• Velmi rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a mohli Vám sprostředkovat příjemný nákup i v tak hektické době předvánočních nákupů.

Uzijte ve zdraví.

Tomáš z Gentleman's Boutique

Pěkné ponožky za přijatelnou cenu. Uvidíme zda vydrží.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

se životností ponožek je to tak trochu ožehavé. Měly by na jednu stranu něco vydržet, ale na druhou stranu je to spotřební zboží. Na jejich životnost má vliv mnoho faktorů, od druhu bot, přes strukturu kůže na noze, až po způsob "údržby" nehtů. Já osobně naše ponožky nosím docela intenzivně a žádný problém s životností nepociťuji. Věřím, že budete mít stejný pocit.

Přeji hezký den

Tomáš z Gentleman's Boutique

Rychlé dodání , krásná dárková krabička ,ponožky odpovídají obrázku. Budu dávat jako dárek.

Dobrý den, Leo,
    velice nás těší, že se Vám produkty a balení líbí. Snad se budou líbit i obdarovanému.
    Každopádně, jako malé překvápko, již příští rok připravujeme kolekci ponožek pod naší vlastní značkou, s designem od našich grafiků. Máte se naco těšit.

Užívejte ve zdraví

Tomáš z Gentleman's Boutique

Maximální spokojenost jak se zbožím tak celkově komunikace s obchodem. Za mě jednička na trhu...

Dobrý den, Michaelo,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Velice si vážíme času, který jste recenzi věnovala. Dobře se to čte a motivuje nás to do další práce.

Tomáš z Gentleman's Boutique

Rychlé jednání , dobré zboží , odpovídající cena.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za příjemnou recenzi. Jsme rádi, že jsme mohli sprostředkovat příjemný nákup na našem e-shopu.

ok

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za kladné hodnocení. Každé hodnocení je pro nás cenná zpětná vazba.

spolehlivý, rychlý

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za Vaše hodnocení a velice si vážíme čas, který jste hodnocení věnovala.

Ať zboží udělá radost.

Přeji hezký den

Super rychlé.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za kladné hodnocení a věříme, že bude zakoupený produkt dlouho sloužit.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme se času, který jste recenzi věnovala.

Tomáš z Gentleman's Boutique

• špatně jsem zadala objednávku, pán obratel volal, vše mi vysvětlil, opravil a byl moc ochotný a příjemný.

velmi dobrá zkušenost. objednávka přišla v pořádku. rychlé doručení, ochotný a milý pán. děkuji moc :-)

Dobrý den, Vendulo,
    pro nás je prioritou spokojený zákazník a proto se snažíme jakýkoliv případný problém vyřešit k jeho spokojenosti.
    Jsme rádi, že se vše vyřešilo a objednávka dopadla dobře.
    Užijte ve zdraví.

Tomáš z Gentleman's Boutique

Profi profi profi. Děkuji.

Vážený pane Hermane,
    Vaše hodnocení nás hodně nadchlo a jsme rádi, že jsme vyvolali pozitivní emoci u tak obyčejné věci, jakou je nákup on-line. Motivuje nás to do další práce.
    Užijte ve zdraví.

Váš Gentleman's Boutique

• naprostá vstřícnost ze strany obchodníka, perfektně se trefují do vkusu mužů s jejich zbožím a žádný kousek, který jsem si zatím koupil mě nezklamal

Dobrý den, pane Hrabale,
    Vaše spokojenost nás motivuje do další práce. Velice si vážíme Vašeho hodnocení.
    Užijte ve zdraví ;-)

Váš tým Gentleman's Boutique

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • Rychlá a vstřícná komunikace
    • Doba dodání

Velká spokojenost s kvalitou zboží, komunikace i rychlostí dodání!

Dobrý den Libore,
    veškerá hodnocení jsou pro nás cennou zpětnou vazbou a je to o to příjemnější, když je zákazník spokojený. ;-)

Tým Gentleman's Boutique

• Rychlé a seriózní jednání.
    • Ochota a profesionální přístup.

