• Spolehlivost
    • Trochu nepřehledný web

Reakce obchodu GAREA.cz

Děkujeme. Web nám přijde docela přehledný, ale určitě se na to ještě podíváme a zkusíme jej ještě více zpřehlednit. Vaše Garea.cz

• Jediný obchod v ČR, který nabízel specifické zboží

Děkujeme. Rádi Vás opět uvidíme. Vaše Garea.cz

• Rychlost dodání.
    • Málo recenze.

Objednal jsem si mob.telefon původně u Czechcom,cz,ale po dlouhém čekání i po termínu kdy měl přijít,stále nepřišel,tak jsem se tak rozčílil,že jsem ho objednal u Garea.cz.A ejhle,v den objednání už byl odeslán přepravci a na 2.den jsem si ho vyzvednul!!!!!Super,služba.Byly tam sice jen 3 recenze na tento obchod,což nevzbuzovalo moc velkou důvěru,ale poněvadž jsem ho chtěl v černé barvě a skoro všude byl je bílý,tak jsem to rysknul!A vyplatilo se!

Reakce obchodu GAREA.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Všechno zboží máme skladem a depo dopravce za rohem, tak jsme opravdu velmi rychlí. Recenzí máme málo, samotné nás to mrzí, ale podle zkušeností si na recenzi najde čas jen každý 50tý zákazník. Objednávek jsme už samozřejmě vyřídili stovky, ale na recenzích to zatím není tolik vidět. Vaše Garea.cz

• Moc recenzí na tento obchod jsem nenašel. Tak jsem to ryskl. A jsem mile překvapen. Poměrně nízká cena, rychlá doprava. Vše v nejlepším pořádku.

• komunkace
    • pro mne žádná

Spokojen

Děkujeme :-) Vaše Garea.cz

Zboží odesláno až po urgenci prostřednictvím jiného dopravce (doporučen prodejcem), pak doručeno během 20 hodin.

Reakce obchodu GAREA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní komentář. Ano, preferujeme zasílání pomocí zásilkovny, kde je většina objednávek uskutečněných do 18:00 doručeno již následující pracovní den dopoledne. Bohužel zásilky přes Českou poštu, kterou jste si zvolil, jsou doručovány s větším zpožděním, proto jsou u ní aktuálně nastaveny i delší dodací lhůty. Pokud na zboží spěcháte, prosím volte si zásilkovnu, pokud je to možné. Vaše GAREA.cz

Komunikace, rychlost

Reakce obchodu GAREA.cz

Děkujeme za Vaši objednávku. Snažíme se vše vyřizovat v nejbližším možném čase. Všechno zboží je skladem. S pozdravem Vaše GAREA.cz