www.glmobile.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze www.glmobile.cz

Rajny

Přidáno: 13. června 2017

• žádná

Koupi v obchodě rozhodně doporučuji

• Ano

RINA

Přidáno: 10. června 2017

JF

Přidáno: 8. března 2017

• rychlost, cena

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku velice si vážíme Vašeho velmi hezkého hodnocení. Přejeme hodně zážitků a radosti se zakoupeným zbožím. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Přidáno: 30. prosince 2016

• Dobrá cena.
  • Zboží bylo v obchodu uvedeno jako na skladě, ale nebylo skladem.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, za chybné uvedení dostupnosti předmětného výrobku se ještě jednou omlouváme. Uzavření Vaší objednávky proběhlo v době maximálního předvánočního vytížení, kdy v době uzavření objednávky nedošlo k progenerování aktuální dostupnosti konkrétního výrobku v našem systému. O této skutečnosti jste byl obratem telefonicky informován a bylo Vám nabídnuto, že zboží můžeme doobjednat do 3dní, případně můžeme provést storno objednávky. Vy jste zvolil první nabízenou variantu a my jsme zboží opravdu 3 den od uzavření objednávky předávali do expedice, kdy Vám bylo již následujícího dne doručeno. Vážíme si Vašeho hodnocení, zároveň jste však mohl více objektivně ocenit naši snahu a korektní přístup k okamžitému sjednání nápravy u této vzniklé situace. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Alena Čepeláková

Přidáno: 29. prosince 2016

• Korektnost, rychlost.

dobrá spolupráce.

Hrbol1

Přidáno: 10. prosince 2016

• Kvalitní komunikace,rychlá doprava,příznivé ceny

Příznivé ceny,rychlé dodání.
Ano doporučil bych tento obchod ostatním.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice děkujeme za Vaše velmi kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Vlado

Přidáno: 29. listopadu 2016

Problém s dodáním byl na straně dopravce - České pošty. Komunikaci obchodu hodnotím na jedničku. Děkuji.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice děkujeme za Vaše velmi kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Co se týče problému s dobou dodání předmětného zboží, Česká Pošta jako naše primární kurýrní služba je v průběhu dlouhodobého pohledu z naší strany více než dobře hodnoceným přepravcem (zejména z důvodu týkající se kvality i rychlosti přepravovaného zboží). V předvánoční době, zvláště pak na území středních Čech a zejména hlavního města Prahy dochází občasně z důvodu extrémního množství zásilek v kontextu s omezenými počty doručovatelů k občasným prodlevám v délce doby doručení. Tyto momentální výpadky se snažíme operativně ve spoluprácí s Českou Poštou co nejvíce eliminovat ke spokojenosti zákazníka. I přes tuto negativní skutečnost, jsme velmi rádi, že hodnotíte náš e-shop tak pozitivně. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Usmevacek

Přidáno: 28. listopadu 2016

• Cena mobilniho telefonu co jsem si vybral. Rychle dodani, majitelka ochotna a velice rychla na vyrizeni me objednavky.
  • Zadne nevim, mozna vice reklamy na internetu tohoto e-shopu!

Celkove vinikajici e-shop, vice prislusenstvi pro mobilni telefony by neskodilo :-) vsem doporucuji a zaroven bych dal 10 hvezdicek za ochotu.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Velice děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si velmi vážíme. Přejeme Vám hodně radosti a zážitků se zakoupeným zbožím. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Hynek Harvánek

Přidáno: 25. listopadu 2016

• Osobní, příjemný přístup.
  • Nižší ceny, než konkurence (u mého produktu).
  • Menší sortiment, ale své zboží jsem našel.

Na obchod jsem narazil díky jedné z nejlepších cen mého produktu. Objednávka rychle vyřízena, osobní příjemné jednání v dolaďování obj.
Rozhodně doporučuji i ostatním využití.

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si velice vážíme. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Usmevacek

Přidáno: 24. listopadu 2016

• Levny e-shop
  • Majitelka e-shopu velice ochotna.
  • Komunikace nevazne
  • Bonus tvrzene sklo na mobilni tel. zdarma
  • Rychle dodani urciteho zbozi
  • Mensi darecek pribalen :-) ( Neocekavane )
  • Urcite nezanevru na tento e-shop a jeste si neco doobjednam k mobilu
  • Zatim nic, spokojenej jsem :-)

Hledal jsem urcity model telefonu a nasel tento e-shop.
Mohu doporucit, tento e-shop. Pokazne pri nejakem dotazu okamzita odpoved! Velice rychle dodani a vyrizeni me objednavky. Pribalen necekany darecek ( Ozdobná krytka proti prachu )

Reakce obchodu www.glmobile.cz

Vážený zákazníku, velice Vám děkujeme za velmi pozitivní hodnocení našeho e-shopu, kterého se velmi vážíme. Přejeme hodně radosti a zážitků se zakoupeným zbožím. Zákaznická podpora www.glmobile.cz

Zobrazuji 1 - 10 ze 29 recenzí [ 1 ] 2 3