• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Zkušenost prodejce a schopnost poradit
    • Milé jednání.
  • nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Rychlé vyřízení objednávky,příjemná a vstřícná komunikace

• spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

Centrum fotoŠkoda je naprosto ojedinělý obchod, kde fotografové obsluhují fotografy, kde najdete téměř vše pod jednou střechou a ještě k tomu je naprostá většina zboží skutečně k vyzkoušení na prodejně. Je to také obchod, kde se Vám nesnaží vnutit pouze vybraný a omezený sortiment, ale poradit a pomoc s výběrem k Vaší co největší dlouhodobé spokojenosti. Někteří fandové tam dokonce jenom zajdou na kus řeči o tom, co je baví. A to není úplně běžné, že...

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup i hodnocení, kterého si velmi vážíme. Uděláme vše pro to, aby pro Vás i nadále byly návštěvy naší prodejny příjemným zážitkem. Přejeme hodně spokojenosti se zakoupeným příslušenstvím.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Opravdu velmi velký výběr zboží a fundovaní prodavači co dobře poradí .

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za přihlášku na náš FotoŠkoda FEST. Přejeme Vám příjemný zážitek a těšíme se na Vaši návštěvu.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

• zboží dorazilo včas a v pořádku

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Uděláme vše pro to, aby jste byl s našimi službami spokojen i v případě dalšího nákupu u nás.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

Do dnes nemám peníze zpět

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Ještě před uplynutím tohoto termínu Vám byla částka vrácena na účet, ze kterého byla objednávka zaplacena. Zpracování refundace ze strany platební brány je pak 1-2 dny. Prosíme o kontrolu výpisu (z karty) a v případě potřeby nás kontaktujte: shop@fotoskoda.cz . Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• ochotná a znalá obsluha, obratem vyřešili nekompletní zakázku, kterou jsem si na pultu nezkontroloval

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Vaše hodnocení, nákup i návštěvu naší kamenné prodejny. Přejeme mnoho radosti a krásných snímků s Vaším novým fotoaparátem.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

Vynikající kamenný obchod, ceny e - shopu přiměřené.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup, hodnocení i návštěvu naší kamenné prodejny.

• rychlá komunikace
    • věci skladem

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení i nákup Dárkového poukazu. Přejeme Vám nebo obdarované osobě příjemný nákupní zážitek.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

Zkušenosti s obchodem mám dobré.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupeným příslušenstvím.

ochota, odbornost, poradenství,

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, děkujeme za Vaše hodnocení a přihlášku na náš jarní FotoŠkoda FEST. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

• Perfektní

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupeným příslušenstvím.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

Nenakupoval jsem poprvé a vždy jsem spokojen s prodavači a celkově.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, jsme rádi, že jste s nákupy u nás spokojen. Děkujeme za projevenou přízeň, Vaši objednávku i návštěvu naší kamenné prodejny.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

• dostupnost v Praze, otevírací doba, personál

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za hodnocení, Váš nákup a návštěvu naší kamenné prodejny. Přejeme hodně spokojenosti s Vaším novým fotoaparátem.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 1 měsícem

Absolutní profesionalita a to vždy, když jsem využil služeb tohoto obchodu!

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, vážíme si Vašeho hodnocení a těší nás, že jste s nákupy u nás pokojen. Přejeme mnoho krásných zážitků a snímků s Vaším novým fotoaparátem. Děkujeme.

• Kvalitní služby
    • Odborné poradenství
    • Široký rozsah poskytovaných služeb
    • V některých případech vyšší cena

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za objednávku fotokurzu i Vaše hodnocení. Uděláme vše pro to, aby jste byl s našimi službami spokojen i nadále.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 4 týdny

• Okamžité vyřízení objednávky

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Vaše hodnocení i nákup. Uděláme vše pro to, aby jste byl s nákupem u nás spokojen i v budoucnu.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 4 týdny

Fotoaparát Canon EOS 5D Mark IV byl prodáván ve FotoŠkoda za stejnou cenu (včetně poplatků za zahraniční platbu a poplatků za dopravu) jako u renomovaných prodejců ve Velké Británii, kde nyní pobývám, a navíc jsem obdržel objektiv Canon 50mm f/1,4. Při komunikaci s obchodem byli všichni velmi vstřícní a ochotní. Zboží do Británie dorazilo týden po objednání. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, velmi si vážíme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojen. Přejeme mnoho krásných zážitků a snímků s Vaším novým fotoaparátem. Děkujeme za nákup.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 1 měsícem

• Široká nabídka zboží, přehlednost obchodu
    • Málo možností dopravy, chybí mi možnost zvolit ze sítě Zásilkovna

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, kromě jiných způsobů dopravy nabízíme alternativu k Zásilkovně, a tou je Uloženka. Děkujeme za Váš nákup i hodnocení.