Foto Málek

587 recenzí z celkového počtu 1149 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Foto Málek získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Foto Málek

Přidáno: 17. července 2017

• Pan Málek - obchodník navracející této profesi reputaci - ochota, profesionalita a důvěra k odběrateli. Pokud budu pořizovat další optické zařízení, tak s největší pravděpodobností u něho.

PSP

Přidáno: 15. července 2017

• S panem majitelem se hezky dopisuje po Emailu.
  • Obchod zlepšuje své služby.
  • Webové stránky obchodu uvádí zákazníky v omyl tím, že označují zboží skladem, které skladem není.
  • Nejenom že zboží skladem není, ale jeho cena se po objednávce zvýšila z 5448kč na 7300kč. Obchod zřejmě ani žádný sklad nemá a jeho ceny reagují se zpožděním na ceny distributorů.
  • Jako další nevýhodu je nemožnost vybírat zboží podle parametrů. Člověk ví, jaké zboží s jakými parametry chce koupit, ale stránky obchodu zobrazují všechno dohromady. To vede zákazníka k tomu, že své zboží v obchodu Foto Málek hledá prostřednictvím služby Google. Zde se projevila další zrada. Obchod obsahuje "odumřelé větve" webových stránek s produkty, které se již léta neprodávají, přitom jsou stále označeny zelenou fajfkou že produkt je skladem. ( pouze tlačítko KOUPIT tam chybí ) :-)

I když jsem nic nekoupil, během komunikace s obchodem šlo vidět, že se chyby z webových stránek odstraňují. O nic jsem nepřišel, nikdo mě nepodvedl a obchod ze svých web. stránek chyby odstraňuje - tedy služby se zlepšují. Proto internetový obchod Foto Málek doporučuji.

Reakce obchodu Foto Málek

Děkuji za Váš názor. Zboží které bylo zapomenuto úplné odstranění z administrace se bohužel stále objevuje ve vyhledávačích. Navíc u Vašeho modelu jak jsem Vám psal byla omylem ( ikdyž stará) cena bez DPH, ale i tak bych Vám ji mohl s odřenýma ušima dát. Stačí se v ceníku o sloupec přehlédnout a je vymalováno. Sklad mám a to poměrně rozsáhlý. Nedržím oděvy - u více jak 90% je to napsané (dodání 1-3dny). Pouze dalekohledy s Vašimi specifickými požadavky pro pozorování hvězd odsraňuji. Není to segment, který mě zajímá a do budoucna zajímat nebude. Orientuji se na myslivecké vybavení fotografy atp. Skladem z dalekohledů držím nejprodávěnějsí modely Steiner, Delta Optical a Yukon. Na objednávku Meopta a bude i Zeiss. Ceny se aktualizují pravidelně podle nákupu či vydaných ceníků na začátku roku. 90% objednávek expeduji v den jejich přijetí. To že jsem opomenul stažení výrobku, který se prodal naposledy před více jak 3 lety se stát může a již jsem se s tím setkal u více jak 10 obchodů za poslední 3 roky. Nikdy jsem je však za to takto veřejně nepranýřoval. Vím co vše obnáší. Kdybyste byl na stejném místě, nic takového byste nepsal!

Honza

• vstřícnost
  • za mě doporučuji na 100 procent

Kat Butters

Přidáno: 9. července 2017

Vše vyřízeno rychle. Zaslány emaily s odkazy na instalaci a jiné, co můžete potřebovat. Dokonce i email s dotazem, zda si přejeme dokoupit něco co by mohlo být potřebné/zapomenuté v objednávce.

Standa

Přidáno: 4. července 2017

Velice rychle odeslané zboží. Skvělá komunikace. Musím velice kladně ohodnotit, že i když jsem měl po přijetí se zbožím problém s funkčností, pán se mnou velice rychle a ochotně tuto situaci řešil a zdárně se i podařilo vyřešit. Tímto ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit.

panda

Přidáno: 27. června 2017

• profesionální přístup, rychlé vyřízení objednávky

Přidáno: 19. června 2017

Veliká vstřícnost,ještě jsem se s takovou nesetkal.Dík.

Michal Jansa

Přidáno: 18. června 2017

• Ochota a vstřícnost
  • Nevím

Promptní vyřízení objednávky, rychlé doručení

Jana K.

Přidáno: 16. června 2017