• Zboží kvalitní značky

Jsem spokojená!

Reakce obchodu GENERAL SPORT

Děkujeme za pozitivní recenzi, zboží máme skladem, proto není problém zásilky expedovat ihned.

Mějte se hezky a ještě jednou děkujeme,

Spokojenost

Reakce obchodu GENERAL SPORT

Děkujeme za doporučení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený :)

tým General Sport

• Vyzvednutí zboží hned druhý den.

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu GENERAL SPORT

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás velmi těší.

• Slevové akce.

Super

Reakce obchodu GENERAL SPORT

děkujeme za skvělé hodnocení i doporučení našeho obchodu :) Veškeré slevové akce můžete sledovat jak na našem e-shopu, tak facebooku, kde o všech akcích informujeme:

tým U-Áčko

• Kvalitní zboží se zvýhodněnýma slevama
    • Malý výběr oproti jiným obchodům

Určitě stojí za navštívení stránek a nakoupení zboží.

Dobrý den, pane Hanáku,

jsme rádi, že jste u nás spokojený a děkujeme vám za doporučení. O malém sortimentu víme, proto na něm během ledna zapracujeme :)

Abyste zůstal informovaný o našich slevách a akcích, doporučuji vám sledovat náš facebook: https://www.facebook.com/U-%C3%81%C4%8Dko-888717667911978

Přeji vám hezký den,

tým U-Áčko

• Skvela komunikace s obchodem, mila a vstricna slecna/pani.
    • Nastal problem s dorucovanim, kdy zasilkovna zmenila misto dodani bez meho vedomi na pro me nevhodne misto. Skvele vyreseno s obchodem, pote predan balik ppl, ktery ho "ztratil". Nastesti vse dobre dopadlo diky skvele komunikaci a rychlemu reseni ze strany obchodu.

Reakce obchodu GENERAL SPORT

moc děkujeme za doporučení, děláme vše, co je v našich silách :)

tým U-Áčko

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Kvalitni zbozi
    • Zadne

Vrele doporucuju

Reakce obchodu GENERAL SPORT

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený :)

Moc děkujeme za doporučení! Mějte se hezky,

tým U-Áčko

• Zasíláni do zasilkovny.
    • Kvalitní zboží

Doporučuji obchod

Reakce obchodu GENERAL SPORT

Moc děkujeme za doporučení, jsme také rádi, že i Zásilkovna skvěle funguje. :)

tým U-Áčko.cz

• Super cena, profesionální přístup, rychlé dodání
    • nevím

Profesionální přístup
    Přestože nebylo objednané zboží skladem, nabídli jiný, dražší produkt, ale za cenu původně objednaného.

Reakce obchodu GENERAL SPORT

moc děkujeme za positivní hodnocení i doporučení našeho obchodu :)

Velmi si vás, našich zákazníků, vážíme, proto se vždy snažíme najít to nejlepší řešení. Během podzimu také chystáme novinku, díky níž bude pomalá aktualizace e-shopu zcela vyřešena :)

tým U-Áčko.cz

• eshop, kde se vsechno vyrizuje az se nekdo dostane k pocitaci? pro oficialni distributora takove znacky? Jakakoliv komunikace travala minimalne dva dny. Potvrzeni objednavky a zaslani cisla uctu 4... katastrofa

Reakce obchodu GENERAL SPORT

velmi nás mrzí, že jste nebyla spokojená. Zaslání platebních údajů garantujeme do 2 pracovních dní, o této skutečnosti jsme vás informovali v potvrzení vaší objednávky. Objednávku jste si vytvořila v pátek, platební podmínky jsme vám zaslali hned v pondělí. Platba na náš účet byla připsána až v pátek. Expedice se zdržela také tím, že jste v objednávce neuvedla celé telefonní číslo.

V případě, že na zásilku spěcháte, doporučujeme objednávat si zboží na dobírku. Do budoucna připravujeme také online platbu, která vše urychlí.

