• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 1 týdnem

Moje objednávka byla vyřízena velmi rychle k mé plné spokojenosti.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

Do Ústí n/L byl fotoaparát doručen druhý den od objednání. Vše bylo v perfektním stavu. Samozřejmě, že nejlepší je zajít přímo do obchodu a zboží si "osahat", ale někdy to nejde.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • možnost levné dopravy Uloženka

Zboží expedováno ještě v den objednání, dorazilo hned druhý den.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, jsme rádi, že jste byla s průběhem vyřízením objednávky spokojena. Děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Ptají se na zkušenosti s prodejem u zboží, které ještě nebyla odesláno!

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, dotazník spokojenosti je automaticky odesílán společností Heuréka 10.den od zaslání objednávky.
    O termínu naskladnění a podmínkách dodání novinky Nikon jsme Vás bezodkladně vyrozuměli emailem. Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

Byl bych rád, kdyby byly možnosti vyzvednutí zboží v centru Ostravy - Nová Karolína atd., za to ale prodejce nemůže - spíše je to problém HEURÉKY, přes kterou jsem to objednal.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, hledali jsme pobočku Uloženky nejblíže Vaší adrese, a tou je Sokolská třída 2540/65. Děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

zkusenosti jsou dobre

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

• Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, jsme rádi, že jste byl s průběhem vyřízení objednávky spokojen. Děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

• Skvělá komunikace
    • vstřícnost
    • Ochota poradit

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit, že snad na základě této zkušenosti u nás příště nakoupíte :).

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 1 měsícem

• Velký výběr a příznivé ceny

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Přejeme hodně spokojenosti s Vaším novým stativem.

rychlé, skvělé ceny

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojen.

• Velký sortiment

Bohužel zboží dorazilo bez podrobného manuálu a v češtině jsem ho nikde nenašel ani na webu

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za zpětnou vazbu a Váš nákup. Návod je standardně součástí tohoto zboží, z jakého důvodu u tohoto kusu chyběl je otázkou. Návod Vám posíláme dodatečně v samostatném emailu. Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupeným stabilizátorem. Omlouváme se za komplikaci.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

Skvělý a rychlý obchod,super komunikace,zboží v pořádku,vše na 100%.
    Děkuji.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, jsme rádi, že jste byl s průběhem vyřízení objednávky spokojen. Děkujeme za Vaše hodnocení i nákup.

• Profesoionální přístup, ěiroká nabídka

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Přejeme mnoho spokojenosti a krásných snímků s Vaším novým fotoaparátem.

• Korektní obchod
    • Zboží bylo doručeno rychle a v pořádku

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup, projevenou důvěru i hodnocení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 1 měsícem

• zboží přišlo hned druhý den od objednání
    • pečlivě zabaleno, takže nehrozilo poškození objektivu
    • žádná

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, jsme rádi, že jste byla s průběhem vyřízení objednávky spokojena. Děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

• Ochota a upřesnění možností.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup, hodnocení i návštěvu naší kamenné prodejny. Přejeme hodně spokojenosti s Vaším novým fotoaparátem.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

Doporučuji, rychlé dodání i komunikace.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s průběhem vyřízení objednávky spokojen.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 3 týdny

• Promptní jednání, objednávka rychle a ke spokojenosti vyřízena a dodaná.
    • S fotoaparátem jsem velmi spokojený, přišel kompletní, stačilo jen dobít akumulátor a fotit.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojen. Přejeme mnoho krásných a nevšedních snímků s Vaším novým fotoaparátem. Děkujeme za nákup a hodnocení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 4 týdny

Famozní ochota patry prodavajici. Ochotní, milí i 30 minut před zavíračkou!!!!

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, velmi nás Vaše hodnocení těší, děkujeme a přejeme Vám hodně spokojenosti s Vaším novým batohem.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 1 měsícem

Fotoškoda je seriozní obchod s velmi bohatou nabídkou a profesionálním přístupem.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup i hodnocení, kterého si velmi vážíme. Uděláme vše pro to, aby jste byl s nákupy u nás spokojen i v budoucnu.