• neposlali balíkovou poštou, ale dopisní

• AmazonkaTruck
    • Doprava a platba
    • Jedna možnost dopravy

První nákup - "pouze" kalendář A5.
    Zatím to vypadá že nebylo zboží ani předáno na poštu jako jediné možnosti dopravy.
    Bohužel kalendář který jsem chtěl má pouze tento obchod - kdyby to byl jiný typ produktu u podobného prodejce už jde objednávka stornována a produkt zakoupen jinde :(.

Používat jenom českou poštu k dodání je na prd. Ani po týdnu zboží ještě nedorazilo...

• Nedavaji informaci o odeslani zasilky a neposkytuji tedy cislo pro jeji sledovani
    • Neni moznost Zasilkovny

Reakce obchodu Geek Bang

v momentě, kdy odesíláme zboží, tak zasíláme i vyrozumění emailem. Možná Vám zapadlo do spamu.

Děkujeme za nákup.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• rychlost doručení
    • zboží bylo trochu ošizené, což by mohla být chyba výrobce. Nicméně e-shop by mohl upozornit na skutečnost, že dané zboží obsahuje jen jeden kus potištěný a zbytek je bez potisku. (relaxační folie - červený trpaslík)

Velké zklamání z kvality doručeného zboží. Mikina za zhruba 800 korun se začala pátrat po hodině nošení. Po prvním praní , naruby a bez ždímání, je plná žmolků. Mikinu si zakoupil 13letý syn za ušetřené kapesné. Je mi ho líto.

Reakce obchodu Geek Bang

můžete nám prosím zaslat mikinu zpět, vrátili bychom Vám peníze. Mikina by měla vydržet při běžném nošení a praní (klidně vč. ždímání) roky, bez viditelných defektů.

• Zboží jsem dosud neobdržel

Objednané zboží jsem po devíti dnech dosud neobdržel. S tak dlouhou dodací lhůtou jsem se ještě nesetkal. Pravděpodobně je někde na lodi z Číny.

Reakce obchodu Geek Bang

Vaše objednávka nám z nepochopitelných důvodů zapadla v systému, což se nám za dobu provozu našeho obchodu ještě nestalo. Zboží samozřejmě hned v pondělí odesíláme, škoda že jste nás nekontaktoval dříve na zákaznice podpoře, na telefonu, emailem, na chatu, nebo na něktéré ze sociálních sítí.. určitě bychom tomuto excesu dovedli včas zabránit. :( Veškeré zboží které v obchodě naleznte je skladem a připravené k okamžité expedici.

Objednával jsem zboží 28.11.2018,hned jsem ho platil, dnes je 10.12.2018 nic nemám.Objednával jsem v tomto obchodě poprvé a také naposled.Kdyby se alespoň ozvali, ale nic.

Reakce obchodu Geek Bang

!! zásilka byla doručována adresátovi do firmy hned druhý den, pošta ho tam ale nezastihla a nijak ho dále nekontaktovala. Se zákazníkem jsme domluveni na stažení této neprávem udělené recenze.

Zboží expedujeme VŽDY maximálně do dvou dnů od objednání.

K dispozici jsme 24/7 na všech komunikačních kanálech, všem našim zákazníkům.

• Už je to měsíc co čekám dárek na Vanoce do zitra mi to pošlete, dik.

Reakce obchodu Geek Bang

!! Slečna si zvolila platbu předem, kterou nám neodeslala, proto ji zboží nepřišlo.

Zboží VŽDY expedujeme do 24h od objednání!

Kvalita trička se rovná kvalitě reklamních triček za 25kč. Když už za tričko zaplatím skoro 400,-, chtěla bych alespoň trochu kvalitu. Chápu cenu potisku, ochranou známku..., ale uvítala bych kvalitnější triko.

Reakce obchodu Geek Bang

na úvod bych Vás chtěl ubezpečit, že se opravdu nejedná o reklamní trička za 25,-, taková patrně ani neexistují, případně by jejich kvalita musela být skutečně katastrofální. Používáme trika o gramáži 195g/m2, což je rozhodně nadprůměr. V případě že nejste s tričky spokojena, můžete nám je zaslat zpět a my Vám vrátíme platbu v plné výši, včetně veškerého poštovného.

S pozdravem,

• nevím
    • Zboží bylo údajně skladem, přesto zpracování objednávky trvalo 6 dnů

11 dnů od objednávky po zboží ani vidu ani slechu

Dobrý večer,

zboží Vám bylo doručováno již 22.12. a nyní ho musíte mít uložené na poště. ČP Vám měla nechat minimálně lístek ve schránce. Pokud ji nemáte správně označenou, nemůžeme nést za vzniklou situaci zodpovědnost. 

V případě že pochybila ryze Česká pošta, tak jste měl možnost nás kontaktovat telefonicky, mailem, případně na chatu.. byl a jsem k dispozici 24/24, 7/7.

Děkuji za nákup

Rychlá objednávka, bohužel dlouhá čekající doba. Hodně dlouhá čekající doba.

• To nemám tušení. Snad jen možnost platit skrz payU
    • To balení! Jaký obchod vám pošle zboží zabalené v odpadkovém pytli? A 800 za mikinu nijak oslňující kvalit, ale uznávám, že to jsou fanouškovské mikiny, která mají jiný účel.

Pravděpodobně už tam nenakoupím. doufám, že má konkrétní osoba, kvůli které to oblečení kupujete dost velkou provizi..

Reakce obchodu Geek Bang

Dobrý den, šlo o první várku, nyní už máme balící a svářecí stroj, který dělá kvalitní balíky. Jinak ano, tento youtuber má hodně vysokou provizi. Děkujeme za nákup

• žádné výhody v obchodě nevidím
    • obchod nekomunikuje. Zákazník neví co se děje.Po objednávce mělo přijít do emailu potvrzení objednávky, nepřišlo,po expedici přišla sms s tím, že dojde zpráva na sledování zásilky, opět nic nepřišlo.

Tričko si objednával 14 letý syn jen z toho to důvodu, že triko nikde jinde nebylo tak jsme se rozhodli.
    Za sebe nedoporučuji. Pro mne velké zklamání.

Reakce obchodu Geek Bang

vidím že objednávku jste učinila 4.9., což bylo bezprostředně po streamu, který přivedl do obchodu tisíce zájemců, jenž způsobil krátkodobý výpadek, potvrzujících mailů, trvající do druhého dne, za což se Vám moc omlouváme a do budoucna by měl být obchod i vůči těmto návalům nyní ošetřen.

Tričko jsme Vám ale standartní cestou zaslali, v případě jakýchkoli nejasnosti nás bylo možné kontaktovat mailem, telefonem, či na chatu.. ani jednu z těchto možností jste nevyužila, tudíž hodnocení že nekomunikujeme je dost tvrdé. :(

• Nápis na tričku Aperture byl ohodně menší než je uveden na obrázku na vašich stránkách