• opravdu perfektní spolupráce
    • skvělá komunikace
    • rychlost odeslání zboží
    • rozumné ceny.
    • žádná

Maximální spokojenost. V pátek večer objednáno a v úterý doručeno. V kombinaci s přepravou PPL úplně dokonalé!! Vřele doporučuji!!

• naprosto super pán, co obchod vede! i když uděláte objednávku, zavolá, poradí, poptá se! doporučuji!

Reakce obchodu Fotopasti-acorn.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-acorn.cz.

Rychlé dodání, skvělá komunikace. Vřele doporučuji...

Reakce obchodu Fotopasti-acorn.cz

• Komunikace se zákazníkem.
    • Nevím.

Já byl naprosto spokojený.

• Serioznost
    • Nevidím slabiny

Co jsem poznal obchody s fotopastí, tak jsou nejslušnější.