Nůžky špatně přiléhají špatně stříhají,strojek nevyhovující na dlouho vlnu s pozdravem J.Hons vyhozené peníze.jinak doručení v pořádku.

Reakce obchodu ForstAgro

Děkujeme za Vaší recenzi. Přestože jste si objednal nevhodné nůžky pro daný účel nabídli jsme Vám vrácení peněz.
    Jiří Forst

• Nulova komunikace

Zbozi jsem objednal pred deseti dny, neprislo mi nic, ani vyjadreni obchodu, proc objednavka jeste neni vyrizena

Reakce obchodu ForstAgro

Velice se omlouváme, objednávka nebyla vyřízena naší chybou. Objednané zboží zítra odesíláme. Jako omluvu zasíláme malý dárek. Jiří Forst

• zbozi je uvedene jako skladem i kdyz ve skutecnosti skladem neni. Ani po 16 dnech od objednavky se nikdo neozval ze zbozi neni. Na dotaz mi odpovedeli ze ani nevi kdy bude a pritom na strankach je stale vedene jako skladem.

Reakce obchodu ForstAgro

Bohužel zboží jsme neměli v plném počtu skladem a náš dodavatel nám nebyl schopen sdělit termín dodání. Proto jsme nemohli objednané zboží dodat, o čemž jste byl informován. Dnes Vám zboží odesíláme. Za tento problém se omlouváme.
    Jiří Forst

• dodávka byla neúplná nebyla mi dodána část zboží v hodnotě cca200,-Kč

Reakce obchodu ForstAgro

Děkujeme Vám za Vaší recenzi a mrzí nás, že jste nebyl spokojen.
    Chybějící zboží jsme doposlali i s malým dárkem.
    Jiří Forst – jednatel společnosti

• Dodaváte zboží v poruše a musí se posílat zpět a jsou to další výdaje za odeslání balíků

Za stejné peníze můžu nakoupit i v obchodě

Reakce obchodu ForstAgro

U dodaného zboží byla vada ve špatném spoji. Zboží jsme vyměnili a zákazníkovi jsme uhradili výdaje, které měl s vrácením vadného zboží.
    Jiří Forst, jednatel společnosti Forst Agro s.r.o

obchod mi zaslal použite součastky a nechtěl uznat reklamaci

Reakce obchodu ForstAgro

Velmi nás mrzí, že došlo k tomuto nedorozumění. Dodávali jsme náhradní díl, který se již mnoho let nevyrábí. Náš dodavatel nám poskytl tento díl vymontovaný ze zařízení, které ještě nebylo v provozu. Náhradní díl byl již nabarvený, takže mohl vypadat jako použitý. Následně jsme nechali vyrobit tyto díly nové, které jsme zdarma zákaznici zaslali.
    Jiří Forst, jednatel společnosti Forst Agro s.r.o

• Obchod nedodal navod k pouziti v ceskem jazyce.

navod k obsluze v ceskem jazyce, uz by mel byt automatickym prislusenstvim jakeho koliv zbozi.

Reakce obchodu ForstAgro

Návod k použití v českém jazyce jsme v tomto případě nedopatřením skutečně nepřiložili k zásilce. V okamžiku, kdy jsme se o tomto pochybení dozvěděli, kontaktovali jsme zákazníka, omluvili jsme se a návod jsme mu obratem zaslali.
    Jiří Forst, jednatel společnosti Forst Agro s.r.o.