• velmi kvalitna a chutna odrodova kava, kupujem odtial uz roky, kupovali sme aj do byvalej firmy a odporucila som aj teraz pre kolegyne. ceny su v pomere ku kvalite viac ako vyborne
    • cena mi pride v CZK, nepreratana na EURa a tiez som si musela vygenerovat IBAN aby som vedela uhradit, ale to su uz len detaily...

• i když výrobce požadovaný produkt společnosti freshCoffee.cz dodat v požadovaném termínu nemohl, zástupce firmy mi vše vysvětlil a domluvil se mnou náhradní termín. Nabídl mi také další služby, jako možné dodávky kávy pro moje společnosti.

Pan Křesťan se zachoval jako profesionál v situaci, kdy mi výrobek včas dodat nemohl, neboť nebylo možné ovlivnit dodací termín výrobce

• Pěnovač nedorazí jako dárek do Vánoc, ale nejdříve v polovině ledna 2018 :-D

Reakce obchodu FreshCoffee.cz

Dobrý den. Zákazníka jsme telefonicky informovali hned po obdržení objednávky, že zboží není skladem, s čímž neměl žádný problém s odůvodněním, že na zboží nespěchá. Zákazníkovi bylo nabídnuto, že hned po naskladnění bude zboží dodáno i se vzorky kávy zdarma. Což bylo ze strany zákazníka bez výhrad odsouhlaseno. Radim Křišťan, FreshCoffee s.r.o.

• velmi dobré ceny za kávu
    • velká nabídka kávy
    • skvělá bezkofeinová káva

• velmi rychlé dodání zboží
    • výborná káva
    • široká nabídka kávy
    • přehledné webové stránky
    • rychlá komunikace

pravidelně zde nakupujeme, naprostá spokojenost, káva je skvělá, objednávali jsme chvíli Tchibo a opět jsme se vrátili k FreshCoffee, ta káva je mnohem lepší. odborníci na kávu poznají

• Opravdu čerstvá káva;
    • Velký výběr;
    • Rychlost doručení.
    • Žádné.

Doporučuji všem feinschmeckerům kávy!

• měla by se zkvalitnit komunikace a kvality služeb. U kávy je např. důležité uvést datum pražení!

Zaujala mne káva Nicaragua, která je, na můj vkus, ale moc upražená. Vadí mi, že ani nevím, kdy byla pražená...

• Rychlost, flexibilnost.
    • Zatím jsem na žádné slabiny nepřišla.

Vřele doporučuji.

• přehlednost
    • nejsou

• Široký výběr kvalitních káv. Káva vždy čerstvá. Přijatelné ceny. Dlouhá záruční lhůta.
    • Občas několikadenní dodací lhůta.

Široký výběr kvalitních káv. Káva vždy čerstvá. Přijatelné ceny. Dlouhá záruční lhůta.Občas několikadenní dodací lhůta.Spolehlivý internetový obchod.

• ČLOVĚK SE MŮŽE NEKONEČNĚ DLOUHO TĚŠIT NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
    • Po 2 týdnech od objednávky nic nepřišlo.

Raději se poohlédnout jinde...

• Kvalitní a chuťově dobrá káva!
    • Nevím.

Doporučuji nakupovat!

Poměrně široký sortiment za srovnatelné ceny, dobrá kvalita kávy, dostatečně dlouhá záruční lhůta.

• Dobrý výběr za odpovídající ceny.
    • Spolehlivost v dodržení termínu dodání.

Obchod s dobrým sortimentem kávy za přijatelnou cenu ale někdy nespolehlivý v termínu dodání objednaného zboží - je třeba telefonicky urgovat.

• Po objednání přišla automatická odpověď, dále s enikdo neozval.....

Nic zde nenakupujte, nikdo nereaguje a neodpovídá.... Nic neplaťte předem.... Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nabízí zboží, které je údajně skladem, není tomu tak, prodávající není ochotem dodat za cenu, za kterou nabízí......

Neobjednávejte, nic nedostanete,halvně nic neplaťte dopředu!!!!!!!!!!