• Rychlost vyřízení objednávky
    • Ochotnost

Nikomu nedoporučuji Prodají vám PS4 pro bez originálního obalu....to jsem ještě překousnul za ty peníze.....ale když mi dají nefunkční kód ke hře a pak mi slíběj že mi dají jinou hru a 4měsíce se neozvou a nereágují na maily SORRY JAKO!!

• Perfektni! Ráno sem ps4 objednal a odpoledne připraveno k vyzvednutí. A to tam mají ted před vanocema pěknej frmol.
    • Kluci velmi ochotni. Vše šlape jak má = spokojenost

Mužů jedině doporucitak
    Supr ceny , profici

• "super vobchod, doporucuji"
    • neberou mobil, neodpovidaji na mail a nedodaji zbozi

uiktzui

Reakce obchodu Gamemax

Obratem reagujeme na vaše hodnocení, na emaily odpovídáme standartně a telefony zvedáme ,máme 3 tel. čísla na obchod. Jelikož se jedná o neověřeného zákazníka a to ještě v období Vánoc hodnotíme to jako klasicky zoufalého Vánočního potížistu, Hezké svátky Team Gamemax

• Dobrá dostupnost v centru Prahy,šikovné herní příslušenství pro konzole.
    • Horší parkování,já parkujove ve vezdu před krámem.

Doporučuji všem hernim fandům.

• Co se řekne, to platí,
    • Možná trochu delší dodací lhůta. Mohla jsem to ale způsobit i já, že jsem napsala datum odeslání,které jsem potřebovala. Nakonec jeden spěchá a stejně nemá kam a po telefonickém dotazu jsem byla spokojená.

Správná volba ....

• Jelikoz jsem přechazel z Ps2 tak mi na prodejně ukazali jak zapojit Playstation 4.
    • Nevim o ničem

Vřele doporučuji......

• vse v poradku ten to obchod sem si velice oblibyl muzu jenom doporucit za kasou perfektni lidi kdyz sem neco nevedel oni mi poradily velice spokojen

v tomhle obchodu sem nakupoval poprve a nebude to naposled muzu jenom doporucit

• Jednaní na jedničku ceny her suprový rychlost vyřízení na hned můžu jenom doporučit dávam palec nahoru :) spokojenej na 100%

neni co dodat všechno bylo v pořadku

• Velký výběr her a ovladačů. Příjemní zaměstnanci. Velmi dobré ceny!
    • Asi nic

Doporučuji! Jeden z mála kvalitních servisů v Praze

• Profesionální přístup
    • Vstřícnost

Velmi oceňuji, že vše probíhalo rychle a profesionálně....zároveň velmi příjemné a přátelské jednání při reklamaci

• ochota při výdeji
    • aktuální informace o slevách

koupila jsem helikoptéru pro vnuka, její kvalitu zatím nemohu posoudit
    oceňuji rychlé vyřízení objednávky a velmi příjemný personál na výdejně v Praze

• Heureka nej.

Chtel jsem se zeptat ci je tato konzole ke koupi nova ?
    Ci je bazarova (pouzita) ?! Dekuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• dobrý slevy

dáva dobré slevy

• Široký sortiment za dobré ceny
    • nenašel jsem

doporučuji, dobrý výběr za dobré ceny

• Naprostá spokojenost.

Spokojenost, líbí se mi.