• přesnost doručení

Reakce obchodu GGPC.cz

Mockrát děkujeme za super hodnocení a krásnou recenzi, přejeme krásné prožití vánočních svátků tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 týdny

• Úžasná rychlost (zaplacení jeden den v pozdních večerních hodinách, telefonický kontakt druhý den dopoledne a další dopoledne jsem si zásilku vyzvedávala. Telefonický kontakt příjemný, milý, kultivovaný. Děkuji a všem doporučuji.

Reakce obchodu GGPC.cz

Wow tak teď mi málem ukápla slzička. To bude Renča kolegyňka šťastná za tak krásný komentář, za který Vám mockrát děkujeme. Hlavně i za to, že jste si našla trochu času v tomto celkem náročném vypjatém období a tak krásně nás ohodnotila. Přejeme krásné prožití vánočních svátků, tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 týdny

• Vyborná komunikace a velmi rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu GGPC.cz

Moc moc moc moc děkujeme za krásnou recenzi, která nás potěšila ani nevíte jak. Opět další nakopnutí abychom se snažily ještě více co to jen jde :-) Krásné svátky přeje celý tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 3 týdny

I když bylo zboží použité, opravdu bylo jako nové. Velmi příjemná a ochotná zákaznická podpora.

Reakce obchodu GGPC.cz

Velice děkujeme za pěknou recenzi, snažíme se brát zboží, které je opravdu v top kvalitě a hlavně ve skvělém poměru cena/výkon. A i když je kolikrát zboží použité, tak to nejde ani poznat, spíše jen na mnohem nižší ceně. Moc děkujeme i za pochvalu zákaznické podpory, na jejímž tzv. vyšperkování k dokonalosti stále pracujeme. Bylo nám ctí s Vámi uzavřít obchod, pěkné vánoce Michael tým GGPC

• Nejnižší ceny
    • Kvalitní zboží
    • Ochotné a vstřícné jednání
    • Rychlost odpovědí při mailové komunikaci (i mimo otevírací dobu do několika minut)
    • Dárek zdarma a voucher na další nákup
    • Podrobný formulář pro filtraci zboží dle parametrů

U tohoto obchodu jsem nakupoval zatím podruhé (a věřím že to nebylo naposled). První nákup byl notebook MSI GS70 2QE-033UK, druhý notebook ASUS VivoBOOK PRO 15-N580VD. Vždy jsem platil předem (bankovní převod a platba kartou), hned po provedení platby přišel jak mail s objednávkou tak mail od pana Gassenbauera s informacemi kdy přesně budou zboží odesílat. V obou případech zboží došlo v pořádku a perfektním stavu (na webu mají k nahlédnutí u každého produktu fotky přímo daného prodávaného kusu), zabalené v ochranné folii proti poničení při přepravě. S tímto obchodem jsem nad míru spokojen a všem ho můžu jen doporučit.

Reakce obchodu GGPC.cz

Velice moc Vám děkujeme za tak krásnou recenzi, bylo a věřím že stále bude nám ctí s Vámi dále obchodovat, jelikož spokojený zákazník je u nás vždy na prvním místě. Práce a spolupráce se zákazníky je pro náš celý tým GGPC spíše koníčkem, než čímkoliv jiným a proto nám není na přítěž s Vámi komunikovat vždy, když je volná chvilka. Přejeme Vám krásné vánoční svátky a věřím, že notebook udělá radost pod stromečkem ať už přímo Vám, nebo někomu blízkému s pozdravem Michael tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 3 týdny

Ihned po objednání mne telefonicky kontaktovali, ověřili správnost objednávky a sdělili přesný dodací termín, který byl dodržet. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu GGPC.cz

Mockrát Vám děkujeme za pozitivní recenzi, Pokud byste cokoliv potřebovala, jsme tu pro Vás. Michael tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 3 týdny

Rychlé reakce při objednání, vše skvěle vysvětleno, zboží po objednání ihned připraveno k odběru.

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 3 týdny

Rychle zasláno,zboží v pořádku.

Reakce obchodu GGPC.cz

Mockrát děkujeme za pozitivní recenzi, pokud budete i v budoucnu cokoliv potřebovat, jsme tu pro Vás Michael tým GGPC

• super rychlé doručení
    • velmi nízká cena
    • dárek na další nákup

Reakce obchodu GGPC.cz

Děkujeme za moc milou recenzi, cenu a rychlost doručení se stále snažíme ladit, aby to bylo pro zákazníka příjemné nakupování a na nic nemusel čekat a dárek je u nás vždy samozřejmostí Michael tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 3 týdny

Měli zboží o které jsem měl zájem a za dobrou cenu.

Reakce obchodu GGPC.cz

Děkujeme za recenzi, rozšířily jsme sortiment o zboží, které si zákazníci nejvíce přejí a budeme rozšiřovat dále, věřím tedy, že i v budoucnu opět najdete, to co budete hledat Michael tým GGPC

• ochota

Děkujeme za recenzi a krásné hodnocení Michael tým GGPC

• výhodné ceny
    • kvalitní zboží
    • vstřícné jednání
    • kvalitní balení zboží

Reakce obchodu GGPC.cz

Mockrát děkujeme za krásnou recenzi a hodnocení, , bylo nám ctí s Vámi obchodovat, pěkný den Michael tým GGPC

Reakce obchodu GGPC.cz

Děkujeme , snažíme se být rychlí i před vánoci :-)

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

• Rychle dodani vse dle obednani ok.
    • Pladba na dobirku vse ok

Mockrát Vám děkujeme za pozitivní recenzi Michael tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

• vše perfektní, určitě doporučuji

Mockrát děkujeme za recenzi a doporučení Michael tým GGPC

• rychlá komunikace
    • ochotná komunikace se specifickým požadavkem
    • notebook přišel ve stavu, jak je napsáno na webu
    • žádná

Na eshopu GGPC jsem byl moc spokojený. Nákup proběhl hladce. Bez problému mi byl doručený a notebook šlape jako nový.

Reakce obchodu GGPC.cz

Velmi Vám děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že jste spokojen, kdyby jste cokoliv potřeboval, neváhejte se na nás obrátit Michael tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

Objednávka sice neproběhla přesto prodejce vřele DOPORUČUJI. Prodejce mi vše vysvětlil za co jsem mu moc povděčný a notebook pro syna jsme vybrali se ženou jinde. Ale i tak prodejce doporučuji. Prodej neproběhl proto protože prodejce neměl NT dle mých požadavků pro 10 let- kluka.

Reakce obchodu GGPC.cz

Velice děkujeme za pěknou recenzi a věřím, že jste našel u konkurence, to co jste opravdu hledal. Pro nás není důležité prodat za každou cenu, pro nás je důležité mít spokojeného zákazníka. Tak hlavně ať je syn šťastný, s pozdravem Michael za tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

• Rychlost, spolehlivost, kvalita.

Velice děkujeme za pěknou recenzi, Michael tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

• Přehledný e-shop
    • Rychlé odeslání objednávky
    • Dobrá komunikace
    • PC odpovídá popisu i parametrům

Reakce obchodu GGPC.cz

Mockrát děkujeme za krásnou recenzi a kdyby jste cokoliv potřeboval, neváhejte se na nás obrátit Michael , tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

Můj první nákup,ale jsem moc spokojen.

Reakce obchodu GGPC.cz

Mockrát děkujeme za pěknou recenzi, budeme se snažit ještě více, aby jste se k nám kdykoliv rád vracel a kdyby jste cokoliv potřeboval, neváhejte se na nás obrátit Michael , tým GGPC