Velmi dobré ceny. Teleskop který jsem kupoval, byl i o 2 tisíce Kč levnější než u konkurence! Sami mě kontaktovali, jestli můžou balík poslat dříve na dobírku (za cenu platby na účet tj. 0Kč) protože dodavatel bude mít dva dny zavřeno, protože bude někde na výstavě! Super!!

• rychlé dodaní

bez problémů

Objednávka proběhla rychle, bez komplikací, zboží mi bylo doručeno v pořádku.

• Rychlé dodání...

Objednané zboží jsem obdržel včas a v pořádku. Se službami obchodu jsem byl velmi spokojen.

siper rychlé jednání a levné zboží

• Obchod proběhl rychle a dorazil v pořádku.

Výborná komunikace a ochota.

Plátna přišla v pořádku,řádně zabalená.

Klasika vše přišlo v pořádku a rychle.

• Rychlost dodání a komunikace.

dobrá komunikace, vstřícnost, rychlé jednání po telefonu

• Skvělá komunikace, spolehlivost,

• Prodejce nabízel doručení zásilky poštou na dobírku, pokud to bude uvedeno v poznámce na objednávce. Stalo se. Byla to malá lehká položka. Nicméně to prodejce nevzal na vědomí, ani se neomluvil a poslal zboží kurýrní službou firmy, pro kterou pracuje jako obchodní partner. Znamenalo to sedět doma a čekat na kurýra, který se pak telefonicky ohlásil pouhou minutu před příjezdem.

Reakce obchodu Fotimelevne.cz

Dobrý den, objednal jste Deštníkový Softbox Oktagon 85cm, což bohužel není malá položka, která by se vešla do obálky. V objednávce nemáme nastavenu možnost volby, pouze upozorňujeme , že zboží bude odesláno poštou, nebo kurýrní službou, o čemž samozřejmě informujeme. Kurýrní služby dnes nabízejí možnost vyzvednout zboží na výdejním místě v blízkosti Vašeho bydliště, není tedy nutné být celou dobu doma. Zároveň přepravce odesílá ráno email a sms s předpokládanou dobou předání zboží.

vse OK

• Zajímavé zboží.
    • Dobré ceny.
    • Zatím nic.

Spokojenost.

• Je pár desítek metrů od nádraží
    • A hlavně, mohl jsem zaplatit hotově při předání zboží
    • Zboží nebylo sice hned k vyzvednutí, nicméně lhůta pro předání byla pár dní

ryhlé dodání,kvalita

• Rychlá komunikace a expresní odeslání zásilky