• ochota, vstřícnost,rychlost

• Jsem spokojena s rychlou reakcí na objednávku, pomoc při úpravě fotografií. Dodavatel žádal o platbu až v okamžiku, kdy byla zakázka připravena k odeslání a byla v pořádku.

Spokojenost na sto procent.

• Návrh zpracované fotky ke schválení přišel velice rychle, kvalita obdržené fotky je dobrá.
    • Bylo by super kdyby se dala platba provést okamžitým bankovním převodem. Čekala jsem že zálohová faktura bude poslána hned, tak jsem po několika dnech kontaktovala obchod, že prý zálohovou fakturu posílají až po výrobě objednávky. Stejně tak nebylo moc jasné kdy přesně bylo zboží odesláno protože obchod neposílá číslo PPL, které by umožnilo sledování zásilky. Tohle je docela škoda.

zatím nic nedošlo.

Bezproblémový obchod, rychlé dodání, krásná fotka.

Vše jak by mělo být. Nebyl sebemenší problém.

• vstřícné jednání
    • nic mě nenapadá

• Dobrá komunikace,vstřícnost,rychlé jednání.

Vše proběhlo v pořádku. Neměla jsem k dispozici foto v digitální podobě a proto jsem využila možnost zaslání fotky poštou spolu s objednávkou v internetovém obchodě. Dodací doba byla delší, protože je zhotovení individuální a ještě u nás v Zásilovně probíhala dovolená. Na všem bylo možné se domluvit i telefonicky a finální náhled mně byl zaslán ke schválení zdarma.

Kvalita a rychlost

• Rychlé vyřízení

velice ochotní profesionální

• výborná komunikace
    • nízká cena
    • kvalitně zabaleno

Vše proběhlo v pořádku, rychlé dodání, skvělá komunikace, náhledy před zpracováním, kvalitně a rychle dodáno. Všem doporučuji.

Velmi dobré, ochota, rychlost.

• slušné jednání

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Přes počítač na velkou vzdálenost si objednat kvalitní službu a ochota obchodu.

• Přehledné webové stránky, výborná komunikace. Zboží bylo dodáno dle zadání.

perfektní,jak komunikace,tak provedení zakázky

• cena, komunikace, rychlost

oproti jiným výrobcům velmi slušná cena, retuš a náhled zdarma, rámečky bez příplatku