akorát dopravce byl nepříjemný

• Rychlé doručení ve skvělém stavu

Poprvé nakupuji na té to stránce a jsem spokojena

• nápad výrobku

• Rychle doručeno, bez problémů, v bezvadném stavu

Objednali jsme 3.5. a 9.5. přišel email, že bude objednávka brzo zpracována, ale nic nepřišlo. Jak dlouho trvá výroba triček?

Objednávka stále nebyla zpracována a už je to 10 dní. Volala jsem tam minimálně 5x nikdo telefon nezveda, napsala jsem i email a stále mi nebylo odpovězeno. Rozhodně nedoporučuji.

• drahý na to jak je malý

• Objednávka je pořád nevyrizena objednávku tam mám od 11.4

• vše bez problému,rychle odesláno

• žádná
    • špatná komunikace respektive vůbec žádná
    • dlouhá doba doručení
    • drahé zboží
    • nízká kvalita výrobků

Odstoupila jsem od smlouvy a peníze mi stále po 30 denní lhůtě nebyly navráceny.

• Objednané zboží nedorazila

Proč psát recenzi,když zboží vůbec nedorazilo.
    Zatím čekám a stále nic.

• Nekomunikačnost
    • Pozdní dodání
    • Nedodáni vubec

Absolutní blbá firma..... NEKUPUJTE SI NIC!!!! A všichni co jste si něco objednával tak buďte rádi když to dojde... Napsali mi po 2 týdnech že batoh není a ani nebude.... Prý změna prodejce... Kdybych je nekontaktovala tak ani o tom nevím a na batoh budu čekat dál... HODNĚ ZVAŽTE JESTLI BUDETE NĚCO OBJEDNÁVAT!!!!

Dobrý den, zboží by bylo doručeno, materiál příjemný, ale!!! Vybral jsem si velikost pánskou M, kterou mam standardně a byla mi o velikost možná o 2 větší budiš. Horší to bylo s velikosti dámskou velikost S byla veliká jako XL, byla jen asi o půl centimetrů než pánská M, škoda zboží jsem musel vrátit.

Velmi výrazné nedodržení termínu objednávky, zboží stále nedorazilo, telefon je buď nedostupný, nebo jej nikdo nezvedá.

• Objednal jsem si věci, kde píšete garantujeme dodání 14.2. a je 19.2. a zboží nikde. Měl jsme to na tento Valentýn né na příští rok.

• Mohu jen doporučit. Děkuji moc

Obslolutně tragický obchod!!!!!

Komunikace na bodu mrazu. Nedostal jsem žádnou odpověď, a ani mi nebylo oznámeno termin dokončení a doručení. Pouze mi přišel mail, kde byla omluva za zpoždění dodání, že výrobek se dává do výroby, ale nedostal jsem další informace. Jak píšete v e-mailu, objednávka byla provedená před 10dni. Očekával jsem jiný přístup a nějakou tu snahu od prodejce. Naštěstí jsem si to objednal jako dobírku, tak nejsem tolik rozčilený.

Doufám, že Vám to jako hodnocení stačí, udělejte si vlastni názor a možná bych vámi trochu popřemýšlel o proškolení, nebo o konzultaci popřípadě o informování zaměstnanců o náplni práce či pracovních činnostech.

S přáním hezkého dne.