• Všechno proběhlo v nejlepším pořádku

• Rýchle doručenie objednávky
    • Široký výber a kvalitné produkty
    • Darček k objednávke

Nepoznám lepší obchod v rámci SR a ČR zameraný na podobné produkty. Veľmi spoľahlivé doručenie, široký a kvalitný sortiment rastlinných doplnkov stravy, prírodných stimulantov a relaxantov. Balík vždy došiel behom 2-3 dní na SR. Ku každej objednávke som dostal malý darček, čo si veľmi cením. :)

• Jediný obchod, ve kterém jsem po dlouhé době nalezl fungující kvalitní Kava Kava.

• velký výběr nestandardních položek, co jsem jinde nenašel
    • herbář s detailním popisem

opět spokojenost, super produkty a rychlé dodání.. prostě skvělý obchod se srdcem :)
    chválím eko balení

Skvělý obchod s kvalitním zbožím, objednávám ráda a pravidelně.

Nonstop spokojnosť

• komunikatívnosť

všetky moje otázky zodpovedali, rýchle doručenie, spokojnosť so všetkým

skvělý obchod, rychlá a ochotná komunikace, eko balení a dárek k objednávce.. mohu jen doporučit, a děkuji :)

all orders has been coming

Nejlepší obchod! Spolehlivost, rychlost, příjemné vystupování. Všem doporučuji!

• Rychlé dodání, kvalitní čaj.

• Very fast delivery
    • Clear communication
    • genuine product of high quality

Nejlepší zkušenosti. Osobní přístup, vstřícnost, ochota.

• Rýchle doručenie
    • kvalitné produkty
    • celkom fajn ceny

Kratom som objednával už z rôznych krajín. Kvalita sa stále mení, top európsky predajcovia mi poslali dosť nekvalitné produkty, tak som sa rozhodol skúsiť Gaiastore a som spokojný. Určite objednám aj nabudúce. Mohli by rozšíriť sortiment aj o iné botanické produkty

rychlá a příjemná komunikace, kvalitní zboží, rychlé zaslání

Perfect! Ideal!

• Super prístup k zákazníkom
    • Široký a užitočný sortiment
    • Dobrá obchodná politika
    • Rýchlosť
    • Trochu vyššia cenová hladina niektorých produktov, ktoré však na území ČR ponúka neveľké množstvo konkurentov tohto obchodu

Super obchod, verím, že prevádzkovateľ vie čo robí nastavením vyšších cien u niektorých produktov (mám na mysli hlavne produkty vyžadujúce si prieskum trhu a následne je ich kvalita stabilná, hlavne čo sa týka "branded" produktov zo zahraničia) a tiež verím, že až sa obchod časom rozrastie, bude skvelý sortiment ponúkať aj za cenovo dostupnejšie hodnoty. Každopádne som s obchodom veľmi spokojný a určite prídem nakúpiť zas.

Zásielka bola dodaná rýchlo a v poriadku. Balenie je veľké a výhodné, čo zodpovedá aj cene. Prišiel mi aj menší darček, ktorý ma potešil. Ďakujem. Bol to skvelý nákup. * * * * * Máte u mňa 5 hviezdičiek.

Lightspeed shipping and very neat package, products seems high quality!