• Zboží za výhodné seny skladem, rychlé doručení. Modem nakonfigurován, stačilo zapojit.
    • -

Doporučuji.

Jsem celkem spokojen všechno šlo dobře, ale nerozumím proč obchod píše, že posílá dárek když žádný nepošle (já o něj nstojím) a dále píše prodloužení záruky ale jak nebo co jsem se nedozvěděl.

Reakce obchodu GAREA.cz

Dobrý den! Vaši objednávku jsme prověřili, ale jsme si téměř jisti, že jste se u produktu rozhodoval u více e-shopů a nakonec zvolil nás podle ceny a bez dárků, protože k Vámi zakoupenému produktu (paměť do PC) jsme nikdy žádné dárky ani prodlouženou záruku nenabízeli. Díky nízké ceně vás to celkově vyšlo určitě lépe, než kdyby jste to zakoupil jinde za vyšší cenu i s dárkem :-) Vaše Garea.cz

• Super obchod rychly a spolehlivy

Reakce obchodu GAREA.cz

Děkujeme, prodáváme jen zboží, které je fyzicky skladem, proto jsme schopni jej dodat většinou již následující pracovní den po objednání.

• Dobra cena
    • Doprava ulozenka

Obchod nemel objednane zbozi skladem, ale obratem poslal vyssi model (bez navyseni ceny). Super pristup mohu doporucit :)

Reakce obchodu GAREA.cz

Děkujeme :-) Zboží jsme skladem měli, ale nemohli jsme jej najít - zakoupil jste si poslední kus :-). Dva dny po vyřízení Vaší objednávky jsme to našli. Aby jste zbytečně nečekal déle, než byla garantovaná doba dodání, tak jsme přistoupili k tomuto řešení. Vaše Garea.cz

• prodejce se mnou komunikoval a byl schopen zodpovědět otázky
    • příznivá cena
    • měli jinde nedostupné zboží
    • blesková doprava

určitě doporučuji

• Pěkné ceny, komunikace a velmi rychlé dodání
    • Nevím

Jsem velmi spokojen

• Děkuji Vám za vaši vstřícnost zboží bylo doručeno v pořádku
    • Doporučuji obchod Garea
    • Rychlost - Slušnost - Spolehlivost

S nákupem jsem maximálně spokojen. Jednalo se o produkt, který jiné firmy neměly v nabídce a jenž byl navíc za velice příznivou cenu.

Děkujeme a jsme rádi, že jste spokojený. Vaše Garea.cz

• rychlé dodání spokojenost.

• Sortiment paměti přesně dle typu
    • Neplatce dph

• Kvalitní balení

Výhodná cena.

ok

• Obchod je rychlý, jen nedoporučuji hloupou a nevyzpytatelnou Českou poštu, vezli mi balíček tak dlouho, jako by to šlo snad z Antarktidy
    • Nemá nevýhody

Reakce obchodu GAREA.cz

Děkujeme. Ano, česká pošta poslední dobou nějak vázne. Doporučujeme využívat hlavně zásilkovnu. Je mnohem rychlejší. Vaše Garea.cz

• Velmi rychlá reakce a dodání zboží
    • Výborná komunikace, dokáží poradit

Jednoznačně doporučuji

Vše proběhlo k mé spokojenosti.Otázka bude,až se setobox pokazí,jak bude probíhat reklamace.Před 14 dny jsem jeden setobox vracel po 11 měsících provozu a nyní čekám na peníze.Přeji jen samé krásné dny.Hrubý

• Ceny, rychlost dodání, ochota.

Nikde jinde neměli co jsem potřeboval, přes "šibeniční" termín dodání obchdník skvěle zařídil. Jen a jen doporučuji.

• dobrá cena
    • není plátce DPH
    • nemá pouzdro na mobil

Reakce obchodu GAREA.cz

Děkuji za Vaši pozitivní reakci. Prodejem obalů na telefony se zatím zabýváme jen okrajově, takže jej nenabízíme ke všem telefonům, ale jen k některým. Web jsme spustili na jaře, takže zatím plátci DPH nejsme. Vaše Garea.cz

• Široký sortiment, slušné ceny
    • Nevím

Zboží přišlo dle plánu a včas - mohu doporučit.

Děkujeme :-) Snažíme se :-) Vaše Garea.cz