• nekompletní zásilka

Spokojenost, zboží přišlo v pořádku a krásné

• neodpovídají na emaily (s dotazem na stav objednávky)

Psala jsem 3.den od objednávky email, jak to vypadá s mojí objednávkou a nikdo mi neodpověděl. Když jsem 4.den objednávku stornovala, večer mi psalo PPL, že zboží převzali a bude mi doručeno v následujících dnech. Odpovědi od obchodu jsem se nedočkala.

• Čekám ,už 12 dnů a zatím žádný balíček.

• Komunikace a ochota
    • Žadné

Doporučuji, na dotaz ihned reagováno. Informovanost o zásilce. Velký vyběr školních tašek, včetně setu.

• ocenila jsem telefonickou komunikaci upřesnění objednávky, byla jsem kontaktována velmi příjemnou a vstřícnou zástupkyní firmy
    • je v zahraničí

kvalitní zboží, bezproblémová objednávka a dodánízboží.
    zejména oceňuji možnost osobní konverzace
    dárek k objednávce mě mile potěšil

Jeden můj objednaný kousek zboží neměli skladem tak mi nabídli hned jiný kus se slevou. Bylo to příjemné.

• Nevím, zkrátka jsem uviděl zboží co jsem chtěl, bylo skladem a přišlo velice rychle.
    • Nevím o ničem.

Co uváděli na stránkách byla pravda. Obchod získal mou důvěru. byl jsem z nákupem spokojen.

Perfektní komunikace, ochota, vstřícnost. Objednané zboží neměli skladem, tak se pokoušeli sehnat u dodavatele. Ani ten neměl, tak mi nabídli slevu pokud si vyberu zboží jiné.

• Levnější ceny
    • Chce počítat s tím, že dodání je ze Slovenska a nespěchat.

• Rychlá komunikace.
    • Nic.

Mám stejnou zkušenost jako paní Anna.
    Sice neměli mnou objednané zboží (školní batoh Bagmaster), nabídli mi však možnost vrácení peněz nebo výběru jiného batohu ze stejné řady, s tím, že nebudu muset doplácet rozdíl. Takže nakonec spokojenost. Dostali jsme i malý dáreček.

• Žádná komunikace se zákazníkem.

Sice neměli mnou objednané zboží (školní batoh Topgal), nabídli mi však možnost vrácení peněz nebo výběru jiného batohu ze stejné řady, s tím, že nebudu muset doplácet rozdíl. Ve výsledku dcera spokojena a my také :-).

• Přehlednost, ceny.
    • Dodání ze Slovenska drobek delší, ale zboží došlo v pořádku (objednáno ve čtvrtek, dorazilo v úterý), takže velmi dobré:-)

Doporučuji.

• kvalita, rychlost, spolehlivost
    • přepravní firma

Obchod proběhl v pořádku, děkuji za dárek navíc. Po dořešení přepravy, nakonec s řidičem bezproblémová dohoda.

• velké slevy
    • přispívám také na dobrou věc
    • kvalita
    • zboží si nemůžu prohlédnout ve skutečnosti, jen na fotografii a nevím na 100%, že bude stejné jako na obrázku

skvělý

• nevím
    • nevím

bezproblémový

• cenové akce
    • poštovné zdarma

Doporučuji všem, rychlé dodání, dáreček k obchůdku...vše super!