Ačkoliv nerad dávám negativní hodnocení, Bohužel obchod avizoval produkt skladem, objednal jsem 2ks a následně jsem byl informován, že je pouze jeden kus skladem a do dvou dnů bude naskladněno a odesláno, což se nestalo po 8 dnech jsem dostal email, Že zboží není. Chápu dodavatel někdy selže, ale bylo by lepší hned po zjisteni, že dodavatel produkt nemá napsat abychom si produkt opatřili jinde, produkt jsme potřebovali do dílny k lepení. Stačilo napsat hned produkt dodáme do týdne nebo dodavatel nemá apod. Jinak pěkný. Obchod, funkční grafika vše ok.

• Netušil jsem že to jede z Svk ale to vůbec nevadilo protože za 2 dny jsem to měl doma což je pecka.

• doručeno za 2 dny
    • dobře zabalené, aby se s ním při přepravě nic nestalo (šlo o výbojky)

Obchod v pořádku až na tu dopravu.

• Veľký výber
    • Prehľadné stránky
    • Dobré ceny

Výborná komunikácia, už majú aj český účet, emailom vysvetlili dôvod zdržania dodávky.

• Spokojnost!
    • Ziadna

• Velmi pomalá a nepružná doprava přes IN -TIME

Dodání je pomalé a nekomfortní... Při dodání nelze platit platební kartou ( tohle patří do historických dob ), kurýrní služba při opakovaním doručení má termín cca za tři dny... Při následném vyzvednutí nelze vyzvednout do 16:00 jakoukoliv dobu ( sklad mám cca 3hodinovou přestávku v poledne ).
    Jako pozitivum hodnotím pouze velmi kladný přístup slečny co mi zakázku vydávala - byla opravdu velmi ochotná...

Vše bylo v pořádku.

jedná se o Slovenský e-shop a nemá účet vedený u české banky, pozor na poplatky za přeshraniční platby

Reakce obchodu ForMotor.cz

Dobrý den. Náš bankovní účet je vedený v české bance FIO Bank a tedy žádné další poplatky nejsou účtovány při výběru způsoby platby bankovním převodem.

• používají doručovací službu Intime - problémy s doručením

Reakce obchodu ForMotor.cz

Dobrý den. Mrzí nas že jste nebyli spokojeni se službami přepravní společnosti IN TIME. Snažíme se dělat maximum aby byli naši zákazníci spokojeni.

Děkujeme za váš názor.

• výhodná nabídka zboží rychlé vyřízení objednávky super obchod

Děkujeme za váš názor.

Rychlí, spolehliví a mají zboží, které jsem jinde nesehnal.

žádné nevýhody jsem nezaznamenal