• rychlé jednání, bezproblémová komunikace, solidní ceny

• Slušné chování obchodníka, rychlost komunikace, rychloat vyřízení mé objednávky.
    • Nestačil jsem se "rozhlédnout",myslím, že je to obchod, který slabin nemá.

Doporučil bych především pro rychlé a solidní jednání. I z krátkého oznámení bylo cítit, že se jedná o člověka slušného a zaujatého pro obchod. Cenové relace jsou také na solidní výši!
    Budu-li opět něco shánět, první stránky budou jiste "Fotonka".

Výborná zkušenost,perfektní zboží i rychlost odeslání. Jednání dopravce nemohl prodávající ovlivnit (byl zadán večerní závoz, ale řidič ho odmítl dodržet a trval na doručení v dopoledních hodinách).

Bezproblémový průběh nákupu, rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

• Příznivé ceny.
    • Info o dodání do druhého dne je poněkud nadsazené. U zboží, které jsem objednával, neodpovídala fotografie skutečnosti, na fotu byl starší typ výrobku.

Spolehlivý obchod s poměrně širokým sortimentem a dobrou cenou. Info o dodání do druhého dne při objednání během dopoledne nutno brát s rezervou. U zboží, které jsem zakoupil neodpovídala fotografie, na fotu byl starší typ zboží, takže rozdíl oproti skutečnosti, ale nic zásadního. Byl to můj 1. nákup, takže na objektivní hodnocení je brzo, nicméně moje skušenost je velmi dobrá, takže obchod bych doporučil.

Reakce obchodu Fotonka.cz

děkuji za Vaši reakci a omlouvám se, že jsme zboží nestihli odeslat ještě v den objednání.

Díky Vašemu podnětu jsme fotografii produktu aktualizovali.

Roman Klein

• Zboží, které není k dostání jinde, za příznivou cenu
    • Neudána skutečná dostupnost zboží

Zboží bylo na webu psáno skladem a k vyzvednutí tentýž den, po potvrzení objednávky ze strany eshopu jsem tento stav telefonicky ověřoval, kdy mi bylo řečeno, že zboží bude teprve objednáno a k dispozici až téměř za týden. Situaci s tím, že zboží je v ten okamžik nedostupné, chápu, ale prodejce by se v takový okamžik měl ozvat sám, zvláště když je kupujícímu automaticky tvrzeno, že si zboží může vyzvednout na prodejně hned. Kromě tohoto vše bez problémů.

• dobrá cena
    • možnost osobního odběru v kamenné prodejně a úspora na poštovném

dobrá komunikace, rychlé dodání, zboží splnilo mé představy, doporučuji

• Dodání zboží na dobírku

dobré ceny ,rychlé dodání,max.spokojenost

Rychlé, spolehlivé, příjemné ceny.

• Zboží, které jsem zakoupila, bylo v tomto obchodě výrazně levnější než v jiných obchodech
    • Uvítala bych možnost osobního odběru v Praze

S obchodem jsem spokojená

Velmi vtipné bylo, že jsem objednané zboží obdržel v obalu, ve kterém ho prodejce sám na dobírku nakoupil a pouze přebalil - takže jsem mohl porovnat jeho nákupní a prodejní cenu. Asi si také zařídím internetový obchod :) Ale jinak spokojenost, doporučuji.

• Nižší ceny.
    • Rychlá expedice.
    • Neshledány.

Doporučuji.

• je blízko mého bydliště
    • nevím o žádných

• Momentálně bylo na skladě přesně to zboží které jsem chtěl
    • Musel bych nakupovat častěji a pak taprve mohu hodnotit.

Projdu si veškerý sortyment a porovnám s jiným obchodem.

Určitě doporučuji, velmi vstřícné jednání při osobním odběru v Brně

• Rychla komunikacia,
    • dobra cena

Chcem len povedat, ze zbozi mi dorazilo poskodene, lebo sa pri preprave rozbila ziarovka, ja som to hned zreklamovala a o par minut som mala odpoved ze zbozi mi hned vymenia. Presli 3 dni a moja nova ziarovka je doma. Chvalim tento obchod, pre bleskovu komunikaciu a tiez za ochotu a okamzite riesenia.
    Rozhodne doporucujem a dakujem

• jelikož mají to , co jiní nemají
    • nevím o žádných

funguje bez zjevných problémů

• Cena , dobrá komunikace
    • Nevím

Doporučuji ostatním

• prijemne ceny
    • zbozi jinde nedostupne ( slenene kryty GGS )
    • nestandardni prislusenstvi ( adaptery pro stativove hlavy )
    • vstricnost a ochota

Komunikace se zakaznikem, ochota dopidit se podrobnejsich informaci o zbozi, rychlost odeslani zasilky.

Myslim, ze se budu vracet a bez obav doporucim obchod znamym.

• - velice vstricne jednani a komunikace se zakaznikem.
    • - bezproblemu dodali informace o kompatibilite vyrobku.
    • - rychla expedice

Kupoval jsem zde hlavu Manfrotto 303 SPH a skleneny kryt na LCD fotaku. Vse bez problemu, zbozi dorazilo behem asi 2 dnu. Rad v tomto obchode opet nakoupim.