• Krásné albumy, které jsem léta nemohla sehnat, super a dobrá cena, děkuji i za docela rychlé vyřízení.
    • Slabinu u této objednávky jsem neshledala, ale chci ještě další stejný album a paní jej
    • má již zdražený.... ale jsem ráda, že jej vůbec sehnala.

Já jsem spokojená a mohu všem doporučit.

Reakce obchodu Fotoalbum-levně.cz

Bohužel jeden z našich dodavatelů zdražil všechna fotoalba, takže jsme museli zdražit i my. Také nás to mrzí.

• DOBRY

NEVIM

Kupovala jsem 2 fotoalba. Když jsem zboží obdržela, rozbalila jsem pouze detské fotoalbum a zjistila jsem, že produkt neodpovídá mé představě. Druhé album, které bylo na stejném principu jsem již tedy nerozbalovala a vse vrátila do původní krabice a odeslala zpět obchodníkovi. Následně jsem obdržela vyjádření, že zboží které vracím je poškozené a bude mi tedy ponížena vrácená částka. Dle mého názoru poškozené nebylo a pokud nejakým zpúsobem ano, tak bylo v tomto stavu i odesláno a mnou nebyla závada zjištěna. Obchodník již na moje vyjádření k reklamaci neodpověděl a pouze vráTil poníženou částku. Nedivila bych se, kdyby zboží za plnou cenu zase poslali někomu jinému. Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Fotoalbum-levně.cz

Zboží jste vracela ve 14.ti denní lhůtě, v dopise jste psala, že je zboží nepoškozené, ale album je poškozeno tak, že je prakticky neprodejné nebo s hodně výraznou slevou. Také jsem Vám poškozené zboží zpět nemusela vzít. Možnost vrátit zboží do 14.ti dní se vztahuje na nepoškozené zboží. Vy jste zboží odeslala zpět poškozené, podle typu poškození zřejmě spadlo. Zboží Vám bylo odesláno v perfektním stavu, precizně zabalené a vrátilo se ze zlomenou přední i zadní rohovou části. Vada, která je velice viditelná by Vás ihned musela upoutat a zboží by jste reklamovala a ne že jej vrátite a píšete, že je v pořádku.
    Takového zákazníka nikomu nedoporučuji.

• nejlevnější fotoalba, co jsem našla

• výběr, rychlost spolehlivost, informovanost
    • nemá

• skvělé ceny

• přehlednost, cena, rychlost

• Výběr

• rychlost, sortiment
    • nevím

v pořádku, jsem spokojená, budu objednávat i příště

• vse podle mych predstav
    • zadne

vsem doporucuji

• Krásná alba na výběr a dobrá cena
    • Nevím

Jsem spokojená

• Nizka cena
    • Dlouha dodaci doba

• Super cena
    • velký výběr

Rychlý a bezproblémový obchod,naprostá spokojenost.Zboží odpovídá popisu.Cena přijatelná.

• Široký výběr fotoalb za dobrou cenu.

Jsem spokojená. Balíček byl velice pečlivě zabalený. Zboží je podle mých představ.

• cena zboží

Doporučuji :)

• Osobní přístup
    • Ochota splnit požadavky zákazníka
    • U mé objednávky jsem žádné nenašla

Velmi příjemné jednání a velice levné zboží, nikde na internetu jsem ho nenašla levněji

• Rychlost dodání, velmi ochotná paní, skvělá komunikace. Určitě doporučuju.

• originální dárky s fototiskem

nakoupila jsem zde proto, že jsem chtěla dát osobní dárek s fotkou

• výborná a okamžitá zpětná komunikace ze strany obchodu. Zboží, které jsem si prvně vybrala, bohužel nebylo skladem, ale paní mě okamžitě kontaktovala zpátky a vybraly jsme alternativu, která byla ještě lepší, než co jsem chtěla původně.