• Opravdu neprofesionální přístup
    • Nepravdivé informace u výrobků (technické parametry byly ve skutečnosti několikanásobně menší- důvod vrácení zboží)
    • Komunikace s majitelem se dostala až na úroveň nadávek

Obchod nedoporučuji, po několika dnech dopisování emailů a mnoho telefonátech se mi podařilo termovizi vrátit ve 14 ti denní lhůtě. Pana majitele dle jeho slov zprvu nezajímalo, že na to mám právo...
    Termovizi Lynx C6 nedoporučuji, jsou to vyhozené peníze. Zahřáté auto vidí na vzdálenost asi 40 metrů, zvěř na zhruba poloviční vzdálenost.

Dobrý den pane Kašík,
    už jste zapomněl, že jsem se Vám omluvil a vysvětlil proč jsem tak vyletěl, ale k úrovni nadávek jsem se ani nepřiblížil, tak laskavě nelžete! Druhý den ráno jsem si pro termovizi osobně dojel a za 5 dní jsem Vám přivezl vyměněnou i přesto, že této nic nebylo. Nakonec jsme proveli výměnu za Hikvision Lynx H15, kterou máte od 2. 12.2020. Nic méně tehchnické parametry vyhovují všem co si ji zakoupili. Od Vašeho nákupu jsem jich prodal 5 a všem vyhovuje. Auto je vidět na více jak 100 metrů, a zvěř se bez problému dá rozpoznat na 60-80metrů. Uvádíte tu svojí první zkušenost, kde jste měl zamlženou čočku. Servisní prohlídka dopadla dobře a následné zkoušky také. Termovize byla koncem listopadu prodána a majitel je spokojený. O 40 metrech tu mluvíte jen Vy. Dezinformace si nechte do hospody!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Přehledný e-shop
    • Množství produktů
    • Rychlá komunikace
    • Arogantní jednání
    • Po dotazech jsem měl sám kontaktovat dovozce a řešit to s ním

Fotopast jsem zakoupil pro ochranu chaty před zloději, úplně levná nebyla. Fotopast však nemá neviditelný přísvit, ale ve tmě celkem jasně červeně svítí. Svícení konzultováno s prodejcem, dostal jsem odpověď, že u chaty taky používá fotopast, která svítí, což osobně nepovažuji za řešení, když výrobek nesplňuje co uvádí jeho popis.
    V popisu je udáváno rozlišení 16MP, v nastavení fotopasti volba pouze 3 a 8MP, po dotazu odpoveď, že 16MP je stejně hovadina, mám si zavolat dovozci, po třetím stejném e-mailu tedy dovozce poslal software, že si to mám přeinstalovat. Na krabici je napsáno dokonce 20MP - asi univerzální krabice.
    Samotné fotky neřeším, jelikož pokud chcete fotopast na zloděje, a fotka osoby je rozmazaná, že nepoznáte ani jestli je to člověk, nemá cenu jí mít na zloděje.
    Fotopast vrácená ve 14 denní lhůtě, peníze vráceny hned, ale o skoro 500 Kč méně než jsem zaplatil - prej protože už je použitá.

Reakce obchodu Foto Málek

Vážený pane Krájíčku, na hrubý pytel hrubá záplata. Jak se vy budete chovat ke mě, tak se budu chovat já k Vám! S... na hlavu si od nikoho nenechám. Ze zákona si můžu strhnout částku, aby byla fotopast uvedena do původního stavu - servis, čištění, kontrola, doprava. Komunikoval jsem s Vámi o víkendu a to do půl druhé do rána, což by s Vámi nikdo neudělal. Na vrácení peněz mám 14 poslal jsem je v den doručení fotopasti a strhl si necelé náklady, které jsem s ní ještě měl mít. A to je cena za dopravu na kontrolu a zpět. Samotný servis - kontrola je za 500,- bez DPH Vám jsem účtoval 300,- Není možné aby jste se zbožím chodil ven tam ho používal a pak ho vrácel jako nepoužité. Dále k popisu. V popisu je 16MPix což tak sedí. Na krabici je od výrobce 20Mpix, ale jen s anglickým menu což lidi nechtějí. To že ve Vaší fotopasti byl SW října 2019 a ne aktuální z prosince 2019 nevěděl ani samotný dovozce a snadno se vyřešilo přehráním nového, který Vám byl zaslán. Na dovozce jsem Vás odkazoval proto, že mě o to samotný dovozce a navrhovatel fotopasti požádal. Konzultoval jsem s ním jak fotky tak videa a vše je v pořádku. Nemůžete chodit kolmo kolem fotopasti a čekat, že pohyb bude nerozmazaný, zároveň fotka bude prosvícená. To je technicky nemožné. U focení zrcadlovkou byste muse použití vysoké ISO, Bílý blesk a světelný objektiv, a fotit min 1/250s, aby to bylo podle Vašich představ. Fotopast Foxcam 3G fotí 1/9s a prosvítí celý snímek. Např. FoxCam 880 fotí 1/12, kde je o nepatrně menší rozmazání fotek, ale na úkor polovičního prosvícení. Fotopast se musí vždy nasměrovat tam odkud je očekáván pohyb. Jinak nemá šanci nic zachytit. Většina fotopastí nezachytí ani rozmazaně, když kolem nich projdete, vyfotí až když tam již nikdo není. Ze samé podstaty věci fotopasti mají vždy viditelný přísvit. Záleží na zabarvení sklíček před diodami nebo samotných diod. U Foxcamů jsou vidět diody ne přísvit a to když se tím směrem díváte, jinak není šance si jich všimnout. Čím méně jsou diody viditelné, tím kratší vzdálenost přísvitu je. Pro focení zvířat na expedicích se používají jen bílé diody s bílým bleskem, aby byl dosah 30m. U fotopasti, která má zatmavení tak velké, že dosahuje přísvit vlnové délky 940nm je dosah od 5-15 metrů v závislosti na počtu diod ve fotopasti...

