První nákup

• rychlé dodání.

Krabička se zbožím byla zabalena pouze do obálky s bublinkou a podle toho po přepravě dopadla. Navíc šlo zřejmě o již rozbalené, popřípadě vrácené zboží, protože vnitřní obaly byly roztrhané a na zboží byly patrné otisky prstů, což fakt nesnáším obzvlášť pokud je zboží prezentováno jako nové.

Reakce obchodu FullStore.cz

pokud je se zbožím nějaký problém, vždy je možnost zboží vrátit nebo reklamovat. Vše vyřeší náš formulář na adrese www.reklamaceobjednavky.cz . Všechny tyto údaje a návod na řešení případného problému máme uvedeno na e-shopu.

Každopádně za vzniklé komplikace se Vám omlouváme.

S pozdravem,

Tým FullStore, Miloš

Brzké dodání od objednání

• Objednala jsem 3 kusy projektoru noční oblohy MALATEC od firmy Objednejtesi.cz. Po delší době čekání mi těsně před Vánocemi přišly pouze 2 kusy. Pro vnoučata k Vánocům jsem potřebovala 3 ks. Takže 1 vnouče bylo bez dárku. Hned po svátcích jsem psala firmě Objednejtesi.cz, kde jsem zboží objednávala, popsala svůj problém. Paní mi odepsala, že projektory už byly jen poslední 2 kusy. Nikdo mi neposlal dodnes fakturu, omluvu, kdybych se neozvala a nezajímala sama, nevím nic a čekám doteď.. Přitom v oddělení "Poslední kusy" firmy Objednejtesi tento projektor pořád nabízeli. Když jsem podotkla, že mají v nabídce v posledních kusech toto zboží, paní mi odepsala, že už není. Nakonec jsem neobdržený kus objednala u jiné firmy. Při platbě jsem zjistila, že tuto firmu zřejmě "zastřešuje" firma Objednejtesi.cz. Ani u posledního kusu mi nepřišla faktura ani e-mailem ani nebyla v krabičce se zbožím. Kdybych se nezajímala, sami by mi vědět nedali. Peníze zpět byly zaslány, ale bez odůvodnění.

vše OK. jen doba od objednání po doručení dost dlouhá

Obchod tvrdil, že dané zboží odesíla do 24hodin od objednávky, bohužel zboží odeslal až za tři dny.

• Přehlednost a rychlé jednání

Zdraví všechno pořádku super doporučuji všem

• Rychlost vyrizeni

Vše ok

• Obchod proběhl asi do týdne, zboží je v pořádku.
    • Vše proběhlo v pořádku.
    • Představoval bych si asi více informací jak objednávka postupuje a kde se momentálně nachází, na jakém místě. Některé obchody ty informace uvádějí, tedy asi nic nemožného. O to větší překvapení když se ozve zásilkovna, že zboží si můžete vyzvednout.
    • Další připomínky nevím.

Asi průměrný obchod se spoustou zboží.

Jednání s obchodem vpořádku. Bohužel co se týče zboží polštář byl velmi stlačený, zřejmě vakuovanim před zabalenim a povlak je větší o 10cm,což by se dit nemělo. Je to škoda, jelikož zboží není nekvalitní a může to odradit zákazníka podruhé cokoli objednávat.

Rozumné ceny, dobrá komunikace

Objednané zboží přišlo rychle a vpořádku

• Příjemná cena, kvalitní komunikace, rychlé dodání.

S tímto obchodem jsem velmi spokojen.

výhodný nákup ......

• Zboží vůbec neodpovídá vzhledu a kvalitě materiálu jak bylo uvedeno.

Skvělý obchod