Dodací doba by byla rychlejší, prodloužena byla na moji žádost, protože dříve bych nebyl ještě doma z dovolené. Oceňuji rychlost vyřízení, osobní komunikaci a možnost se domluvit na dodatečných úpravách v objednávce. Děkuji a doporučuji.

Děkujeme.

Fotobatohy CZ

• Přehledná nabídka a rychlé jednání
    • Nevím o žádných

Opravdu mohu doporučit, přehledná nabídka a rychlé jednání.

• na základě doporučení konkrétního typu batohu jsem se rozhodl pro tento obchod, protože ho měl ze všech nejlevnější
    • nevím o nich

nejnižší cena
    rychlé a bezproblémové jednání
    proto doporučuji ostatním

• Mimořádně ochotná komunikace / na rozdíl od jiných obchodů kde jsem stejné zboží sháněl /. Individuální přístup, zájem o zákazníka.
    • Nespokojenost jen s Českou poštou ale to je ve všem
    • neznám žádné

Reakce obchodu Fotobatohy.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, které potěší.
    Fotobatohy CZ

• Ochotu za každou cenu splnit přání zákazníka.

Doporučuji. Batoh jsme vybírali na poslední chvili a nebyl na skladě, okamžitě mi pani volala jaký je stav, pro batoh osobně dojela do jiného skladu a přišel neuvěřitelně rychle a v pořádku.

Reakce obchodu Fotobatohy.cz

Děkujeme mockrát za pochvalu, tým Fotobatohy.cz... :)

• Velmi seriózní jednání a přístup.

Jednoznačně doporučuji.

• Dostatečný sortiment.
    • Obchod doporučuje kvalitní výrobky.

Velmi seriózní jednaní a nadstandardní přístup. Paní majitelka telefonicky potvrdila objednávku i odeslání balíku. Byl jsme velmi mile překvapen. Mohu určitě doporučit.

• Rychlost, pristup, dobra cena
    • Nevidim slabiny

Vyborny e shop

• Přehlednost, rady pro nakupující......

• nejlevnější produkt
    • nevím o žádné

výborná komunikace,paní majitelka obratem zavolala na objednávku

• sortiment,který jsem jinde nenašel
    • příznivé ceny
    • výborná komunikace
    • -

Zboží dorazilo přesně v avízovaný den,řádně zabalené,v pořádku.Příjemně mě překvapila komunikace ze strany obchodu.Taková ochota a starost o zákazníka se jen tak nevidí.Jsem velmi spokojen.Tento obchod mohu všem vřele doporučit.

• Vše je bezkonkurenčně levnější než v jiných velkých obchodech, ale při zachování stejného a stejně kvalitního výrobku.

Rychlá reakce, a skvělá komunikace. Super obchod.

• přehled výrobků

velmi slušná nabídka zboží,výborný servis od objednání po doručení

Super přístup k zákazníkovi. Bezproblémový a rychlý nákup.

• přehlednost, solidní jednání, možnost si zboží prohlédnout, možnost zboží vrátit, platba až při převzetí zboží
    • žádné mne nenapadají

nakoupila jsem na popud známé,
    oceňuji solidní jednání zástupců obchodu, dobrá informovanost o zboží,
    obchod vřele doporučuji

• úžasná komunikace
    • kvalita zboží
    • ceny

Nejlepší obchod v kterém jsem kdy nakupoval. Komunikace s majitelkou výtečná, ihned po objednání zboží, i když to bylo večer, mi volala, zda jsem si všiml, že nemají zboží skladem a informovali mě o dostupnosti. Když brašna přišla, opět mi volali, že už ho mají a další den ho odešlou. Zboží jsem vyzvedl v pobočce Doručenky. Balík byl perfektně zabalený, brašna velice kvalitní. S tímto obchodem naprostá spokojenost a nemohu nic jiného než doporučit!

• Má levnější zboží, než v některých nejmenovaných obchodech. Zboží se dá vyzvednout i na Uložence, což je hodně příjemné.
    • Na žádné slabiny jsem nenarazila. Vše bylo v naprostém pořadku.

Komunikace s obchodem je na jedničku s hvězdičkou. Moc milá paní majitelka. Zboží dorazilo v pořádku a odpovídá tomu, co vidíte na fotce. Za mě naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit :-)

Reakce obchodu Fotobatohy.cz

Děkujeme mockrát za milou recenzi, která nás moc potěšila. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena, snažíme se, aby každý zákazník měl jen ty nejlepší zkušenosti.

Krásný den,

tým Fotobatohy CZ

• - Přehledný obchod s velkým množstvím informací o zboží a pěkná fotodokumentace.
    • - Přiměřená škála výběrových filtrů pro vyhledávání ve zboží.
    • - Velice otevřená a vstřícná komunikace prodejce.
    • - Výhodná cena při porovnání s konkurencí.
    • Škoda, že prodávají jen "fotobatohy" a něco málo další fototechniky. Na druhou stranu, jak se říká: "Ševče drž se svého kopita...!"

Super obchod!

Reakce obchodu Fotobatohy.cz

Děkujeme Vám i dříve hodnotícím zákazníkům za pozitivní recenze, které potěší a motivují k zlepšování. Je potěšitelné, že naše snaha nese ovoce... Ohledně sortimentu - tento se bude rozšiřovat minimálně o stativy, více zboží (s možností platit online) pak bude k mání v našem druhém eshopu Optikum.cz
    Mějte krásný den,
    tým Fotobatohy CZ