• výběr zboží (43)
  • ochota (37)
  • profesionalita (18)
  • nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• nabízená kamera jen v základu bez možnosti dokoupit doplňky
  • nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Vynikající komunikace a rychlost dodání

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Skvělá komunikace, rychlé vyřízení objednávky.

Perfektní prezentace zboží.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• nejširší sortiment, skvělá komunikace
  • nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• prodejní tým na vysoké odborné úrovni a vstřícný k zákazníkovi

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, velmi si Vašeho hodnocení a projevené přízně vážíme. Děkujeme za Váš nákup, recenzi i milý email, který jste nám po nákupu zasílal. Přejeme hodně spokojenosti se zakoupeným příslušenstvím.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• obchod na vysoké úrovni

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za nákup a hodnocení, kterého si velmi vážíme. Přejeme Vám příjemný vzdělávací zážitek.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

Rozhodně bych vylepšil balení zásilky. Zboži za skoro 5.000 Kč nebylo v kartonové krabici, ale pouze obaleno bublinkovou fólií a olepeno páskou.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, zvolený obalový materiál odpovídal povaze zboží (textilní pouzdra), tedy bylo chráněno vrstvami bublinkové folie, proti případné vlhkosti pak fólií strečovou. V případě, že zboží není v pořádku, doporučujeme vždy bezodkladně kontaktovat obchodníka, nebo sepsat s dopravcem Zápis o škodě.
    Děkujeme za Váš nákup.

Rychlé dodání

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Dobrý den, jsme rádi, že jste byli s průběhem vyřízení objednávky spokojeni. Děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

• Široká nabídka
    • Když je u produktu napsáno skladem, tak to tak nemusí být

Objednal jsem si produkt z výstavky, u kterého jasně bylo napsáno v době mého nákupu, že je skladem (po mém nákupu bylo u produktu vyprodáno). Druhý den byla objednávka zrušena kvůli tomu, že je již prodaný a ať si koupím nový o 6 tisíc Kč dražší. V dnešní době, kdy máme spoustu systémů na hlídání skladovosti, bych čekal, že to Fotoškoda bude mít ošetřené, případně proaktivně nabídne nějakou menší slevu a ne že přijde o zákazníka.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, na tento produkt byla v jednom okamžiku velká poptávka. Současně s Vámi využili nabídky výhodnější koupě ještě 3 zákazníci a proto nebylo možno kladně vykrýt všechny objednávky.
    Mrzí nás, že jsme z výše uvedeného důvodu nemohli objednávku vyřídit k Vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

S obchodem jsem absolutně spokojená

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, Vaše spokojenost nás velmi těší a uděláme vše pro to, abychom Vás ani v budoucnu nezklamali. Děkujeme za nákup a hodnocení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Kvalitní zboží z druhé ruky, dobré ceny
    • Když vám v bazaru řeknou, že něco nemají, doporučuji pořádně si prohlédnout vystavené zboží. Mají toho opravdu hodně a třeba sami najdete to, co hledáte :-)

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Vaši objednávku, zpětnou vazbu a projevenou přízeň. Uděláme vše pro to, aby jste byl s nákupy u nás zcela spokojen.

• Vyber zbozi
    • Rychle dodani

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením objednávky spokojena a přejeme Vám, aby se alba líbila.

bez problémů, rychlé doručení

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupeným příslušenstvím.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 4 měsíci

• Přehledný web
    • Dobrá komunikace

Přehledná stránka, prodejce poradí a odpoví na dotaz, najde alternativu, zboží kvalitní.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, velmi nás Vaše spokojenost těší. Uděláme vše pro to, aby pro Vás byly nákupy u nás i nadále příjemným zážitkem. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Tyto křehké rámy byly skvěle zabaleny a označeny, že jde o sklo.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážená paní, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a těší nás i fakt, že Vám byly rámy doručeny v pořádku.
    Děkujeme za Váš nákup i hodnocení.

• dobré ceny oproti Fotolabu
    • neznám

Rychlé doručení, možnost levného doručení zásilkovna, výborná cena.
    Celkově spokojenost. Rád doporučuji.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, Vašeho hodnocení si velmi vážíme a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme za Váš nákup, recenzi a projevenou důvěru.

• přišlo rychle

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojen. Děkujeme za Váš nákup i hodnocení.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Výborný personál. Mají přehled a dobře poradí.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, jsme rádi, že jste byl s průběhem vyřízení objednávky spokojen, Děkujeme za Váš nákup, hodnocení i návštěvu naší kamenné prodejny.

• nakoupil v obchodě Centrum FotoŠkoda před 2 týdny

• Rozsáhlý sortiment, kompetentní prodavači.
    • Zboží lze obvykle sehnat o něco levněji. Pozor při nákupu fotoaparátů, před několika lety se mi stalo, že mi prodali použitý přístroj jako nový. Zřejmě se jednalo o rozbalené a vrácené zboží, ale snímač byl zašpiněný.

Velký specializovaný obchod, pozor na vrácené zboží prodávané jako nové.

Reakce obchodu Centrum FotoŠkoda

Vážený pane, je-li v rámci nákupu cokoliv v nepořádku, vždy doporučujeme obchod kontaktovat neprodleně, abychom oprávněnost "reklamace" mohli objektivně posoudit a případně se k situaci postavit a vyjádřit.
    Děkujeme za Váš nákup i návštěvu naší kamenné prodejny.