• bezproblémový ob

• je to podvod
    • nic jsem neobdržel
    • nefunkční tel.číslo atd.
    • nejraději bych jim rozbil frňák

Hezký den,
    to jsme opravdu takovým trnem v oku konkurence, která se nás snaží poškodit, nebo si nás pletete s jiným obchodem?
    1.) Vaše objednávka byla přijata 02.02.2020 11:16:01 a automaticky vyřízena 02.02.2020 11:17:49 na Váš email c******sef@a****.cz
    2.) Neevidujeme od Vás žádný pokus o kontakt, ani emailem, ani telefonem.

Pokud tedy nejste konkurenční eshop, který má snahu nás poškodit recenzemi, určitě se mi prosím ozvěte.

[email protected]

Po zaplacení mi ihned přišel aktivační kód na objednanou hru včetně postupu jak hru přes Steam aktivovat.
    Vše proběhlo naprosto v pohodě. Doporučuji.

• dobrá cena
    • chybné doručení, musel jsem urgovat
    • nefunkční produkt
    • nevrácené peníze (i přes uznání pochybení se strany e-shopu)

Objednal jsem kód pro hru. Nedorazil v očekávané době, ale po urgenci mailem byl obratem zaslán "ručně". Stane se, omluvili se mi.. Po cca měsíci a půl jsem chtěl kód použít, ale nešlo to (už byl použitý někým jiným). Reklamoval jsem, celkem rychle bylo odpovězeno a řešeno. Po urgenci jsem dostal informaci, že chyba byla na straně jejich dodavatele a že mi vrátí peníze. A od té doby "ticho po pěšině" - neodpovídají na maily, na kontaktní telefon se nelze dovolat (nemají kredit..).

Hezký den,
    z jakého důvodu se nás snažíte poškodit touto lživou recenzí? Až po 2 měsících od doručení licence jste se nám ozval, že je nefunkční (už to bylo poněkud zvláštní, ale budiž, reklamaci jsme uznali). Na veškeré Vaše podněty jsme reagovali, nevidím od Vás v systému žádný nevyřešený dotaz. Podali jsme tedy následně skrze platební bránu The Pay s.r.o., která nám zprostředkovává platby, vratku v plné výši, peníze tak máte jistě na účtu.
    Na jakýkoliv další dotaz Vám rádi odpovíme, stačí se jen ozvat.
    PS: kredit dobitý určitě nemáme, telefon platíme paušálem;-)

[email protected]

Můj první nákup. Jsem spokojená.

• Spolehlivost

Se vším spokojenost, rychlost dodání, dobrá komunikace. Rozhodně doporučuji

• Kód přišel do 1 minuty na e-mail
    • Kód funguje
    • Žádná

Rychlé, levné, funguje.

OK, vše proběhlo naprosto v pořádku.

• Dobrá komunikace

• rychlost dodání
    • žádná

• Vše proběhlo do pár minut
    • Žádné mínus

Doporučuji nákup. Vše proběhlo rychle a efektivně

• rychlost a někdy i lepší ceny než steam

• Skvělá a rychlá komunikace
    • Rychlý nákup

• Okamžité dodání

+Výběr her
    +Rychlé dodání

• bezproblémové dodání

Objednávka proběhla v pořádku, ale klíč už je bohužel používán. Po prvním kontaktu emailem mi bylo oznámeno ať zašlu screen obrazovky s chybou. To vše jsem odeslal...od té doby komunikace žádná!!!

Hezký den, pane Pucherno,
    Vaše situace s reklamací je bohužel ojedinělá. Objeví-li si náhodou jakýkoliv "problém" s klíčem, tak jej řešíme obratem, avšak Váš klíč byl zakoupen přímo skrze rozhraní vydavatele, kde problém s klíči nedochází - čekáme tak přímo na jeho vyjádření, kde a jak mohl být klíč použit. Jsem přesvědčen, že s Vámi komunikujeme dostatečně, nevidím důvod Vás denně spamovat s tím, že jsme vyjádření dosud nedostali. Jakmile jej obdržíme, budeme Vás samozřejmě obratem kontaktovat. Máte-li jakékoliv nejasnosti či pochybnosti, samozřejmě se nám můžete kdykoliv ozvat a odpověď vždy obdržíte.

email: [email protected]

Doporučuji k nákupu.