• katastrofa Českého internetového obchodování

pan foto/Málek nabízí již 14 dnů zboží, které nemá ani výhradní dovozce pro ČR. Cenu si cucá z prstu, nejdříve 85 tis., pak 76tis. Opět cena nebyla dovozce zatím stanovena. Klamavě, v honbě za ziskem nabízí něco o čem netuší, kdy bude moci dodat. Toto chování není fér a zavání nekalou obchodní soutěží!! Úmysl jeho jednání je jasný - mít zboží na heurece co nejlevnější, aby natáhl lidi a nechá je čekat a ještě zaplatí víc .. očekávám, ze podobnou strategii pan Málek používá u většího počtu zboží .. neprofesionální a nedoporučuji ...

Reakce obchodu Foto Málek

tato Vaše "recenze" je naprosto irelevantní...

1. U novinek Pulsar Helion a Pulsar Trail je napsáno - Brzy v prodeji Slevy z časopisu UNIFORM a AGROSPOJ platí do 30.6.2017. To že se pozorně nedíváte nebo neumíte číst mě mrzí, ale není to můj problém.
    2. Tyto novinky má i obchod www.lovecka-optika.cz, Esako, Prolov.cz, Původní ceny jsme převzali ze zahraničních obchodů.
    3. Nové ceny máme od distributora. Jelikož on je již stanovil! a to minulý týden. Jsou to ceny Maloobchodní a má je již tisíce zákazníků. Prodejců jen pár a to těch co se zúčastnili výstavy v Brně. Já ho dostal od dvou zákazníků co v Brně byli.
    4. Jelikož toto nevíte a od dne objednávky se Vám nelze dovolat a sms nedorazily - máte trvale vypnutý telefon. Nejste zákazník, ale konkurece, která se jen snaží pošpinit. Každý zákazník totiž, který měl zájem o toto zboží, zavolá a ptá se na dostupnost. Vy jste rovnou objednal a pak nebyl schopen ani komunikovat a to ani po několika zasláných e-mailech!!!

5. Každého zákazníka jsem po telefonu nebo e-mailu upozorňoval na to, že ceny jsou ze zahraničních webů a můžou se lišit a nemohu zaručit jakým směrem, protože v zahraničí bývá elekronika levnější. Naštěstí dle vydaného ceníku jsou ceny nižší a to u některých produktů výrazně.

• Přesto že zboží bylo v nabídce, obchod ho již neprodával.

Reakce obchodu Foto Málek

je mi líto, že jsem neměl i pro Vás, ale zboží jsem prodával. Bylo prodáno pár hodin před Vámi. Posílal jsem Vám printscreen objednávky. Systém se neaktualizuje hned po provedení objednávky, ale až ráno nebo ručně. O víkendu nesedím celý den u PC, abych mohl vše z aktualizovat. Kdyby byl produkt k sehnání, do dvou dnů byste ho dostal. Bohužel Tamrac najíždí na nové řady a toto byl poslední kus (To jsem Vám také psal). V dalším e-mailu jsem Vám navrhl alternativu, ale z nějakého důvodu se e-mail 2x vrátil (nejspíš plná schránka).

Příjemný den

• Láká na prodej něčeho, co vlastně ani nemá.
    • Zcela neseriózní jednání.

Dále od tohoto obchodu dále....

Dobrý den pane Brom,

objednal jste objektiv u kterého stálo SKLADEM NE. V detailu produktu je info o tom, že objektiv za tuto cenu je ze setu. Informoval jsem Vás, že jakmile bude uvolněn ozvu se. Na žádný e-mail jste nereagoval, tudíž asi neakceptoval. Inteligentní lidé výše uvedenému slovnímu spojení rozumí a dotáží se na reálnou dostupnost. Vy jste tak neučinil.
    Za neseriózní jednání lze považovat pouze to Vaše. Z mé strany by neseriozní jednání vzniklo, když bych dle Vaší objednávky vystavil fakturu na převod prostředků a po jejich připsání Vám sdělil, že si na objektiv musíte počkat.

Pěkný den

• místo 2"výklopného displeje(podle popisu na webu
    • měla kamera pevný 1,5"displej

Reakce obchodu Foto Málek

u základní nabídky kamery Helmer HD 2 je popisek v pořádku. U rozšířené nabídky a to o SD kartu zůstal bohužel popisek z předchůdce kamery. Za to se omlouvám.

Není to však důvod k negativní recenzi. Zboží bylo odesláno obratem a fotka produktu je správná...Pokuď jste si nebyla jistá, stačilo napsat nebo zavolat...

• Špatné vyřízení reklamace musel jsem si reklamaci zařídit sám přes výrobce

Reakce obchodu Foto Málek

popravdě nechápu Vaši reakci. Dodavatel mi sdělil, že si zákazník (poněvadž má výrobní číslo) má zavolat na zákaznickou linku spol. Tom Tom, toto číslo sdělit a žádat o zaslání nového kabelu, bez toho aniž by zaslal ten starý. Pouze jsem Vám sdělil, to co dodavatel mě...Veškeré informace jste odemne dostal...