• nakoupil v obchodě Gamehouse před 2 měsíci

• uděláli maximu pro spokojenost ikdyž se vloudila chybička a hra už nebyla

Reakce obchodu Gamehouse

velmi se omlouváme za vzniklé technické komplikace. Vynasnažíme se, aby se Váš příští nákup obešel bez chybiček a proběhl k Vaší naprosté spokojenosti.

S přáním pěkného dne,

• Široký sortiment
    • Rychlé jednání při reklamaci

• Rychlost, cena
  • nakoupil v obchodě Gamehouse před 5 měsíci

Předobjednávka přišla se zpožděním, nicméně stejný problém byl i u ostatních obchodů. Mailem mi přišla omluva, že se zpozdila zásilka od dodavatele, takže chválím komunikaci obchodu.

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 5 měsíci

• Objednané zboží (které bylo skladem) bylo také obratem k dispozici.

Rychlost vyřízení objednávky.

Klamné inormace.

Reakce obchodu Gamehouse

Dobrý den, našich zákazníků si vážíme a snažíme se trvale zlepšovat naše služby. Prosím pomozte nám a uveďte konkrétně, kde byly Vámi zmíněné klamné informace. Obratem chybu napravíme.

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 6 měsíci

• Rychlé dodání zboží, velký výběr produktů.
  • nakoupil v obchodě Gamehouse před 6 měsíci

Objednala jsem zboží, u kterého uvedli, že je skladem. Ve skutečnosti však toto zboží ještě ani nebylo v prodeji.

Reakce obchodu Gamehouse

Dobrý den, našich zákazníků si vážíme a snažíme se trvale zlepšovat naše služby. Prosím pomozte nám a uveďte které zboží nebylo skladem. Obratem vše napravíme. Mohlo se jednat o videohru, která teprve vychází a kterou je možné předobjednat. Takové zboží doručujeme, až v den vydání.

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 6 měsíci

• Bez komplikací, rychlé dodání, prostě super :)

super

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 7 měsíci

dobré ceny,rychlá expedice,možnost :Zásilkovna/pro mě velké +,vyzvednout kdykoliv

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 7 měsíci

Uvádíte,že zboží dodáte druhý den a já ho dostal až po týdnu.

Reakce obchodu Gamehouse

Dobrý deň, dodanie tovaru na druhý deň je možné iba pri objednávke uzavretej do 12:00 cez prepravnú sloločnosť PPL. Preto doporučujeme si zvoliť "drahší" spôsob dopravy aj v prípade, keď je doprava ZADARMO. Ďakujeme za porozumenie, pokúsime sa systém zadávania dopravy vylepšiť. Admin

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 7 měsíci

• Dobrá komunikace ze strany obchodu
    • Přehlednost webových stránek
    • Bohatý výběr
    • Balík dorazil v poměrně dezolátním stavu (zboží naštěstí jakš-takš v pořádku) - avšak tato skutečnost je záležitostí přepravní společnost Zásilkovna.cz, nikoli webu Gamehouse, tudíž nepočítám do finálního hodnocení.

Objednával jsem zboží, které nebylo skladem - dorazilo o mnoho dní dříve, než bylo slíbeno - rozhodně dávám palec nahoru!

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 8 měsíci

• Ceny
  • nakoupil v obchodě Gamehouse před 8 měsíci

• Perfektný výber Nintendo produktov
    • tovar deklarovaný ako nový bol použitý/poškodený

Popravde som celkom zmätený. Objednávka prebehla v pohode, kupoval som set Amiiba spolu so zberateľkou, pred nákupom som sa pýtal či je tovar nový, dostal som info že je. Po rozbalený balíka sa krabica Amiiba rozpadla, lebo držala pokope kúskom pásky, po otvorený zberateľky som zistil že už bola tiež rozbalovaná, obal hry poškodený (roztrhaná/pohybaná fólia) a neskôr som zistil že bol poškodený aj zberateľský predmet (to som z obchodom už ani nepísal). Obchodu som dal info, hneď sa mi ospravedlňovali a že či to chcem riešiť ako reklamáciu. Nechcel som to zas hrotiť, Amiibo je aj tak na rozbalenie (aj keď to v pláne nebolo), o poškodení zberateľského predmetu som ani nevedel, len som ich poprosil či by nemali aspoň prázdny obal na 3DS hru, aby som aspoň ten vymenil. 3 maily, žiadne vyjadrenie z ich strany a som z toho celkom zmätený a sklamaný, keďže vystupovali seriózne a už som si myslel že som konečne našiel Nintento obchod kde nakupovať a teraz fakt neviem.

Reakce obchodu Gamehouse

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, Váš podnet preveríme a budeme Vás kontaktovať s návrhom riešenia. Ďakujeme Admin

• nakoupil v obchodě Gamehouse před 9 měsíci

• spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Gamehouse před 9 měsíci

ocenuji velice rychlé dodání zboží