• Jsem dlouholetým zákazníkem,vždy velice spokojena s přístupem- a rychlým dodáním
    • Kosmetika Gernetic skvělá,jednání s p.Richtárecovou výborné

Rychlost, spolehlivost, vstřícnost prostě 1

+ Kvalitní zboží i práce obchodu.
    - Chybí možnost okamžité e-platby kartou atp.

Reakce obchodu GERnétic

Vážená zákaznice, toto je Vaše hodnocení dopravce:
    Napište váš názor na dopravce pro ostatní kupující
    Velká nespokojenost. Asi poslední zkušenost s DPD. Nejprve dopravce oznámí datum doručení 17. 10. To se nic nedělo. Pak 18. 10. v čase 15.09-16.09. Ráno jsem do formuláře "zpráva kurýrovi" napsala, že na mobilu tou dobou být nemohu, ale manžel bude doma, zásilku zaplatí a převezme. Napsala jsem i telefon na něj. Kurýr zprávu prý nečte, dorazil o hodinu dříve, volal mně (já pracovně na mobilu být nemohla, jak jsem avizovala, tak se nedovolal) a odjel. Teprve 19. 10. se nám po změně data doručení podařilo zásilku převzít.
    ---------------------------------------------
    Vážená zákaznice, je nám velice líto, že se Vám doručení zkomplikovalo. Kvalitu služeb dopravců samozřejmě neovlivníme a naštěstí se k nám takového informace nedostávají. Pokud by tomu bylo jinak a zákazníci by si stěžovali pravidelně, pak bychom služeb DPD nevyužívali pro doručování našich zásilek. My jsme v našem městě s řidičem DPD maximálně spokojeni, je naprosto spolehlivý a přesný. Pokud řidič, který jezdí u Vás, neřešil technické problémy s vozidlem, což vím, že se stát může a problém s doručováním se bude opakovat, pak by bylo dobré řešit konkrétního řidiče u společnosti DPD. Děkujeme. Gernétic eshop

• Mám stejný bankovní účet-banku a doba dodání zásilky po provedené platbě je zbytečně dlouhá.

Reakce obchodu GERnétic

Milá zákaznice, naším cílem je Vaše spokojenost a proto se snažíme doručovat zásilky co nejdříve a v pořádku. Dne 11.10. jsme přijali Vaši objednávku. Protože dne 13.10. jsme neměli ještě platbu na našem účtu, zaslali jsme Vám informaci, že je zásilka připravena k odeslání a čeká na uhrazení. Dne 17.10. nám byla částka připsána na účet, což můžeme doložit výpisem z účtu a tento den jsme ji také vyexpedovali pro přepravce a následující den ji řidič odvezl. Pokud jste odeslala peníze ihned po objednání a platba odešla až po šesti dnech, příčin může být několik a mohou souviset s bankovním účtem. Děkujeme.

• Rychlé doručení

• Vždy velmi rychle dodání a komunikace na jedničku.. Moc děkuji.

Výrobky již používám 15 let. Velká spokojenost.

• Rychlé a bezproblémové doručení

• rychlé reakce
    • dárek ke každému nákupu
    • slevy stálým zákazníkům

• rychlost a vždy perfektní

• Vždy rychlé dodání, přožen dáreček

Zboží přišlo v pořádku a včas

• Vždy bez problémů dostanu během několika málo dnů přesně to co jsem si objednal, naprostá spokojenost.

vše proběhlo dobře

• Komunikace obchodu.
    • Nelze platit kartou online.

• Rychlost vyřízení objednávky, vzorečky jako dárek

Velmi rychlé vyřízení objednávky. Skvělé vzorky.

• kvalitní produkty
    • při tak vysoké ceně produktů , by bylo dobré mít možnost dopravy zdarma jako je to u jiných e-schopů , nebo alespoň možnost dopravy do zásilkovny.

Reakce obchodu GERnétic

Cena přípravků kosmetiky Gernétic je stanovena výhradním dovozcem do ČR a vychází z její kvality. Kosmetika obsahuje vysoké množství aktivních látek z bio oblastí, šetrně zpracovaných a cíleně zaměřených na řešení konkrétních problémů pokožky. Díky kvalitě a složení podložené mnoha laboratorními výzkumi, její působení na problémy je velmi úspěšné.
    Cena pro koncového zákazníka zohledňuje náklady na výrobu a zisk, který její ditribuce a prodej musí přinést jak výrobci, tak ditributorovi a nakonec i prodejci. Náklady na výrobu, mzdy, dopravu ... stále stoupají.
    Rovněž i naše náklady, co by provozovatele internetového obchodu se zvyšují. Zvyšuje se cena lidské práce, obalového materiálu, dopravců, nákladů spojených s internetovým provozem, odvodů a daní.
    Po většinu času jsme dopravu pro zákazníky dotovali, ale nyní jsme nuceni cenu za dopravu pro zákazniky stanovit tak, aby naše náklady na tuto položku z většiny pokryla. Ceny u jednotlivých dopravců odpovídají ceně, kterou nám konkrétní dopravci účtují. Cenu od 105,- Kč nepovažujeme za niktarak problematickou. Při objednávce nad 5000,- nabízíme nyní dopravu zdarma.
    Děkujeme za pochopení.

• Spolehlivost,rychlost dodání