• rychlost s dodáním

• Krásné tapety. Kupovali jsme už po druhé a jsme spokojeni.
    • Trochu delší doba dodání. Určitě nepočítejte do 2 dnů.

• rychlé jednání

• Velice ochotný.

Tapety došly na druhý den. Já jsem spěchal a obchod našel ihned řešení, jak zaslat (vyrobit) tapety obratem. Děkuji doporučuji

Tapety ve jsou ve skutečnosti ještě hezčí, než na monitoru v Eshopu. Práce s lepením bez problému.

• vyborna komunikace,
    • zaslali obratem vzorek tapety

Rychlé doručení.

• Levnější zboží než v jiných obchodech

• Obchod má široký sortiment - vybere si jistě každý...
    • Zboží je krásné, nápadité náměty, obrázky...

• rychlost, kvalita, cena, spolehlivost

rychle dodani,zbozi v poradku,

Fototapeta je moc pěkná. Doručena byla velice rychle a v pořádku. jsem spokojená a nadšená. Doporučuji a chválím. Moc děkuji .

• spolehlivost a rychlost

výhoda 100%

• Přehledné, rychlé, spolehlivé

Nadstandardní domluva ohledně urgentního dodání. Jeden ráno domluveno, druhý den dopoledne doručeno.

V poriadku, akurát by bolo fajn uvádzať pri artikloch dostupný počet kusov. Tapeta, ktorú som objednávala /2 rolky/ste mali na stránke dostupnú. Po mojej objednávke mi došiel mail,že je dostupná len jedna rolka a sortiment sa dopredáva a už nebude.

Vše v pohodě.

V tomto obchodě jsem objednávala už po třetí, můžu doporučit, perfektní. Mám v plánu objednávat znovu. LP

Fototapeta stála na někde (asi ve skladě) nahraně, po celé délce je zvlněná, což znesnadňuje práci. Používám ji na tapetování kuchyňských dvířek, snažím se zvlněný kraj nepoužívat. Kdybych ji hned nepotřebovala, určitě bych ji reklamovala.

• Pěkné samolepky za výbornou cenu.
    • Kvalitně zpracované, dobře se nanáší na stěnu, i když není zrovna vzorově rovná.
    • Jen to poštovné je velmi vysoké. Jinde jsou Zásilkovny nebo Uloženky do 50.- Když potřebuji jen samolepku dokoupit, protože se mi velmi líbí a přidala bych ji ještě jinam, přijde velmi draho, přestože to je záležitost do 0,5-1 kg na odeslání. Při nákupu by bylo dobře zasílat slevový kupon platný třeba jen týden, když by si člověk onu samolepku chtěl jen přikoupit.?? Třeba by se to víc vyplatilo a bylo ještě více objednávek.??

Velmi pěkné samolepky, dobře se s nimi pracuje a navíc krásné ceny.
    Zvážila bych možnost doručení levněji. Chtěla jsem si dokoupit stejnou samolepku a už by se to vůbec nevyplatilo vzhledem k vysokému poplatku doručení.

Výborná komunikace