GameExpres.cz

Ověřeno zákazníky

2610 recenzí z celkového počtu 8837 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod GameExpres.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze GameExpres.cz

Martin

Přidáno: včera, 18:45

V červenci jsem objednal a stále čekám na email, který by mne vyzval k odběru zboží.

Přidáno: 7. září 2017

• Tragédie,kupoval jsem zde poprvé a naposled....

Michal

Přidáno: 4. září 2017

• Výdejní místo Gameexpresu a i XZONE
  • Prodejna v centru
  • Lepší cena než u XZONE

V e-schopu nelze řadit podle ceny.

Přidáno: 1. září 2017

• osobní vyzvednutí zdarma

Proki

Přidáno: 26. srpna 2017

• přehlednost
  • dobrá komunikace
  • dobré ceny
  • velký sortiment

Nakupoval jsem několikrát, jsem spokojen a doporučuji.

Veronika Holubová

Přidáno: 25. srpna 2017

• Příznivá cena
  • příznivá cena poštovného

V obchodech,kde obvykle tento tovar nakupujeme (herní a fantasy sběratelské figurky a doplňky pro syny) tuto konkrétní figurku neměli skladem,případně byla dražší.

Martin Palmieri

Ondřej Chalupník

Přidáno: 12. srpna 2017

• Špatná komunikace
  • Neochota

Jsem velice nespokojen. Objednané zboží došlo špatné. Zkrátka jiná hra. Dražší než ta co jsem si objednal, ale zkrátka jsem poctivý a upozorním na to. Po telefonátu s obchodem jsme se domluvili na tom, že zboží odešlu zpátky a přijde mě správné a že mi zaplatí poštovné které jsem musel uhradit kvůli jejich chybě. Zjistil jsem, že má obchod více adres a nevěděl jsem kam zboží odeslat (název xzone místo gameexpres byl podezřelý, protože na stránkách obchodu o tom není zmínka), proto jsem volal znovu na jejich linku. Nikdo telefon nezvedal, bylo po 16 hodině. Poslal jsem tedy email kdy mě bylo odepsáno že po 16. hodině tam nikdo není, ačkoliv mají na stránkách napsaný čas do 18. hodin infolinka. Proto jsem nemohl zboží odeslat ještě týž den, ale až další, a kvůli tomu, že to byl dárek jsem spěchal s jeho doručením. Řekli mi tedy správnou adresu a hru jsem jim poslal. podle české pošty balík dorazil v pondělí. Volal jsem tedy znovu co se děje a prý balík došel v úterý a ve středu mě ho pošlou. Nakonec opravdu správný balík došel asi týden potom co měl dojít ten první. Nyní jsou to více než 2 týdny a peníze které jsem musel dát navíc za odeslání balíku na českou poštu stále nepřišly, scany dokladů jsem také již dávno poslal. Balík se mě tak prodražil, a ještě došel velice pozdě. Chápu že se chyby stávají, jenže jednání bylo pomalé a ještě mi nebylo zaplaceno za jejich chybu.

Přidáno: 24. července 2017

Jen bych nečekal takové prodlení v doručení mailu o tom že si mohu objednávku vyzvednout osobně - když nakupuji něco co je na skladě tam kde si to chci vyzvednout tak nečekám na potvrzovací mail , protože zatímco jinde mi přijde do hodiny tak v Gameexpres až po několika hodinách ( samozřejmě pokud si objednávku vyzvednu před doručením mailu tak nepřijde už vůbec :).
Nevím, ale myslím že hodina na odpověď je férová ..