• Spolehlivost a vcasnost dodani zbozi.
    • Kvalita dodaneho zbozi.
    • Vyborna komunikace.
    • Zadne slabiny jsem nezaznamenala.

Po vsech strankach vrele doporucuji!

• Vynikající káva,rychlé dodání a velmi příjemná komunikace.Při osobní návštěvě ochutnávka všech druhů kávy .

Po zkušenosti z jiných obchodů ,káva Portofino vysoce předčila mé očekávání-je to lahůdka. Tento obchod vřele DOPORUČUJI.

Zboží kvalitní, odpovídá popisu.
    Fantasticky zabalené,Byla jsem velmi překvapená, že zboží přišlo tak rychle.Vřele tento obchod doporučuji.

• Rychlost, spolehlivost, při dodání nebyl problém doručit na jiné místo, než bylo uvedeno v objednávce.

Určitě doporučuji

• Vynikající káva
    • Přiměřená cena odpovídající vysoké kvalitě kávy
    • Rychlost a spolehlivost při vyřízení objednávky
    • Příjemná komunikace

Tato pražírna dodává vynikající kávu za přiměřenou cenu odpovídající vysoké kvalitě. Profesionalita, rychlost a spolehlivost-lepší zkušenost nemám.
    Tento obchod velice doporučuji, včetně osobní návštěvy této pražírny, kde je možnost degustace a tím i vlastní
    výběr té nej.....,nej..kávy.

• Kvalita kavy, rychlost dodavky, komunikace
    • Nevim o zadnych

Obchod doporucuji

Chtěla bych poděkovat za výbornou kávu, kterou jsem měla možnost i ochutnat v příjemném prostředí se sympatickými majiteli.

• Přehledná nabídka a kvalitní káva.
    • Nemá slabiny.

Přehledná nabídka kvalitní kávy a příslušenství k její přípravě.
    Rychlý a transparentí nákup čerstvé kávy.
    Určitě doporučuji.

• Výraznou předností této pražírny je možnost nezávazné osobní návštěvy s degustací a tím i výběru nejchutnějšího druhu kávy .

Zkoušela jsem kávu z mnoha pražíren a zde jsem našla pro mě tu nejlepší-s jemnou a nevtíravou lahodnou chutí.Opravdu perfektní kávička a k tomu velmi příjemná komunikace.Všem doporučuji.