• rychlost jednání

• ,

Přehlednost a doporučuji

• přehledný eshop
    • super ceny
    • infolinka eshopu na vysoké úrovni

Objednal jsem si GPS tracker do auta, doručen byl rychle a v pořádku. Na infolinku jsem měl technický dotaz týkající se montáže, ten mi byl velice ochotně zodpovězen. GPS tracker funguje super. Jsem opravdu spokojen. Kdyby všechny eshopy fungovali takto, byla by to paráda!

Doporučuji :-)

• jednoduchost,pohodlí nákupu,přehled
    • měli zboží, které jsem hledal

jak už jsem napsal,měli zboží,které jsem chtěl a mají přehledné stránky.A co jsem ocenil nejvíce,že při mém špatně vyplněné objednávce pro platbu se ozval obchodník osobně a krásně jsme se domluvili,aby vše proběhlo jak má....a zboží v pořádku dorazilo.
    Doporučuji tento obchod. Já byl spokojen.

• Zásilka byla připravena do několika hodin k vyzvednutí.
    • Méně technicky zdatným by se hodil na CS návod.

skvělá komunikace se zákazníky

• zajímavé zboží a dobré ceny
    • zřejmě nepropojený eshop se skladem.

Nemám žádný názor. Prostě objednané zboží na shopu je skladem, po zakoupení druhý den dojde mail že není. Takže sem objednávku musel řešit jinde a protáhlo se to o další dny. Jelikož do toho přišel víkend, na který jsem batoh potřeboval, tak jsem byl naštvaný.

Reakce obchodu GITUP kamery.cz

moc nás mrzí, že Vaše hodnocení není pravdivé. Objednal jste produkt batoh pro drony u kterého bylo napsáno dostupnost - "na cestě" což znamená že produkt není v tuto chvíli skladem (takto to má mnoho velkých eshopů). Objednávku jste provedl 10.3.2017 v 10:21:34 a ještě ten samý den 10.3.2017 v 13:00:03 jsme Vám odpověděli, že bohužel tento produkt není skladem. Vaše reakce byla dne 12.3. s tím, že objednávku stornujete. Omlouváme se, že jsme Vám tímto způsobili komplikace. Hezký den

• recenze, rychlé jednání

• Maximalni vstricnost a ochota. Zbozi jsem potreboval jeste ten den a vysli mi vstric. Navic jsme byli v telefonnim kontaktu.

Opravdu super

• Rychlost, komunikace

Perfektní obchod, rychlost bezkonkurenční, komunikace skvělá, maximální spokojenost. Je opravdu málo takových obchodů.

• Nenabízí to co nemá.
    • O žádných nevím.

Mohou vřele doporučit.

• Přehledný obchod
    • Příslušenství

• Široká nabídka příslušenství

• Velmi kvalitní a rychlé vyřízení objednávky. Možnost ústní pomoci s výběrem.
    • žádné nejsou

obchod doporučuji

• Velký sortiment příslušenství.
    • Kvalitní recenze.

Vše OK!

Velkou záhadou tohoto obchodu je podivná komunikace personálu, který se schovává za anonymní email na Seznamu. Za firmu GitUpkamery se mi nikdo nedokázal představit během komunikace a po celou dobu si ten dotyčný se mnou hrál na schovávanou za anonymitu internetu. Jedná se o velmi podivné a zcela neprofesionální jednání, které možná patří do dob minulých před rokem 1989, ale ne dnes, kdy se píše rok 2017. Předem upozorňuji, že pokud jsem řádná firma, s tím, že firma GitUpkamery se tak na webových stránkách prezentuje, tak je dost podivné, že se jeho administrativa neumí ani představit tak jak je tomu mezi lidmi obvyklé.

Reakce obchodu GITUP kamery.cz

Dobrý den, moc nás mrzí, že se Vám zdála podivná komunikace personálu. Můžeme Vás ujistit, že se nikdo neschovává za anonymní email na seznamu - tento email [email protected] je uveden v kontaktech našeho eshopu a dále všude kde je kontakt na Náš eshop. Zvolili jsme tento email z jednoho prostého důvodu - můžeme veškeré dotazy a připomínky řešit kdykoliv a odkudkoliv. Vaše dotazy byly zodpovězeny a Vaše objednávka byla vyřízena v co nejkratším možném termínu. Pokud se Vám komunikace přes email nezdála, mohl jste zvolit jiný obchod k Vašemu nákupu. Skoro na všech stránkách máme i kontaktní banner s telefonním číslem a jménem personálu, který v dnešní moderní době řeší případné dotazy prostřednictvím mobilního telefonu. Děkujeme a přejeme krásný den.