Objednávku jsem provedla v neděli, v pondělí mě kontaktoval pracovník a ve středu jsem zboží obdržela.

• Spokojenost!

• ochota komunikovat
    • osobni rady

• Středověká komunikace,ale nakonec o.k.

Docela přehledné,automat komunikuje správně,ale jinak to byl komunikační středověk, objednávku nakonec zachránil pan majitel svým vstřícným jednáním takže konec dobrý, vše dobré.v podstatě lze doporučit.

Komplikovaný přístup k číslu účtu obchodu, špatná komunikace, nefunkční odkaz na sledování zásilky.

• Rychle a bez problémů

Mâ špatné. Webové stránky s chybami

Po domluvě doručeno na požadované místo. Dobrá komunikace s obchodem.

Neaktualizované stránky nabízejí již vyprodané zboží s označením "skladem" a pak zasílají omluvné maily ,které však nic neřešily až po zmínce o pokutách od obchodní inspekce přišla další omluva s příslibem řešení se správcem stránek

Zboží mě dorazilo poškozené vinou dopravce, ale po mé reklamaci mě firma obratem zaslala nové s tím, že si to s dopravou vyřídí. Oceňuji maximální vstřícnost a rychlost.

rychlost dodání

• U zboží uváděného na stránkách je uvedeno "skladem" a po urgencích se dozvím že již nelze objednat , je vyprodáno a již nebude dodáno

Skvely pristup, komunikace emailem i telefonicky. Zbozi kvalitni.

• výběr zboží v pohodlí doma

• Komunikace ze strany obchodu mizerná

Třeba se zlepší...nevím. Po objednání mi nedorazil ani potvrzovací email a nešlo mi se zaregistrovat. Po telefonickém kontaktu na mě stejně zapomněli. Poté jsem zrušila objednávku a stejně mi po několika dnech došel opožděně potvrzovací email. Takový trochu kocourkov.Příště budu raději objednávat jinde.

Mohu doporučit.

• Ochota, dobrá komunikace.

• Pěkné zboží
    • Dlouhá dodací lhůta na dobírku, slabší komunikace

• Kvalitní zboží,vstřícnost při nákupu i reklamaci.Rychlost s jakou je vše vyrizeno.
    • Žádné

Vřele doporučuji.Velice slušně jednání a rychlost jak s dodáním zboží,tak s reklamaci.

perfekt