Objednala jsem 10.12. a zatím nic nepřišlo

Nemá deklarované zboží na skladě, obchod absolutně nereaguje, pravděpodobně podvod.

• Nabízí zboží, které nemá a stroze to dělí emailem po delší době.

Pokud chcete nakoupit zboží, které máte potřebujete v určité době nedělejte to zde. Většina je jen fiktivní nabídka k nalákání zákazníka.

Dlouhá dodací lhůta. Nedodání požadované barvy produktu, kterou si dle zásob upraví sám počítač. Jelikož do vánoc by nová kostka nedorazila nemám jinou možnost, než ji přijmout .

• Přehlednost nabidky
    • Spolehlivost
    • nemožnost vybrat si kam chceme přes zasilkovnu doručit, zasilkovnu pridelujete dle mista objednavky

• Objednané zboží nedorazilo, i když jsem eshop po týdnu kontaktovala s dotazem, kde mé zboží je, nikdo se neozval, podotýkám že eshop mlčí už 14 dní. Děkuji za vyhozené peníze

Nedoporučuji, obchod nedodá zboží a následně nekomunikuje

Reakce obchodu Giver.cz

Milá paní, posílali jsme vám email že zboží není na skladě že bude skladem v listopadu jestli chcete vyčkat nebo objednávku stornovat a peníze vrátit zpět na váš účet, Nejspíše jste při nákupu zadala špatný email objednávku tedy stornuji….

• Po dlouhé době jsem narazila na obchod, kterému nemůžu nic vytknout, přehledné stránky,široká nabídka různého zboží, skvělé ceny, velmi dobrá komunikace, rychlé dodání...prostě...za mě samá +++, těším se na další nákup ...

Tento obchod doporučuji !!!