• nakoupil v obchodě ForGents.cz před 2 měsíci

• objednané zboží nedorazilo (dopravce zničil), obchod dal včas vědět a omluvil se.
  • nakoupil v obchodě ForGents.cz před 1 rokem

• Vyprodané zboží bylo na základě dotazu obratem doskladneno a mohla jsem si ho objednat.
  • nakoupil v obchodě ForGents.cz před 1 rokem

Nákup proběhl bez problémů. Zboží zabaleno stylově a vzorně, dodávka okamžitá.

• nakoupil v obchodě ForGents.cz před 1 rokem

• Tovar prisiel krasne zabaleny, uz stacilo dat len ozdobnu maslu a darcek bol hotovy, velmi ma to potesilo

• široký výběr
    • originalita
    • vysoká kvalita
    • celkový styl obchodu
    • některé zboží zbytečně předražené (materiál je ale kvalitní, takže neberu jako výrazné mínus)

Letos jsem zde nakupovala dárky pro přítele a musím říct, že obchod nabízí přesně to, co muži pod stromeček dát.
    Zboží bylo pěkně zabaleno, došlo asi do 2 dnů a je velmi kvalitní. Moc se mi líbí design stránek obchodu a celkový dojem z něj.

Mohu doporučit, za mě kvalitní obchod s originálními dárky pro muže!

• Skvělá komunikace

• Skvělá a rychlá komunikace
    • Super zboží
    • Krásné balení

Vybrala jsem si zboží, které zrovna nebylo dostupné. Napsala jsem s prosíkem e-mail, jestli náhodou neplánují toto zboží znova naskladnit. Odpověď byla blesková a pozitivní, a hned za pár dnů na mě čekal od kluků mail, že zboží můžu objednávat! :)

Celkově skvělý zážitek z nakupování, a navíc - zboží dorazilo překrásně zabalené, a i s moc hezkým děkovacím lístkem. ;) Stačí vyndat fakturu a převázat mašlí a můžu dar předat!

• Komunikace na excelentní úrovni
    • Měl jsem i osobní odvoz zboží až do firmy (jsem ze stejného města)
    • Vyšší cena - ale to je dar za exkluzivitu.

Pokud někdo hledá exkluzivní dárky pro muže, tímto obchodem rozhodně nebude zklamán. Zboží je sice ze 100% krásně navoněná Čína (někdy pod hlavičkou U.S.A.), ale vypadá opravdu moc atraktivně. Je prostě hezké jako po designové stránce, tak (alespoň v mém případě) i po stránce funkční. Takže nelze než doporučit. Well done, boys!

Top!

krásné zboží,určitě doporučuji.
    kdo má zájem obdarovat své blízké něčím originálním, tak tento obchod splňuje maximálně. Mým klukům se dárky moc líbily.

• nakoupil v obchodě ForGents.cz před 2 lety

Obchod rozhodně doporučuji, rychlost, vstřícnost a skvělá komunikace!

• nakoupil v obchodě ForGents.cz před 2 lety

• Jednání prodávajících je velmi vstřícné. Dodací lhůta je opravdu krátká. Zboží vypadá přesně jako na fotografiích na e-shopu.

Jsem s nákupy na tomto e-shopu velmi spokojená a vždy pro svou originalitu dělají velkou radost. Oceňuji bleskové a vstřícné jednání prodávajících a též krátkou dodací dobu. Doporučuji.