• zakoupeno v GEOmall před 1 týdnem

• Výběr
  • zakoupeno v GEOmall před 1 měsícem

• Místo řízků rozchodníku přišla centimetrova zaparena, napůl nahnila drť. Chytlo se z toho 10%. Naprosto vyhozené penize
    • Špatná komunikace ohledně dodání, nejdřív to mělo přijít jeden týden pak druhý, nakonec místo ve čtvrtek až v pátek a tak pod.

Rozhodně nedoporučuji nechat posílat dopravní společnosti. Vyzvednout osobně, podívat se na to a případně neprevzit.

Reakce obchodu GEOmall

Dobrý den, materiál je sečen v perfektní kvalitě se zvýšenou vlhkostí (jedná se o rostlinný materiál, který je senzitivní na přepravu) v den zasílání. Je balen do prodyšného rašlového pytle a papírové lepenkové krabice. V letních měsících je velké riziko při přepravě, kdy se materiál s ohledem na bouřky (změna vzdušné vlhkosti) a na teploty přes 25 °C může zapařit. Je zasílán přepravní společností s termínem doručení do druhého dne. Pokud svoz ze strany přepravce náhodou neproběhne, připravený materiál se vybalí a připraví na druhý den znovu. Pokud přepravce zásilku nedoručí do druhého dne (a my toto nemáme jak ovlivnit), zvýší se tím riziko zapaření. V tom případě, se zákazníkem přímo domluvíme na znovu zaslání materiálu a to vše na naše náklady. Pokud materiál nedojde v pořádku (to se v létě prostě stává), je potřeba nás ihned informovat a vše vyřešíme. Škoda, že jsme nebyli kontaktováni. S pozdravem Martin Rameš

• zakoupeno v GEOmall před 2 týdny

• velký výběr geotextilií a dalších geomateriálů
    • možnost odběru ve skladu Hradešín
    • vysoký limit pro osobní odběr
  • zakoupeno v GEOmall před 2 týdny

• Zboží bylo připraveno k odběru i pomocí naložení do vozidla
  • zakoupeno v GEOmall před 3 týdny

• Rozumné ceny

Rychlé dodání, trochu dražší doprava i na malé a lehké zásilky.

Rychlost,velmi příznivá cena.

• Super přistup a vztřicnost

Rychlé vyřízení objednávky.

• zakoupeno v GEOmall před 1 měsícem

• Sady s příslušenstvím k nepoužití, neboť závity jsou cca o 1-2mm větší než závity v sudu.
    • Do obchodu se nelze dovolat. Po každém zavolaní mi byl pokaždé telefon po nějaké době vytípnut s odůvodněním, že jsou všichni operátoři zaneprázdněni. Po třetím pokusu jsem sjela výpustě koupit do hobby marketu, neb to bylo rychlejší.

Reakce obchodu GEOmall

Dobrý den, do dnešního dne neevidujeme žádnou jinou reklamaci tohoto typu. Většina zákazníků k nim dokupuje Vámi zmíněné sady, které jsou s koupeným sudem plně kompatibilní. Obě zmiňované sady jsme vyzkoušeli na skladě nasadit na několik sudů a vše bylo v pořádku. Co se týká volání k nám, pokud zkoušíte volat rychle za sebou anebo v době většího zájmu volajících, je skutečně možné, že jsem já nebo kolega zrovna mluvil s jinými zákazníky. S pozdravem Martin Rameš

Nelze vyzvednout v Brně

• Rychla reakce

• Rychlé doručení zboží
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Zboží došlo v pořádku

Vše ok

pozitivní, rychlost dodání

• zakoupeno v GEOmall před 2 měsíci

Vše v pořádku ale cena doručení to je děs

Reakce obchodu GEOmall

Dobrý den, Česká pošta je v tuto dobu jeden z nejdražších dopravců, s tím nic nenaděláme, Takové ceny si účtuje ... Ale, pokud pro ni nemáte nějaký vlastní důvod, lze při objednávce zvolit jiného (a levnějšího), přepravce. S pozdravem Martin Rameš

• Dobrá technická podpora

Obchod neumožňuje zakoupit menší množství než 200 m2. Zboží je celkem drahé.

Vše proběhlo hladce.

• zakoupeno v GEOmall před 2 měsíci

Přehledné stránky, rychlé doručení zboží

Super rychlost.

• Super ceny