• Prehledny e-shop, zbozi doruceno rychle. Byla mi nabidnuta alternativa zbozi, dala jsem na radu a jsem moc spokojena

Super, doporucuji

• uváději na webu zboží, které je skladem, ale ve skutečnosti není

nebrat

Reakce obchodu Gastrosortiment

Dobrý den, bohužel nemůžeme za to , že si pletete názvy a kody zboží. Přejeme hezký den

• - dokazou poradit ohledne zbozi, najit pripadnou alternativu
    • - profesionalni pristup
    • - ochota
    • - rychle vyrizeni objednavky, zbozi dodano do druheho dne
    • - pro me jednoduchy e-shop, dobra orientace v nem

Velmi dobre se mi jednalo s pani na telefonu. Zbozi ktere jsem si vybrala jsem mohla konzultovat s profesionalem a za to jsem moc vdecna. Jsem se zbozim velmi spokojrna. Doporucuji

Reakce obchodu Gastrosortiment

Dobrý den paní Petro, děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěchů. Váš Gastrosortiment.cz

• -vyborna a rychla komunikace s e-skopem
    • - prehledne
    • -doruceni do druheho dne
    • - doporucuji
    • - nic, byla jsem velmi spokojena

Celkove ocenuji velmi prijemne jednani a vstricny pristup

Reakce obchodu Gastrosortiment

Dobrý den, paní Martino, děkujeme za hodnocení. Kdykoliv se na nás neváhejte obrátit. Váš Gastrosortiment.cz

• Výborná komunikace, zboží došlo naprosto v pořádku.
    • Objednávka vyřízena velmi rychle.

Doporučuji tento obchod.

Dobrý den, děkujeme.
    Jako poděkování od nás získáváte slevový voucher na další nákup. Voucher Vám odešleme poštou.

• nevim
    • ceny?

HSM nabízejí stejné prodejní ceny jako má dovozce do ČR. Tedy velkoobchodní. Vzláštní situace. Moc důvěry to nevyvolává

Reakce obchodu Gastrosortiment

Dobrý den, děkujeme pane mockrát za upozornění a jsme vám velmi vděčni, za Vaší reakci, díky které jsme přišli na chybu v datové větě a již se opravuje. Přejeme Vám hodně úspěchů a hezký den.