat, nebylo jasné, zda mám zaplatit hned nebo čekat na potvrzení objednávky člověkem.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Velice Vám děkujeme za vysoké hodnocení našeho e-shopu. Co se týče Vaší připomínky k zaslanému automatickému avízu, máme za to, že toto po uzavření předmětné objednávky obsahuje veškeré relevantní informace zejména pro provedení platby předem na účet jako tomu bylo ve Vašem případě. Dále jsme Vám následně chronologicky v každé fázi změny stavu objednávky (přijetí platby, odeslání zboží) odesílali informační e-mail. Pokud by např. před odesláním zboží nebyla platba stále připsána na našem bankovním účtu, ihned bychom Vás o této skutečnosti informovali. K této situaci však ve Vašem případě nedošlo, vše proběhlo jak mělo. Rádi bychom tedy ještě jednou poděkovali za Vaše kladné hodnocení a přejeme Vám hodně zážitků a radosti se zakoupeným zbožím. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Zobrazuji 1 - 10 ze 27 recenzí [ 1 ] 2 3