• ochota (7)
  • nakoupil v obchodě GGPC.cz před 3 týdny

• osobní přístup
    • rychlé vyřízení
    • zboží odpovídá nabídce
    • rychlý online rádce přímo na stránkách (odezva skoro okamžitá)

Zboží objednáno v odpoledních hodinách, expedováno ještě v den objednávky,osobní telefonické potvrzení adresy, další pracovní den jsem zboží obdržel s kvalitní zákaznickou podporou od dopravce (telefonát před dodávkou, potvrzení převzetí). Nabízí zboží ve kterém se pravděpodobně vyznají. I repasované nebo použité zboží v dobrém stavu. Dostanete zboží dle popisu na stránkách.

Reakce obchodu GGPC.cz

Moc moc Vám děkujeme, že jste si našel v této uspěchané době čas a podělil se svou recenzí. Navíc tak pěknou recenzí, ze které máme obrovskou radost a moc si ji vážíme. Ještě jednou moc děkujeme a kdybyste cokoliv potřeboval, neváhejte se na nás obrátit, Michael tým GGPC

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 týdny

spolehlivost,rychlost

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 3 týdny

• Rychle a kvalifikované jednání, maximální vstřícnost.
  • nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

• Výborný nákup. Rychlé dodání. Dobrá domluva s prodejcem.

• Výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

Přehledný výběr, super komunikace i během výběru, pomoc s výběrem, prostě spokojenost. Kupoval jsem notebook.
    Nevýhodu zatím nevím.

• Velice rychlé doručení
    • Zboží odpovídá popisu

Zboží zaplaceno kartou online, produkt odeslán ještě týž den, komunikace s prodejcem výborná. Doporučuji!

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

• Provozovatel e-shopu na můj dotaz o stavu zboží, které jsem chtěla objednat (Samsung Galaxy S8), reagoval dokonce o víkendu (dotaz jsem odesílala v pátek večer)
    • Zboží bylo vyexpedováno velmi rychle, e-shop telefonicky ověřoval správné místo dodání
    • Telefon byl při dodání dostatečně zabalen, aby nedošlo k jeho poškození
    • Přestože jsem měla obavu (vzhledem k ceně), aby mi nepřišel již použitý telefon, nezaznamenala jsem po důkladné kontrole jakékoli známky dřívějšího použití (nálepka na krabičce byla neporušená, IMEI je v pořádku, balení obsahuje veškeré příslušenství, které by dle popisu mělo), telefon se jeví opravdu jako nový a nepoužitý, jak jsem byla před objednáním provozovatelem e-shopu ujištěna.

• Perfektní komunikace
  • nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

• Skvělá komunikace, skvělé služby, skvělé zboží

Skvělý obchod. Zakoupil jsem zde skvělý notebook za poloviční cenu, i když byl chvilku použitý, stav nového krom jednoho kosmetického škrábance ale s tím se u použité věci počítá. doporučuji všem.

• Dobrá komunikace
  • nakoupil v obchodě GGPC.cz před 1 měsícem

Spokojenost - všechno proběhlo, jak mělo.

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

Skvělý přístup a maximální spokojenost s notebookem.

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

Provozovna se nachází v garáži rodinného domu, což může trošku znejistět zákazníka, ale uvnitř se nachází vstřícný a ochotný personál, který vše profesionálně odbaví včetně vyhotovení faktury se všemi náležitostmi. Na zboží je roční záruka.

• rychlá komunikace

• RYCHLOST
    • SPOLEHLIVOST
  • nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

proaktivní přístup + ochot splnit nestandard požadavky

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

Velmi rychlé jednání - dodání během 1 dne, i telefonicky mi objednávku potvrdili před dodáním.

• nakoupil v obchodě GGPC.cz před 2 měsíci

• Obchod komunikuje aj vnoci ba dokonca aj vo sviatok. Je vidieť že majú záujem pomáhať kupujúcim. Pri vyzdvihnutí chalan príjemný ochotný všetko ok.
    • Do SR nedorucuju na dobierku

rychlost,komunikace