https://giavbv.top,pozor je to banda falešných amateru.2měsíce čekání na zboží ,které pak neodpovída objednávce.hruza POZOR NA NĚ.

• Nedorazila mi hry už 3 týdny

Nedorazila hra vůbec

Objednal jsem si hru přes steam, zaplatil a nic nedorazilo. Ještě jsem napsal email s prosbou o řešení a žádná reakce. Nabývám tedy dojmu, že jste mě podvedli. T. B.

• Dobrá komunikace
    • Nemám žádnou

Nebyl to můj první a určitě ani poslední obchod. Jsem spokojená.

• Nedokážu posoudit
    • Nejspíš se jedná o podvod

Dobrý den, též mám podobný problém
    Ale za hru jsem nechal 656,- Kč....
    Na telefon se nedá dovolat a na e-mail, nikdo nereaguje psal jsem x zpráv, dodnes nic...
    Kdyby aspoň nějaká odezva? Ale nic.
    Po zaplacení hry mi došlo potvrzení o zaplacení s tím, že za pár minut mi dojde klíč (key) do originu 27.1.2021... Ale nepřišel
    Můj názor je taky že ty peníze, o které jsem nejspíš přišel, že mi nikdo nevrátí
    Tak mám právo na to, vyslovit si svůj názor
    Že se jedná nejspíš o zloděje.
    Kdyby náhodu se stalo že mi zavolají, bych byl moc rád.
    S pozdravem p. Vrána

• Odkaz jsem dostal ale je nefunkční,při pokusech firmu kontaktovat přes telefon(nelze se dovolat),na emaily i přes Facebook stránky nikdo nereaguje.

Nejde se dovolat, na mejly nikdo neodpovídá.

• doručení kodu do pár minut
    • neodpovídají na e-maily, nekomunikují, když nastane problém.

• Rýchle jednanie bola som spokojná

• Vše z domu a Bez větších problémů ;)
    • Bezhotovostní pladba

Nevýnodu nevím Žádnou, protože i přes mnou zaviněné chybi mi byla poskytnuta Maximální pomot. Proto tedy Můžu Jen Mile DOPORUČIT!!!

Licenční klíč k zakoupenému programu dorazil jako vždy rychle, aktivace proběhla bez obtíží.

Objednával jsem v jeden den tři kódy. Odpolední objednávka dorazila během dvou minut. Další objednávka byla v podvečer. Když kód nepřišel ani během půl hodiny, zkusil jsem objednat znovu. Opět nic. Po emailové žádosti o zrušení objednávky mi byl poslán jeden z objednaných kódů a od té doby už 10 dní čekám na storno té třetí objednávky. Na opakované dotazy mailem není žádná reakce...

Reakce obchodu gamvu.cz

Tleskám další snaze náš eshop poškodit.
    Od počátku jsme s Vámi komunikovali, pane Šťastný, i když jste s námi komunikoval přes 2 různé emaily, což se nepáruje s naším systémem objednávek a komunikace. Ten 1 kód po "žádosti o zrušení objednávky" Vám nebyl jen tak zaslán, ten jsme Vám opakovaně zaslali, pokud si již nevzpomínáte, na Vaši vlastní žádost. Třetí objednávku jsme tedy stornovali a zadali podnět na platební bránu k refundaci platby, která, pokud již neproběhla, tak jistě v brzké době proběhne. Platební brány podléhají kontrolám ČNB a žádnou platbu by si nemohli jen tak nechat.

S pozdravem,
    Roman Teichman, jednatel společnosti
    [email protected]

• Digitální distribuce
    • Vše proběhlo rychle
    • Velký výběr

Obchod vše rychle dodal skrze digitální distribuci, klíč jsem měl do pár sekund na svém e-mailu. Ceny jsou dobré a i výběr je bohatý. Za mě spokojenost.

• hodne rychle jednani
    • objednavka vyrizena v radu minut
    • pokud budu mit dalsi nutkani neco koupit tak jedine z tadyma

Nejrychlejsi objednavka kterou jsem kdy v zivote vyrizoval. Celkova doba 4-5 minut coz je naprosta pecka

• Rychlé doručení na e-mail
    • Široká nabídka

Obchod je přehledný, nabízí mnoho her za výbornou cenu a rychle komunikuje.Hra přišla během 2 minut

Slibovali klíč do 2 minut a přišel až za 40 minut. Ale jinak vše klaplo.

Reakce obchodu gamvu.cz

Hezký den, pane Effenberku,
    aktivační klíč dorazil do 2 minut od přijetí platby. Jelikož jste platil bankovním převodem a nikoliv kartou, tak je rychlost doručení závislá na rychlosti Vaší banky. Ve Vašem případě tak zpracování transakce trvalo Vaší bance zmíněných 40 minut, což bohužel nemůžeme nijak ovlivnit.

S pozdravem,
    Roman Teichman, jednatel společnosti
    [email protected]

• Dobré ceny

• Rychlost vyřízení
    • Spolehlivost
    • Žádné

Dodávka kódu během sekundy takže super.

• Spolehlivost ( nakupoval jsem vícekrát )