Prvni hra dorazila v poradku,bohuzel druha objednana hra ve stejny den 14.12. do ted nedorazila a obchod nekomunikuje.Chapu,ze jsou svatky,ale poslat email neni zase tak narocne :-/

• Dodání mělo být do 24 hodin. Ani po týdnu nic.
    • Žádná reakce na emaily. Uvedené mobilní číslo nefunkčí.

Obchod udává dodání do 24 hodin, ale zboží jsem objednal 7 dní zpět a stále nedorazilo. Psal jsem asi 3krát a stále žádná odpověď.

• Obchod absolutně nekomunikuje

• kdysi fungovalo bez problému, v dnešní době je to už podvod
    • objednávka dávno zaplacená, klíč stále nikde
    • nereagují na zprávy

Po delší době jsem si opět objednal hru z tohoto e-shopu, ale doteď mi nebyla doručena (cca 2 týdny od objednání a zaplacení) a na zprávy nikdo nereaguje. Už se jedná o podvod.

• žádná
    • Nekomunikace
    • Neplnění objednávek
    • Vypnutá veškerá komunikace

Po zaplacení objednávky jsem si bohužel pozdě přečetl velice nekladné recenze na obchod. Bohužel dostáli své pověsti a po zaplacení objednávky jsem po týdnu samozřejmě žádný CD klíč neviděl.
    Doufám, že tento ubohý obchodník co nejdříve zanikne.
    Pochybuji, že podaná reklamace něco vyřeší.

naprosto bez komunikace.hra zaplacena před týdnem a klíč nikde.chat ani email není k ničemu žádná odezva.zvažuji trestní oznámení za podvod.

Tak pade na pade, někdy cajk ale jindy čekám místo cca 24 hodin i 24 dní:)))

• Zaplatil jsem za PC hru a stale mi nedorazil aktivacni kod. Uz je to tyden.

Od roku 2017 jsem od nich objednal téměř 2 desítky klíčů ke hrám a vždy vše dorazilo do minuty. Netuším, co se s obchodem stalo, ale poslední objednaný klíč (22.9.2022) ke hře ani po 6 dnech nedorazil a jelikož udávají doručení max do 24 hodin, zřejmě ani nedorazí. Navíc obchod nekomunikuje, takže v současné době určitě nedoporučuji cokoli kupovat.

Objednávka zaplacena 04.09. Týden poté, klíč nedorazil. A Gamesale nekomunikuje, nereaguje

• čekám 12 dní
    • Stránka nekomunikuje

• obchod komunikuje do doby,než obdrží platbu.Poté se odmlčí,zboží nepošle,na emaily neodpovídá a telefon.číslo neexistuje.....takže nikdy víc...

nedoporučuji...

• Kdyby to nebyl podvod, tak by tam byly slušné ceny
    • Zaplatíte, ale aktivační kód nedostanete
    • Podvodník
    • Ingoruje maily
    • Vypnutý telefon
    • Zloděj

Zaplaceno, platba potvrzena i supportem platební brány, ale na Gamesale stále svítí jako nezaplaceno. Maily už týden bez reakce, telefon vypnutý - prostě podvod/krádež... Nákupem na Gamesale podpoříte tohoto podvodníka/zloděje:
    Filip Šlechta
    Havířov - Město 715, Na Nábřeží, PSČ 736 01
    IČ: 76037657
    Také dělá makléře v M&M Reality

rychlost

• Po týdnu zboží nedorazilo, vypadá to, že ani nedorazí, telefon nefunkční, na mail nikdo nereaguje

Nedoporučuji, obchod zjevně nefunguje, ale peníze přijímá.

po nekolika h mi klic neprisel u hry je napsano do nekolika sekund jestli se muzu zeptat tak jak zazadam o vraceni nastesti to byl doom za 160 kc ale nedovedu si predstavit ze si nekdo koupi hru za 1000 a vic a nedostane ji !!!!!

• vůbec nic
    • budu kontaktovat policii ČR
    • vůbec nic mi neposlali
    • nereagují, mobil v kontaktech neexistuje

Hru jsem online zaplatil 20.4.2022, do minuty mně přišla faktura o zaplacení ale klíč do dnes neobdržel. Telefonní číslo na webu i faktuře je stejné ale neexistuje. Na email vůbec nereagují ani na druhý kde jsem už dal odstoupení od kupní smlouvy.
    Předávám to obchodní inspekci

Objednávka měla dorazit do 24 hodin ale ani po týdnu nedorazila. Zažádal jsem o vrácení peněz.