Přeji vám hezký den,

Michala Ferbasová,
    tým General Sport

• Pro mě osobně, že mám pobočku na vyzvednutí nedaleko práce.
    • o žádných zatím nevím

Určitě doporučuji, rychlá komunikace, doba dodání (vyzvednutí) okamžitě.

Dobrý den, Terezo,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu :)

To, co se děje na našich kamenných prodejnách (akce, výprodej, nová kolekce), můžete sledovat také na našem facebooku: https://goo.gl/8EXN6Q

tým U-Áčko

• výhradně sportovní, specializované věci, praktické pro daný účel
    • je hodně zastrčený a nemá moc masivní promo. dozvěděl jsem se o něm na HC tréninzích

prodává sportovní, praktické, účelové věci, které nemají žádné zbytečné kudrlinky a okrasné prvky.
    rychlé jednání, ochota, možnost změnit výběr zboží na místě. cenově dostupné, a byť se zboží z počátku může zdát trochu dražší v poměru k provedení, můžu potvrdit, že věci opravdu vydrží a splní účel.
    takže pokud bažíte po sportovních, stylových hadrech, které nezničíte během prvního pololetí, běžte do UA.

Dobrý den, Aleši,

děkujeme za vašeho hodnocení a doporučení :)

Obchod jsme otevřeli v dubnu, a máte pravdu, žádnou masivní propagaci jsme nepodnikli. O to více si vážíme, že jste k nám nakonec došel :) Ještě více věcí Under Armour najdete pak na našem e-shopu www.U-Acko.cz, které si můžete na prodejnu poslat k vyzkoušení.

Mějte se fajn,

• sortiment, přístup, ceny
    • web

Reakce obchodu GENERAL SPORT

děkujeme za váš názor a doporučení, vážíme si toho.

O slabostech našeho webu víme, celé léto na tom ale usilovně pracujeme a myslím, že se na podzim máme všichni na co těšit! :)

tým U-Áčko.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Perfektní komunikaci a férovy přístup

Ferový a skvělý přístup kvalita Top!
    Za mě konecne super shop

Reakce obchodu GENERAL SPORT

děkujeme za positivní hodnocení, velmi si toho vážíme :)

• Rychlost doručení, přehlednost stránek
    • Žádné

Mohu jen a jen doporučit

Reakce obchodu GENERAL SPORT

děkujeme za doporučení. Veškeré zboží máme skladem, proto nedochází ke zbytečným prodlevám :)

Zrovna jsme naskladnili novou kolekci, pro aktuální novinky doporučuji sledovat náš facebook: https://www.facebook.com/U-%C3%81%C4%8Dko-888717667911978/?ref=settings

tým U-Áčko.cz

Při potřebě výměně velikosti nebyl žádný problém, zboží bylo do 3 dnů zpátky v požadované velikosti. Velice chválím a doporučuji.

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme za positivní hodnocení a doporučení :)

tým U-Áčko.cz

• skvělá komunikace a vstřícnost. Zboží dorazilo rychle. Mohu jen doporučit

Dobrý den, Míšo,

děkujeme za doporučení, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená :)

tým U-Áčko.cz

Obchod neposílá jakoukoliv zprávu o tom, zda objednávku přijali a že jí budou zpracovávat, první reakce je až reakce dopravce v den doručení.
    Objednal jsem si šedou mikinu a dorazila černá, vracet nebudu, nechce se mi vyhazovat za poštovný a ztrácet čas vracením.

Dobrý den pane Tomáši,

velice se Vám omlouváme za chybu, která vznikla při expedici našeho zboží. Po zveřejnění vašeho komentáře, jsme se snažili Vás kontaktovat ohledně vyřešení problému. Co se týká naší emailové komunikace, tak každý zákazník obdrží od nás email s potvrzením objednávky a následně maximálně do dvou pracovnách dnů informaci o expedici zboží. Bohužel se někdy stává, že emailová komunikace spadne do složky Spam.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,
    U-Áčko, Míša