• Podivné přeprodávání knihy dostupné ve Východočeském Muzeu za 399 Kč. Prodejce ji nabízí za 995 Kč.

Snesla bych přirážku dejme tomu 200 Kč, ale 600 Kč je naprosto nepřijatelné. Mimo to, v nabídce bylo, že jde o nabídku z jednoho výtisku a už je opět na Aukru stejná nabídka, takže jde o systematické přeprodávání.

Rychlá doba dodání na to, že šlo o titul dovezený ze zahraničí.

• Drazí, drazí, drazí

Stačí 10 minut hledat a titul seženete téměř o polovinu levněji.

• Zajimave tituly
    • Nedostupnost nabidky
    • dodaci doby dlooouhe
    • Absolutni chaos na aukru

dalsi z rady obchodu, ktere nabizi neco, co vlastne ani nemaji poneti kde by se to dalo sehnat

široká nabídka levných DVD, CD, Blu-ray a knih. Rychlá doba dodání na to, že šlo o titul dovezený ze zahraničí.

• nejdrazsi komiksy vsech dob

hnus na aukru

• Nedodržení termínu dodání
    • Průtahy s dodáním zboží

Před měsícem jsem si objednal desku, po měsíci čekání mě to přestalo bavit a začal jsem to řešit. Nejdříve s obchodem, který kupodivu odpověděl, že zboží bylo již předáno české poště a odesláno, ale když jsem se přihlásil na stránkách gigantstoru abych si ověřil stav balíku, měli zde uvedený stav - Objednávka se vyřizuje - balí se. Tudíž lhali. Byl jsem se ptát i na poště, zda balík nezůstal někde viset, ta po mě chtěla číslo podacího balíku. A to jsem vůbec od obchodu Gigantstore.cz neobdržel..

V žádném případě odchod NEDOPORUČUJI!!!
    Nic NEOBJEDNÁVAT

V posledním mailu odeslán výhružný dopis na podání trestního oznámení..

• Levné tituly
    • Akce
    • Široký sortiment
    • Dlouho se čeká
    • Cena produktů se dost mění

Přes obchod jsem zaslal už 2. objednávku. Dodací lhůta je vždy tak kolem měsíce, někdy i trochu déle. Některé položky jsou samozřejmě skladem dříve cca za týden až dva. Objednávám vždy na dobírku, nedoporučuji platit předem, protože některé tituly nemusí být skladem a třeba už se nedají sehnat a tím pádem Vám budou muset zpátky vracet platbu atd.

Já si vždy počkám na vše, protože nespěchám. Kdybych spěchal asi bych objednal jinde kde to mají skutečně na 100% skladem.

• Seženou nesehnatelné a za dobrou cenu,komunikace v pohodě,problémy s pozdním termínem jsem neměl.

Celkově max spokojenost.

• titul, který jsem nenalezla u jiného dodavatele
    • naprosto nesolidní obchod, nabízejí sice zajímavé tituly, ale jsou absolutně nedostupné, inzerují dodání do týdne, po měsíci stále nedodáno, není se možné do obchodu v otevírací době uvedené na stránkách dovolat, maily ignorují, Pokud jsem se dovolala, slíbili, že titul (vánoční dárek) bude dodán - telefonicky přislíbeno několikrát, pak i mailem potvrzeno předání kurýrovi, den před štědrým dnem oznámeno, že titul není a ASI byla chyba na jejich straně. Výsledkem zklamaný člověk, kterého měl dárek potěšit a absolutní nechuť k tomuto obchodu.

NEDOPORUČUJI OBJEDNÁVAT

• Zajímavá cena požadovaného titulu
    • Peníze vzali, zboží nedodali

Objednal jsem si CD s termínem dodání 7 dnů, tento termín vzápětí prodloužili. Po měsíci jsem zavolal na zákaznické číslo a bylo mi vysvětleno, že zboží zatím není (to jsem věděl), rozhodl jsem se počkat, po 2 měsících od objednávky jsem se přihlásil ke svému účtu na Gigantstore a u objednávky bylo uvedeno - stornováno, titul nedostupný. To by se dalo pochopit, ale čekal bych upozornění ze strany obchodu a hlavně vrácení zaplacených peněz.

• Jediný plus je asi široká nabídka.
    • Naprostá ignorace při vystavování položek na portálu Aukro. Osobně slibili nápravu - zařazovat svoje nabídky do sekcí kam patří, ale vše nadále cpou do jedné sekce společně - country, disco i death metal. Ceny jsou oproti jiným obchodům až na výjimky vyšší a v porovnání s prodejci na Aukru i dvojnásobné. Prodávají cd a po skončení aukcí zjistí, že už je nemají.

Pro mě nesolidní partner, který ignoruje zvyklosti prodeje na Aukru a jde jenom po prachách.

• Poměrně široký sortiment zboží.
    • Slušné ceny.
    • Pevná dodací lhůta, kterou jsou schopni dodržet. (na den přesně :) )

Během mé objednávky proběhlo vše vpořátku.
    Po odeslání jsem byl upozorněn na svém účtu + SMS od české posty = dobrá komunikace :)
    Zboží bylo nepoškozené ''Zářilo novotou,, :D .
    Určitě vám mohu tento obchod vřele doporučit.