Dobrý den, Matěji,
    velice si vážíme Vaši objednávky a jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání.

Krásný den

Tým Gentleman's Boutique

• Kvalitní výběr zboží za zajímavé ceny.
    • Rychlost dodání.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval hodnocení našeho e-shopu. Práce pro nás není dokončena, dokud nevidíme spokojeného zákazníka. Jinak to v této době nejde.

S přáním krásného dne

Tým Gentleman's Boutique

Skvělý eshop, perfektní komunikace. Žádný problém.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a jsme rádi, když jsou u nás zákazníci spokojeni.

Spokojenost

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za příjemné hodnocení. Jsme rádi, když vidíme spokojeného zákazníka.

Tým Gentleman's Boutique

Nadstandardní přístup, rychlé jednání a kvalitní zboží.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za Váš čas, ale také za kladné hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás motivací do další práce.

Váš Gentleman's Boutique

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Objednávala jsem dolarovku a kvalitou jsem byla mile překvapena. Měli jsme trochu trable s dopravcem, ale prodejce výborně komunikoval.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za kladné hodnocení a za čas, který jste hodnocení věnovala. Za problémy s dopravcem se moc omlouváme, někdy je práce s lidmi skutečně složitá. Vše ale nakonec dopadlo dobře a zboží bylo doručeno. Je to pro nás neocenitelná zkušenost. Věříme, že se už stávat nebude.

Přejeme hezký den a zboží užijte ve zdraví.

Váš Gentleman’s Boutique

• Pěkné věci v nabídce
    • Dobré ceny
    • Promptní komunikace
    • Inzerují i přesto, že zboží již neexpedují. Jako důvod byl uveden velký nápor na přepravce. Zvláštní je, že mojí objednávku i jiného eshopu o několik dní později dokázal ten samý přepravce doručit do Vánoc, což mne vede spíše k myšlence, že zboží neměli skladem a nestihli by ho objednat - ale to je pouze moje spekulace

Pěkná nabídka, dobré ceny...leč to je k ničemu, když zboží nedorazí.

Reakce obchodu Gentleman's Boutique

děkujeme za Vaše hodnocení a za čas, který jste u něho strávil.
    I negativní hodnocení je pro nás přínosem a cennou zpětnou vazbou, třebaže je založeno pouze na doměnkách, v tomto případě.
    Nicméně, rád bych několik faktů vysvětlil, abychom se nepohybovali pouze v rovině doměnek. Před vánoci jsme si po konzultaci se zástupci dopravců určili datum 15.12., do kdy jsme, dle reálného stavu doručování jednotlivých dopravců, byli schopni zagarantovat doručení zásilek do vánoc. Tato informace byla uvedená na e-shopu, na úvodní stránce a červeným písmem i v košíku. Nikde nebylo uvedeno, že objednávku nejsme schopni odeslat, poněvadž zboží označeno skladem máme vždy fyzicky skladem. V případě, že dorazila objednávka i po tomto termínu, zdálo se nám fér zákazníka informovat, že nejsme (konkrétně ve Vašem případě 20.12.) schopni garantovat dodání do vánoc. Je možné, že by zásilka dorazila, možná také ne. Šlo pouze o upozornění, že riziko pozdního doručení zde je vysoké. To, že Vám jiný e-shop zboží dodal mě nepřekvapuje. Některé e-shopy odesílaly zboží i 23.12. a nezajímalo je, že toto zboží nedorazí. Nám připadlo zákazníka informovat o riziku, že dárek nemusí dorazit, více fér než zboží prostě odeslat.
    Jenom pro informaci, již před 20.12. bylo mnoho výdejních míst společnosti Zásilkovna tak zahlcených, že musely být uzavřeny. Česká pošta kolabovala a zbylí dopravci byli na tom podobně.

To vše pouze pro vysvětlení.