Překvapivě vstřícné jednání při telefonickém doplňování informací k objednávce a okamžité dodání. Díky za to!!!

• Rychle dodani a hezke zbozi

Doporučuji !

• spolehlivost,kvalitní zboží,
    • maximální ochota a spolupráce,zboží odpovídá jako na obrázku

pokud zboží už není kontaktují zákazníka, není to vina obchodu,ale u dodovatele již není možno objednat

• Rychlost, cena prostě vše ok.

V případě, že bych opět potřebovala šaty tohoto typu, tak rozhodně opět v Glamor.

Celková spokojenost

Obchod je férový, proběhl v naprostém pořádku. Objednány dvoje šaty, jedny mi byly veliké, proto zaslány zpět, peníze v pořádku vráceny na účet. Perfektní vstřícná komunikace. Zboží krásné, jsem moc spokojená. Děkuji Kulleová Marcela

• Rychlé dodání.
    • Rychlé vyřízení vratky a peněz

Vstřícné jednání, velikost odpovídá uvedené tabulce, šaty kvalitní.

• vzácné pochopení pro potřeby zákazníka
    • vynikající komunikace

Poskytnutí rady při výběru modelu, rychlost dodání

• spolehlivost,kvalitní zboží,rychlost,komunikace

• větší velikosti

• Velmi dobře v popisu uvedené míry velikosti v cm.

Před nákupem jsem si velmi dobře přečetla recenze. Byla jsem i přesto překvapená, že šaty skutečně sedí. Takže doporučuji, dobře se změřit. Ufff jsem tak ráda, že nemusím měnit.

• po telefonu jsemse s velmi příjemnou slečnou/paní domluvila a objednala jsem si šaty na mou svatbu.Přišly opravdu do tří dnů.jsem velmispokojena

• dlouhé dodací lhůty

• Líbil se mi popis šatů i velikost by odpovídala i barva bordo a hlavně bez nějakého cestování, budu mít krásné šaty,ale bohužel. Není to vina Vašeho obchodu, ale asi moje nekonfekční postava.
    • Ne každé postavě musí šaty sedět podle uvedených mír.

Při moji postavě těžko kupuji šaty vcelku. Přes boky a pas odpovídá velikosti 48 a přes prsa spíše 50. Dle popsané velikosti 3XL jsem si říkala to by mělo vyjít. Nesedělo mne to přes prsa, bylo upnuté a navíc jsem byla překvapená, že strašně velké byly prurámky i ve výstřihu to nesedělo. Velké zklamání, šaty vracím. Měly to být šaty na moji zlatou svatbu. Vaši firmu jsem přesto doporučila neteři a její dceři, která bude mít v létě druhou svatbu.Snad budou mít větší štěstí.

• Výborná komunikace, ochotný personál, který i poradí při nerozhodném výběru

• výborná komunikace
    • rychlost dodání
    • kvalita šatů

V eshopu Glamor jsem si objednala svatební šaty. Šaty 100% odpovídají popisu a v reálu jsou hezčí než na fotkách. Brzy po odeslání objednávky se mi ozvala pracovnice obchodu s žádostí o potvrzení objednávky. Ochotně a rychle odpověděla na všechny mé dotazy. Šaty přišly v deklarovaném čase, možná i o něco dříve.
    Velice doporučuji.

Obchod zatím bez chyby

• fantastické jednání 100%
    • a zboží úžasné

Paní jednala semnou na vysoké profesionální úrovni děkuji za pomoc Stryjová