Jste jediný obchod který mi vyhověl ve výběru jedné barvy i když v nabídce bylo napsáno MIX barev. Děkuji

Komunikace bezproblémová. Doručení také. Nezaznamenal jsem žádná negativa.

Spokojenost s cenou, komunikací i rychlostí dopravy.

• Dobrá cena

S tímto eshopem jsem spokojen.

• přehlednost e-shopu
    • dobré ceny
    • komunikace a informování o dostupnosti zboží telefonicky
    • příjemné vystupování kolektivu při osobním převzetí

Byl jsem v den objednávky (ve čtvrtek) i telefonicky upozorněn, že zboží "skladem u výrobce" bude dodáno v úterý, s čímž jsem počítal. V úterý bylo zboží k vyzvednutí, vše tedy proběhlo v pořádku.

Fenix nabízí zboží aniž by ověřovala, zda je zboží ještě dostupné.
    V nabídce neuvedena doba dodávky. Až po mém upozornění oznámili
    telefonem i mailem, že ruší objednávku.

Reakce obchodu Galerie FÉNIX

Vážený zákazníku,
    v našem internetovém obchodě, rozlišujeme 3 druhy termínů dodání. ,,Skladem´´- zboží je od nás expedováno nejpozději do 24h, ,,Zboží na objednávku´´ - je uvedeno s přesným termínem dodání a zboží ,,Na dotaz´´ (případ Vaší objednávky). U výrobku ,,Na dotaz´´, vždy prověřujeme aktuální možný termín dodání u našich dodavatelů. Bohužel, ve Vámi požadovaném termínu, neměl výrobce Vámi objednaný produkt k dispozici. O této skutečnosti jste byl informován v den přijetí Vaší objednávky písemně i telefonicky, nikoliv až po Vašem upozornění, jak uvádíte.

Vaše
    Galerie FÉNIX

Velmi dobrá cena tiskárny Samsung. Žádný problém.

Doporučuji profesionální služby

• profesionalita

• Dobré ceny a rychlé dodání
    • Komunikace s obchodem
    • Vstřícná obsluha

Sháněl jsem zboží, které nabízelo více obchodů. vybral jsem si tento obchod kvůli tomu, že na internetu inzerovali - " zboží skladem" .Trochu jsem na nákup pospíchal. a nemile mne překvapilo, že zboží skladem nebylo.čekal jsem na vyskladnění a doručení několik dní. Ale tato moje nespokojenost pramení spíše z neznalosti a malé zkušenosti s nákupem přes internet. Asi je jinak všechno OK. Jen mate ta věta- "zboží skladem".