skvělá práce, zboží přišlo druhý den a jsem velmi spokojena a palec nahoru, děkuji.

Reakce obchodu Giftycity.cz

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Věříme, že Vaše další objednávka bude opět k Vaší spokojenosti.

Tým Giftycity.cz

• korektni jednani jak ma byt

• vše

Tým Giftycity.cz

• Něco se pozdrželo okamžitě psali email

Tým Giftycity.cz

Vše v pořádku, rychlé doručení.Spokojenost.

• Dobrá cena
    • Poškozená propojovací hadice. A nejsou schopni poslat novou. I když jsem jim poslala fotku. Prý mám poslat tu hadici zpět a když uznají reklamaci tak mi vrátí poštovné a pošlou novou propojovací hadici. Nejsou schopni poslat pořádné zboží.

Reakce obchodu Giftycity.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a recenzi. Zákazník byl informován, že poškozené zboží je potřeba zadat na reklamaci k posouzení u dodavatele. Náhradní díly, bohužel my skladem nemáme. Zákazník bohužel toto neakceptoval, i přes informaci, že poštovné mu v případě uznání reklamace proplatíme.

Hezký den
    Tým Gifty City cz

velmi dlouhá doba dodání,špatná komunikace.Zboží bylo odesláno až po několika dnech a to až po telefonickém upozornění

Reakce obchodu Giftycity.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a recenzi. Zboží z Vaši objednávky jsme odesílali třetí den po jejím vytvoření, kde nám do toho spadl víkend. Tudíž expedice proběhla následující pracovní den.

Tým GiftyCity cz

• Neozvali se, nic neposlali a chtějí hodnocení nákupu. Výsměch.

Reakce obchodu Giftycity.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník byl emailem informován o nedostupnosti zboží z důvodu externího skladu. Toto hodnocení není fér.

Tým Giftycity cz

• PRVNI NAKUP - SPOKOJENOST

SPOKOJENOST S PRUBEHEM NAKUPU. DEKUJI.

Tým Giftycity.cz

• Čekám už týden na dodání i když na jejich stránkách je , že zboží pošlou do 24. hodin. Není to pravda.

Reakce obchodu Giftycity.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazník objednal zboží, kde je uvedeno, že expedujeme do 5 ti pracovních dní. Zboží jsme odeslali a zákazník přebral do tří dnů. Toto hodnocení není fét.

Tým Giftycity cz

Objednávka rychle vyřízena, ale jedna sada jídlonosiče byla ve dvou případech obouchnuta-nečím protlačena, nebo že by byla hned od výroby? což by měl prodávající upozornit a zohlednit.

• Přehledné stránky e-shopu
    • Dobré ceny
    • Komunikace s obchodem
    • Sleva na další nákup :-)

Kvalitní produkty za dobré ceny (prostěradla, svíčky, chňapky).

Obchod dával vědět, v jaké fázi se můj balík nachází. Příjemný bonus je další sleva na nákup, který určitě využiji.

Spokojenost

Tým Giftycity.cz

• Velice příjemní, ochotní. Mohu jen doporučit.

Jsem spokojen.

Tým Giftycity.cz

• v pořádku a perfeltně zabaleno

Tým Giftycity.cz

Zboží bylo chybné, nutná lepší technická kontrola. Nechtěla jsem reklamovat zboží, opravila jsem si zapomenutý suchý zip sama. Zboží je neúplné, předražené.

Vše proběhlo dobře.

• I po telefonickém dotazu 16.3. jsem zásilku neobdržela

Reakce obchodu Giftycity.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Objednávka se bohužel o 4 dny pozdržela z důvodu dopravy zboží z externího skladu. Zákazník své zboží dostal. Vše vyřešeno ke spokojenosti. Hezký den

Tým Gifticity cz