Rýchlosť dodaní je v poriadku, ale služba PPL není v poriadku mal som osobne predaní na adresu domov a Pán sa ani neobtazoval u nás zvonit rovno mi to dal na ich odborové mieste asi cca 10 km od adresu doručení, dakujem

• Vždy rychlé doručení a spokojenost.

• Rychle vyrizeni, dobre ceny, vzdy spokojena
    • Moznost nakupu pouze pres eshop

• rychlé dodání zboží

• Rád v obchodě nakupuji,mají časté slevy,rychlá dodávka zboží

• Velmi slušné jednání
    • Objednané zboží vůbec neměli, měli podobné, ale v zásadě úplně jiné.

vše naprosto ok i zb je v dobrém stavu a vypadá dle představ :-)

V Gameexpresu nakupuji pravidelně a s jejich službami jsem nadmíru spokojený.

• do dnešního dne mě nikdo neinformoval že neni nebo nebude

špatná komunikace 2 měsíce čekání a nikdo se neozval byl to dárek pro vnuka k vánocům syn sehnal už nemám zájem děkuji

Napoprvé obchod odeslal jinou peněženku, než jsem objednala.

• Skvělý personál. Suprově jsem pokecal o hrách, atd.
    • Jedna pobočka v Praze

• Neinformuje zákazníka o stavu jeho objednávky, která měla už dávno dorazit.

Produkt tricko se starwars motivem jsem si neobjednal. Nevim proc mi prislo hodnoceni na tohle tricko. Objednal jsem si deskovou hru zemeplocha carodejky dne 22.12.2019. Na webe bylo uvedeno, ze maji posledni kus skladem. Pak mi prisel automaticky vygenerovany email, ve kterem byla shrnuta moje objednavka, ve ktere stalo "k dispozici: neznámé" . Od te doby mi dodnes (2.1.2020) nikdo nenapsal co je s objednávkou.

Reakce obchodu GameExpres.cz

Dobrý den. Stolní hru už nemáme řadu měsíců. Na její stránku se lze dostat jen z vyhledávání googlem a je na ní tučným červeným písmem napsáno, že hra není skladem (viz. https://www.gameexpres.cz/stolni-hra-zemeplocha-carodejky-h-21988.html ) není tedy možné aby tam byl uveden kus skladem. Stejně tak se neznámá dostupnost zobrazila v emailu.
    Hodnocení od Heureky chodí automaticky po 10 dnech i když nebyla objednávka realizovaná.

• Vždy ochotný a poradí

• Akce
    • levná cena

Koupil jsem si několik sprejů, které používám. Všechny přišli hned a bez problémů. Určitě nakoupím další.

Web eshopu vypadá jako z minulé dekády, nicméně jako jeden ze dvou obchodů měl dostupný kalendář, který si kamarád přál k Vánocům a ani jeho cena nebyla kdovíjak přehnaná, což se u game merchu celkem dá očekávat.

S dobou dodání byl problém kvůli nějaké chybě v systému, ale zboží nakonec dorazilo všechno a dobře zabalené. Eshop na můj dotaz, co se s objednávkou po deseti dnech ticha děje, odpověděl obratem.

Nevidím důvod, proč nutit zákazníka k tomu, aby si na eshopu kvůli jedné objednávce MUSEL vytvořit uživatelský účet.

• Dobra cena

• SMS klíč nedošel ani po 3 dnech

Při platbě předem za SMS klíč kdy platba byla přijata v pátek v 10 hodin ráno, tak v pondělí v 11:00 mi stále SMS klíč nedorazil.

• Velmi rychle vyrizeno